Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

I vi ste svi sad iznenadjeni kao da se to vec sa mister Frubijem nije desavalo.Ja sam isto tako poljubio ulazna vrata kada je Destruction bio na jedno popodne u BG-u.Budite srecni sto su Nile i Melechesh svirali,mogao je da se reprizira Destruction pa da sviraju bendovi koji su bili prisutni na koncertu.Zao mi je sto su ljudi koji su dosli zbog Zonarije i ostalih predgrupa ispaljeni ali eto to je izgleda danas rizik kada oces da gledas koncert.Potrosis pare na kartu,neko i na put i ostale dzidzabidze,pa se jos pomolis(neko bogu,neko nekom drugom :haha: ) da te usere da i koncert odgledas.Jos ako krene koncert na vreme..Pa to je premija!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali eto to je izgleda danas rizik kada oces da gledas koncert.Potrosis pare na kartu,neko i na put i ostale dzidzabidze,pa se jos pomolis(neko bogu,neko nekom drugom :haha: ) da te usere da i koncert odgledas.Jos ako krene koncert na vreme..Pa to je premija!

Lepo odes u inostranstvo, platis put jbg, ali znas da ces gledati koncert ljudski, nema kasnjenja, nema loseg zvuka, nema nerviranja.

Pricajte sta hocete, ali ovi koncerti kod nas stvarno vise nemaju smisla, ili se otkazuju ili se jedva odrze. Jedino Arena ostaje kao neka sigurica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam platio kartu da bih vide Dew-Scented, ostali bendovi me nisu uopste interesovali. Dew-Scented nisam video i hocu svoje pare nazad, ko je kriv nek snosi posledice, uopste me ne interesuje.

 

Ocekujem da se Frubi ili ko vec javi, bude fer i vrati pare. Ako ne, moze to i zakonski da se resi, pogotovo sto vidim da nisam jedini, a o losoj reklami da ne pricam.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su sigurica svirke koje sređuju Buda, Azal i ta ekipa, nisam siguran kako ide. The Ocean se zakaže tri puta, tri puta sve prođe kako treba, eto primera.

 

 

nemoj da baksuziras tako nedelju dana pre kayo dot-a :D

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajd' kad ljudi bez razloga pljuju, ali ovo je zasnovano na činjenici, pročitali ste šta je napisao ovaj iz Melechesha i onda organizator dođe ovde i još više zamajava ljude. To je prava slika neke "scene" u Srbiji, a i ovaj koncert pokazuje zašto je Legacy blacklisted ne samo sada kod ovih Massive Music, već i kod većinu agencija zbog prethodnih situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta price je da se ovde svira kurcu o necemu, o cemu u sustini niko nista ne zna!

 

 

Sve sami znalci i sposobnjakovici,znaju sta se desilo iz prve ruke.

 

'Alo, pacovi, šta je s mozgom? Platili ljudi da bi videli Dew~Scented (ispod quote), nisu videli, koga boli kurac zašto? To je samo organizatorov problem i samo je on kriv, zajedno sa svim kosmičkim silama koje su se protiv njega okrenule.

 

Ja sam platio kartu da bih vide Dew-Scented, ostali bendovi me nisu uopste interesovali. Dew-Scented nisam video i hocu svoje pare nazad, ko je kriv nek snosi posledice, uopste me ne interesuje.

 

 

 

 

Lepo odes u inostranstvo, platis put jbg, ali znas da ces gledati koncert ljudski, nema kasnjenja, nema loseg zvuka, nema nerviranja.

Pricajte sta hocete, ali ovi koncerti kod nas stvarno vise nemaju smisla, ili se otkazuju ili se jedva odrze.

 

Praktikujem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...