Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Promotivna cena karte za najvernijih 200 fanova je 2000rsd. Posle promo perioda, cena karte će biti 2500rsd, nakon toga 3000rsd.

 

2.500 pa 3.000 ne vidim u cemu je problem... 3.000rsd je 28e ? Do aprila ce verovatno da bude 25 i manje.... no nebitno kome je skupo ne mora da ide i to je to ... imate promo period , imate ove od 2.500rsd pa eto kombinujte, odo nema me vise...

 

3. Pocetne cene karata NIKADA nece kostati 2000 din i vise.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideja managera.

ajte ljudi batalite me vise malo oko cena karata bla,bla ,bla... ko hoce da gleda koncert kupice kartu kome je skupo nece gledati i tu je kraj price.

 

imate ove od 2.000 pa eto kupite ... ako ocete na koncert pozajmite pare kupite sutra / prekosutra pa ih vratite kada skupite nazad....prosto...

 

poz ne mogu vise da odg. na besmislena pitanja.

 

vidjamo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa nije pitanje besmisleno ako ne znaš šta da odgovoriš. Zato, po starom običaju, završavaš sa "viđamo se", "odoh" i, tvojom najčešćom, "onward!".

 

Jednom ćeš, valjda, shvatiti da ljudi cene što se oglašavaš na ovom forumu, pa ćeš uspostaviti komunikaciju koja ide u oba smera.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa nije pitanje besmisleno ako ne znaš šta da odgovoriš. Zato, po starom običaju, završavaš sa "viđamo se", "odoh" i, tvojom najčešćom, "onward!".

 

Jednom ćeš, valjda, shvatiti da ljudi cene što se oglašavaš na ovom forumu, pa ćeš uspostaviti komunikaciju koja ide u oba smera.

sve je to ok , zato ja i citam i ponekad odgovorim... ali stvarno 99% su besmislice, tako da ... umoran sam covece , i ja imam dusu.... 5 jebenih godina pokusavas nesto i do kurca... 5.god prijatelju istih pitanja, istih odgovora, istih kritika, ne mogu vise :).

 

ne znam ni sam koliko koncerata iza sebe i opet uvek ista prica... nemam vise snage da kopam bunar :).

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to ok , zato ja i citam i ponekad odgovorim... ali stvarno 99% su besmislice, tako da ... umoran sam covece , i ja imam dusu.... 5 jebenih godina pokusavas nesto i do kurca... 5.god prijatelju istih pitanja, istih odgovora, istih kritika, ne mogu vise :).

 

ne znam ni sam koliko koncerata iza sebe i opet uvek ista prica... nemam vise snage da kopam bunar :).

Besmislice, naravno. Neko ne pročita prvi post u kojem je objavjena cena karte, pa pita na temi, znam.

 

Druga je stvar kada ti iznosiš stvari koje jednostavno nisu tačne ili ne piju vodu. Kao ovo opravdanje sa vrednošču evra, kao ovo što su kod nas poslednji put svirali "Majesty". Stvari od ranije neću spominjati, bilo je vreme i mesto za to.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo besmislica kao sto je "u evrpopi su karte po 30e i vise", prvo i osnovno, mi nismo u evropi, kad nas je sve drugacije nego u evropi, cak i da jesu 30e karte kod njih, oni organizuju damn good koncert, sa vise prostora i boljim u svakom segmentu. A 2500 pa cak i 3000 ako skoci cena kod nas, to je vec previse za SKC.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes ti dovesti neki bend koji pre svega kosta i opiciti cenu 500 din po karti,sam sebe zakopavas zarad cega?NE verujem u tu pricu da su Guardiani bas jeftin bend...

 

Znam i ja da nisu jeftini, slushala sam ih i ranije uzivo, ali je fora shto danas krecu da se prodaju najjeftinije karte i verujem da ce vrlo brzo otici, zato se nerviram shto je to tako naglo objavljeno...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...