Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

@ Gojko:

 

Dakle, dođeš tamo u 19:30h, jer tad počinje ceo spektakl. Stojiš napolju do 21h i smrzavaš se kao pička... Uđeš unutra, ne dobiješ nikakvo objašnjenje, a čekaš do 23h, da bi odjednom video Melechesh na bini. Oni promrmljaju nešto o technical difficulties i pokidaju, u suštini. Zatim izađe Nile, oduvaju sve živo i pritom takođe spomenu tehničke poteškoće. Završili su do jedan ujutru, čini mi se.

 

To je to, niko se oglasio nije. Ostali bendovi ni kurca, jedino su merch uspeli da iznesu.

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je nekih sranja sa strujom i zato je sve toliko kasnilo. Ashmedi mi je odmah kad sam došao za intervju rekao: "You've got some funny electricity here!". :haha:

Šalu na stranu, kasnije saznah i da jedan lik (onaj sa vezanom plavom kosom, stalno se muvao po bini) umalo ne poginu kad ga je pukla struja u jednom trenutku kad je pokušao nešto da priključi.

Uglavnom, sve je kasnilo zbog struje u SKC-u, to je sve, tj. verzija koju smo čuli od bendova.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fejsbuka:

 

Ashmedi Melechesh

Great show in Belgrade Serbia, Great people! but the local booker Branko Milosavijevec of Legacy Promotion Serbia ripped off the tour, refused to pay, kept the money and left. bad bad man he is blacklisted now worldwide.

  • Upvote 11
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fejsbuka:

 

Ashmedi Melechesh

Great show in Belgrade Serbia, Great people! but the local booker Branko Milosavijevec of Legacy Promotion Serbia ripped off the tour, refused to pay, kept the money and left. bad bad man he is blacklisted now worldwide.

 

Svako treba da drži ovo u potpisu. Sramota.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, to sam skontao, nego mislim na ove insajdere što znaju peripetije koje su se dešavale iza cele priče :haha:

 

aha xD Pa ono, Talvi i ja smo posle certa visili sa ovima iz Zonarije, kojima je bilo žao što nisu svirali, ali ono - nisu pizdili ili bilo šta, bili su skroz kul. Odjednom dolazi basista i počne da mi priča nešto o problemu sa isplatom, nisam odmah skontala tačno šta se dešava (jbg, ne razumem švedski baš savršeno), pa mi je 2x ponavljao :haha: Sve u svemu,prvo je bilo da ne znaju da li će biti isplaćeni jer nisu svirali - iako nije NJIHOVA krivica što nisu. Reče takođe da imaju sklopljen ugovor, ne mogu to da urade, bla bla. Jedno 10-15 minuta kasnije dolazi gitarista i priča mi slično, s tim što reče da NIKO neće biti isplaćen. Oni su čak zvali policiju, al' je dodao: "Nisam znao da imate tako korumpiranu policiju..." Ono, lik se sve vreme smeška i kulira, uopšte ne konta KAKO je to moglo da se desi.

 

 

 

Mene zanima kako to nisu skontali na tonskoj, sredili sve pre koncerta i sl. Ah, da, Srbija, jebi ga.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg. Standard. Lepo kazem. Fino tebi sto zivis kod skole, pa samo predjes, ali zamisli da sam se dovlacio iz Sombora, kao sto sam hteo, i kao sto su neki, pa se ispalis za 3.5 sata. Fino je videti Melechesh i Nile, ali doce oni o5. Mozda...

Mism, do sada, da se ne secam ni jednog certa gde nie bilo frke oko kasnjenja, isplata i slicnog, o Legacy Fest-u da ne pricam.

Ne vidim zasto. Bendovi vole nasu publiku, jer smo valjda jedni od ludjih i svi bi da se vrate, ali ovakve stvari izdrkaju ljude i kada jednom zapamte da su imali frku sa organizatorom...

 

Also - o zvuku su mi pricali oni sto su bili, medju koima i sto su bili i prosli put kada je Nile bio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno 10-15 minuta kasnije dolazi gitarista i priča mi slično, s tim što reče da NIKO neće biti isplaćen. Oni su čak zvali policiju, al' je dodao: "Nisam znao da imate tako korumpiranu policiju..." Ono, lik se sve vreme smeška i kulira, uopšte ne konta KAKO je to moglo da se desi. Mene zanima kako to nisu skontali na tonskoj, sredili sve pre koncerta i sl. Ah, da, Srbija, jebi ga.

