Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nije chovek rekao da je to bio PRVI koncert kod nas.

 

Mada, meni je Motorhead bio prvi veci posleratni metal koncert kod nas. Biohazard '97 slusham samo u prichama drugara koji su tad ishli na isti, a nishta drugo pre toga ili izmedju ne znam da li je bilo.

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti da si pravi Srbin, ne bi slušao te antipravoslavne bendove. :mrgreen:

 

Брате пиши на овом форуму ћирилицом

МОЛИМ ТЕ

Буди пример осталима а нек је срамота сваког оног ко и даље користи ватиканско писмо у нашој кући :D

 

Pa ako ćemo pošteno, neću ni da ih slušam, ionako neće da dođu :mrgreen:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorhead je bio prvi koncert nakon promene vlasti.Bio sam na Biohazardu,koncert za pamcenje.Bilo je u tom periodu i Pro-Pain,Napalm Death...jebem li ga sada,nisam bio na tim koncertima i stvarno se ne secam da li su bili pre ili posle Biohazarda.

 

Bilo je pre rata nekih stvari. Biohazard je bio 10.03.1997, Pro-Pain dva puta u kratkom periodu - 16.02.1998 sa Gurd, Fury of V., Pissing Razors, Eyesburn i Overdive a drugi put 12.02.1999 sa Stil Angry, Die Allergie, Overdrive, Hitman, Pitchwais, Discord. Inace oba su bili festivali 'Jaci od mrznje".

Bio je i Entombed 13.04.1997., Kiss 04.06.1997. Trebao je biti i zajednicki koncert Riot & Virgin Steele sa Stigmatom iz Austrije i nasom Annathemom 06.05.1998 ali je otkazan. A cini mi se da je Napalm Death bio jos u aprilu 1994 ali ne smem da garantujem.

 

Inace sve je organizovao Rock The Nation Yugoslavia, Polzovici & co. Cini mi se da je RTN preziveo u nekom obliku, stoji iza snimanja onih spotova po BG-u a i iza ovog koncerta Sabaton-a.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

napalm death & at the gates, kad je u toku stagedivinga neki som iz obezbedjenja krenuo da tuce lika i pubike dok je at the gates svirao, pevac sisao sa bine na njega a sekjuriti izvadio pistolj...

 

nije ni cudo sto se at the gates raspao ubrzo nakon toga :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili su bre carski koncerti 80-tih, pa zaključno sa raspadom SFRJ. Blago onima koji su 1991. overili Judase, Annihilator i Panteru u jednom potezu, i to u vreme kada su sva tri benda bila u najjačim izdanjima i nakon najboljih albuma. To doduše nije bilo u BG, već u Zagrebu i Ljubljani, ali tad smo još uvek bili ista država.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...