Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Više volim da propustim 5 koncerata i kupim sebi činelu. Ljudi imaju prioritete u životu, shvatite to. Nije svima prioritet da ode na koncert benda koji mu nije u top 10, da bi narednih mesec dana jeo buđav 'lebac. ;)

Ja cu radije propustiti 3 koncerta ovde, pa zapaliti za Budimpestu da pogledam nesto sto me zaista zanima.

 

Ja pare imam, pre sam isao na sve zivo, i ono sto ne slusam...sad mi ne pada na pamet da se cimam, putujem, radi nekog benda koji mi nije prioritet

Bas to.

Iako mi pare nisu problem, nije mi bas do toga da u sred radne nedelje posle posla trcim na bus/voz, pa posle koncerta da, posto u Srbiji nikada nista ne pocinje na vreme, cekam raspali voz u 3 da bih se vratio nazad, a ujutru na posao.

Neka hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm..mozda, ali objasni onda opet kazem punu Arenu za Iron Maiden, Slipknot, Rammstein. Karta nije bila ispod 2500din ni za jedan

 

Rammstein nije metal, Iron Maiden je ipak Iron Maiden, njih svi jebeno slusaju, na Slipknotu nije bila puna Arena, a ni njih bas ne mozes da racunas kao pravi metal bend. Oni su nesto sto se slusa kad sa Linkin Parka prelazis na metal.

 

Ja sam hteo da idem na taj cert Moonspell-a i CoF-a, ali ne zbog ta dva benda nego zbog Turisasa, ali jbg- cena karte opet. Tek je ljudima van BG zajebano k'o sto kaze Feniks.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vece koncerte napunimo kombi ili bus, pa idemo organizovano...za manje koncerte nekad niko nece da ide...pa sam dolazio sam autom ponekad, pa ne smes piti, plus vozis celu noc mrtav umoran...zajebi to vise, rekao sam :D

A da molim ljude da idu, vise nemam zivaca...jebo te, nudim i da im pozajmim pare, samo da nas se skupi, ali ne vredi, vecina nema pare i cak nece da se zaduzuje radi koncerta...imaju ljudi prioritete, sta ces...pogotovo ovi stariji, pre ce cerkici kupiti sta joj treba, ili popraviti nesto u kuci za te pare, i ne vredi da ga ubedjujes...

Mladji nemaju pare, i nece da stede na izlascima mesec dva, da bi skupili kintu za koncert....stvar izbora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu radije propustiti 3 koncerta ovde, pa zapaliti za Budimpestu da pogledam nesto sto me zaista zanima.

 

 

Bas to.

Iako mi pare nisu problem, nije mi bas do toga da u sred radne nedelje posle posla trcim na bus/voz, pa posle koncerta da, posto u Srbiji nikada nista ne pocinje na vreme, cekam raspali voz u 3 da bih se vratio nazad, a ujutru na posao.

Neka hvala.

Još je bolje kad zakasniš na taj u 3, pa čekaš do 6 po ciči zimi. Ili spavaš u žardinjeri ispred stanice. :haha:

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još je bolje kad zakasniš na taj u 3, pa čekaš do 6 po ciči zimi. Ili spavaš u žardinjeri ispred stanice. :haha:

 

Zato uvek moras imati zalihe alkohola, da se ne smrznes :haha::haha:

Koncert se zavrsi jednom oko pola 1, ja mislim da cu se smoriti cekajuci ona j bus u 3, ond aispred skc sa raznim ljudima zezanje...na kraju trcim kao lud na stanicu, zaustavim bus koji je vec krenuo, pravi sprinter , kao u kacionim filmovima :haha:

 

Neka si se ti Sisus smrzavao, podrzao si scenu...taj bend i njegovi clanovi ce to da cene ...kad budu negde pili i skakao po devojkama sumnjivog morala , bice to i od tvojih para :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

klasika,zabodes jednog sto jace i pravac na njega na zemlji,ostali te klepaju po bubrega,usima itd,ali unistis jednog a po faci nemas neke vidljive tragove.popio bih i vise batina tom prilikom,al' srecom neki skinsi nalecese pa pravac na cigane,e to vec murjak nije mogao da iskulira.na kraju me nisu ni cimali,znali su da cu da prozborim o spavanju na duznosti.

 

sve u svemu,nezaboravno iskustvo.doslo kao kec na 10 posle manijakalnog cetvrtinskog bengovanja na mesugi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

klasika,zabodes jednog sto jace i pravac na njega na zemlji,ostali te klepaju po bubrega,usima itd,ali unistis jednog a po faci nemas neke vidljive tragove.popio bih i vise batina tom prilikom,al' srecom neki skinsi nalecese pa pravac na cigane,e to vec murjak nije mogao da iskulira.na kraju me nisu ni cimali,znali su da cu da prozborim o spavanju na duznosti.

 

sve u svemu,nezaboravno iskustvo.doslo kao kec na 10 posle manijakalnog cetvrtinskog bengovanja na mesugi.

 

Riot of violence :D

Pleasure to kill :D

Extreme aggression :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRAVDA ZA PANKERE!!!

niko mi ne odgovori ko je bacio Suzavac na koncertu

Exploited! Ima i slika na netu suzavca i gomila slika sa koncerta.

Ajde da organizujemo koncerte sa Magarcima-

????????

Neki su znali da ce to da se dogodi-?

Niko nije uhapsen, niko nije odgovarao,

moze da radi ko sta hoce,....

90-tih sam gledao gomilu tuca,na koncertima,

ili klubu Masinac,u Srednjoj Skoli

NIKAD NISAM VIDEO da je neko uhapsen,

nisam video NIKAD Muriju.

Cuo sam da recimo Se desavalo da umesto da smiri situaciju

Obezbedjenje uzme nekog Da bije!!!!!

 

DOZVOLJENO NASILJE.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slaba posećenost koliko se sećam, ili u svakom slučaju nedovoljna da se koncert isplati, a to je bilo sa Moonspell-om kao predgrupom. Prošle su zlatne godine gotike u Srba, sad jedino trešerica puni sale.

koji je thrash, sem kreatora napunio salu? sve dobre najavljene thrash turnejre nas zaobilaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...