 

Auuuu... nemoj zezati da niko nije isplacen?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Ah, da, Srbija, jebi ga.

 

Bio ja tamo, video sve, znam sve, ali nije moje da kazem sta je bilo, niti ima potrebe da kazem. Jedino me ovo iznerviralo, jer isti takav pristup imaju i neki koji dolaze ovamo da sviraju! Nisam bas siguran da dolaze ovde zato sto hoce da se druze sa nama, a i vrlo dobro znam da se prema svima organizatori ophode kao da su im gosti na slavi! Kaze krivo mu sto nisu svirali, a onda pita gde su mu pare!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažem to jer je stvarno tužno što se takve stvari non-stop ovde događaju. Kad god neko ima priliku da pokrade/sjebe nekoga, velike su šanse da će i uraditi. Sad but true. Jer ovo nije prvi put.

 

edit - i to što Gojko reče. Oni bi svi rado svirali, bilo je i ljudi koji su došli zbog prva 3 benda (pa i ja uostalom) i to nije bilo fer ni prema njima ni prema publici.

 

 

Kome će sad pasti na pamet da se dovlači ovde ako znaju da organizator s vremena na vreme odluči da ne isplati bendove? NE POSTOJI razlog zbog kog bi on to uradio, a da nije čista krađa.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je Fruby-ju u interesu da koncert kasni 3h, i da 3 od 5 bendova ne sviraju, da li bi iko to uradio sebi!!!

 

Pa niko ne tvrdi da je on to svesno uradio sebi, možda je samo nesposoban za posao kojim se bavi - u krajnjoj liniji, to nikog ne zanima. Poenta priče je da je pare od ulaznica uzeo, bendovima nije platio, a nešto mi se ne čini da će da vraća novac ljudima koji su dali 2k ni za šta (ukoliko su došli zbog Zonarije ili Djusentida).

 

Rado ću povući sve što sam rekao ako se čovek zapravo pojavi i iznese suvisle argumente u svoju odbranu.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta price je da se ovde svira kurcu o necemu, o cemu u sustini niko nista ne zna!

 

Najlakše je reći da "niko ništa ne zna". Poenta je da su ljudi juče došli, videli da pola bendova nije sviralo i da je koncert kasnio tri i po sata. Na to dolazi ekipa iz Zonarije i Ašmedi lično i dolivaju ulje na vatru pričom da nisu plaćeni. Naravno da će to izazvati reakciju među fanovima, a na tu reakciju još niko nije ponudio bilo kakav argument u Frubijevu odbranu. Prema tome, ne znam šta očekujete, da pretpostavimo da oni lažu, a da Frubi po ko zna koji put ima opravdan razlog za novi debakl?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo interesantno to sto se vec nekoliko puta BAS protiv Legacy-ja urote sve kosmicke sile da sjebu koncerte, iako ih oni krajnje profesionalno pripreme.

 

Ali ama bas svaki put postoji neko "objasnjenje" (i svaki put je ono nadrkano i u smislu "vi ne znate sta je bilo, niste bili sa bendom, niste culi, blablabla...) a apsolutno NIKADA preuzimanje bilo kakve odgovornosti.

 

Legacy fest, Adrenalin fest, Destruction, Nile, (ne)vracanje para za Sodom mjesecima...

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lou, mogao bi i ti da se javiš ponekad kad se nađemo na istim svirkama, i tebe da upoznam. :wub:

Napraviću FB profil samo za tebe, prošvrljaću ti po galeriji, pa ću te prepoznati. Možda ti ostavim i pokoji omguhotletssex komentar. :wub:

 

jbg. Standard. Lepo kazem. Fino tebi sto zivis kod skole, pa samo predjes, ali zamisli da sam se dovlacio iz Sombora, kao sto sam hteo, i kao sto su neki, pa se ispalis za 3.5 sata. Fino je videti Melechesh i Nile, ali doce oni o5. Mozda...

To ti kažem. Jedna je stvar što sam ja tu i što nije bilo predgrupa do kojih mi nije bilo stalo, meni je ishod donekle i odgovarao (budući da sam na kraju gledao bendove prema satnici), ali znam da su ljudi dolazili iz drugih gradova i mesta i zbog predgrupa - ti ljudi su debelo zajebani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...