Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Pa dobro, ali i to je trošak i treba ga spomenuti. Nije isto kad kupiš rudu salame u radnji, veknu hleba i nakon jela popiješ čašu česmovače i kada pojedeš pljesku ili dve i popiješ (u najsocijalnijem slučaju) pola litre kupovne vode. Mislim, sigurno nećeš ići u "beli svet" samo sa parama za prevoz i kartu. A i nekome se u putu poveća apetit. biggrin.gif

 

Šalu na stranu, kontam da je oko 80 do 100 evra neki minimum da odeš na koncert i vratiš se. Ali kako god okreneš, uvek će biti jeftinije ovde, nego sa strane.

 

 

Može kad se natrćiš.

 

Veruj mi sa 80 do 100 e mozhesh sasvim pristojno procji na bilo kom koncertu u okruzhenju.To je sasvim dovoljna kolichina novca,ne za prezhivljavanje vecj za prosechak dobar provod na certu.

I da,naravno da stoji da cje ovde uvek biti jeftinije nego sa strane,ali ne treba ni prodavati bubreg da odesh negde zaboga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kontam da je to neka normala. Hrvati recimo imaju vise koncerata od nas, koliko znam.

 

Ja nešto i ne pratim šta se tamo dešava ali iz ovoga što je Talvi nabrojao ne izgleda mi to mnogo bolje nego ovdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek počeo da radim, s ovom bednom početnom platom i 1 (JEDNIM) slobodnim danom na nedelju-dve, tek za jedno 6 meseci mogu da razmišljam o inostranstvu. Pakleni plan podrazumeva neki zajebat festival sledećeg leta, kad budem (valjda) imao pravo na godišnji. Do tada ću samo da kukam na ovdašnja (ne)dešavanja. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze se na koncert i bez para. ko zna- zna .

 

True that, samo traži Frubiju akreditaciju :haha:

 

Ipak je to malo veća investicija, da odeš na koncert ne možeš da prođeš bez 150-200 evra

 

Ja sam ekstremno pasioniran kad su u pitanju bendovi koje volim, pa mi ne bi palo na pamet da dajem 200€ i idem čak do zapadne Evrope da bih gledao neki bend, niti je to varijanta koja se ovde uopšte razmatra. Kad ljudi kažu inostranstvo, misle na države sa kojima se graničimo i do kojih može da se skokne basom/vozom/ekstremnim low-costom. Primera radi, nas četvorica smo išli u Zagreb vozom da gledamo Satyricon, voz + karta za cert + jelo/piće za tih desetak sati nas je izašlo 50€. Prema tome, sa recimo 80€ nema gde ne možeš da odeš u okruženju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa kad si sve pare potrosio na alkohol,cigarete i kurve :D

 

 

Dobro tu jesi u pravu!Ja idem 14. u Madjarsku na Maidene,vracamo se uvece oko 2-3 posle svirke pa odmah ujutru palim za CLUJ (Rumunija) opet da ih gledam  :rockdevil:

Bolje pici odmah iz Budimpeste za Kluz,nego da se vracas u Srbiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ekstremno pasioniran kad su u pitanju bendovi koje volim, pa mi ne bi palo na pamet ...

Well,mozda nisi toliko ekstremno pasioniran :bigblue:

 

 

Inace,ovo sto je Elldamar rekao - da zapamtite.

Sa svime sto je rekao ovde (u poslednjih par dana) i sto sam procitao se slazem :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovoj zemlji mizeran procenat ljudi čuo je za bend Helloween. To sam ja shvatio još krajem 2005, kada je najavljen onaj koncert što se posle nije održao, tako da me interesovanje 2007. uopšte nije iznenadilo. Za Blind Guardian je nešto malo povoljnija situacija, i to zahvaljujući Gospodaru prstenova, jer ima dosta ljudi koji vole taj film (knjigu), pa su počeli da slušaju Guardiane na preporuku nekog ko im je rekao kako njihova muzika ima veze s tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...