Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

svi koji su bili na koncertu zbog dew scented neka mi pokazu kartu 3diska orginal i jedan lp i ja cu da im vratim pare.

fer enough?

 

Pošto si ti pokazao koncert svima koji su tebi pokazali pare? Posle cele spike o Legasi festivalu, ljudi koji su na neviđeno uplaćivali pare na račun, kupovali usrane Legasi "fan club" propusnice (ja idiot prvi), dolazili na koncerte koji ih nisu sasvim zanimali da bi podržali scenu, ti imaš obraza da napišeš ovako nešto? Da je solidarnosti, pa da ti se više niko nikad ne pojavi na koncertu.

 

Inače, sad mi je Ashmedi napisao na Fejsbuku da je Massive Music ponudio bendovima da plati umesto Frubija, ali da su oni odbili.

  • Upvote 18
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je napravio poljak princezica kojeg je u jednom trenutku spucao staticki elektricitet. On se istripovao, bendovi odbili da sviraju dok ne dodje lice sa diplomom koje ce da proveri struju. Nakon 3 sata princezisanja, skapirali su da su pojeli govno, posto je struja bila savrseno normalna. Ostalo je vremena za dva benda, prva dva nisu svirala, a ko odbije da svira, po ugovorima (ukoliko se bavite muzikom znate), nece dobiti pare. Prica je u sustini jako jednostavna. Mnogo mi je vise pun *urac princezica u metalu. Cuj lupi ga elektricitet i uplasio se da ce da umre. Iiii, kakve mi sve stekere imamo po kucama, nama to na redovnoj bazi, pa nesto ne vidim da smo svi mrtvi ;)

 

Zao mi je ljudi koji su dosli zbog prva dva benda, ali realno, bendovi su sami sebe ispalili i to je kraj price.

 

Nile je bio mnogo bolji zvuk nego prosli put, oni fenomalno profesionalni kao sa diska sto bi rekli neki nasi xD Zivi bili, pa da se Nile opet ponovi :pivopije:

 

E jedino sto zameram je realno prostor...uh...one plocice, ali cudo nije se toliko osetilo na zvuku, ali nekako jedva cekam da se nadje novi prostor za buduce koncerte...jer je ono stvarno...uh!

Edited by Wolfshade
  • Upvote 6
  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi koji su bili na koncertu zbog dew scented neka mi pokazu kartu 3diska orginal i jedan lp i ja cu da im vratim pare.

fer enough?

Hipoteticki govoreci - da sam kupio kartu da odgledam neki bend, a onda zbog (boli me kita) kojih razloga taj bend ne odsvira, trazio bih pare nazad. Ako bi mi organizator trazio da mu uz kartu prilozim originale isl. prilozio bih mu saku medju zube i izlomio ga kao picketinu klasicnu.

 

Nekako bih razumio ako su objektivni razlozi u pitanju, ljudi smo. Al da te neko jos pravi budalom, kako da ne.

 

Zajebite te price o podrzavanju scene koja je na kraju podrzavanje necijeg dzepa. Briga me, nek zaradi ko god moze al mi je parola 'support' ogavna.

 

Fuck off.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim ništa čudno i "princezisanje" u tome što su ljudi želeli da provere da li ima šanse da ih drmne struja ili je sve ok pre nego što stanu na binu. To bi trebalo da se podrazumeva, a ne da se kritikuje, pogotovo nakon što je jednu osobu zaista i udarila.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim ništa čudno i "princezisanje" u tome što su ljudi želeli da provere da li ima šanse da ih drmne struja ili je sve ok pre nego što stanu na binu. To bi trebalo da se podrazumeva, a ne da se kritikuje, pogotovo nakon što je jednu osobu zaista i udarila.

 

 

Postoji velika razlika izmedju pucanja strujom i statickog elektriciteta :) Znas ono kada nekada dotaknes osobu pa te pucne, pa vrisnes i onda odvalis da se smejes :bigblue: E sada, ne mogu da garantujem, ali koliko sam upucena, to je bio taj veliki problem.

 

Usput gojko: ni melechesh ni nile nisu dobili pare? To stvarno ne znam, zato pitam...ali nemoj mi price rekla-kazala, nego samo ako znas 100% tacan odgovor?

Edited by Wolfshade
  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, a kada pipneš električne spojeve kako znaš da li će te pući struja ili će te samo pecnuti? Svejedno, samo bi se budala sa tim zajebavala. 50V već može da ubije čoveka, a fala modernom društvu napon električne mreže u kućama je 220V, pa se ti statiraj sa priključcima i nadaj se da ti impuls neće proći kroz srce ili mozak pivopije.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, a kada pipneš električne spojeve kako znaš da li će te pući struja ili će te samo pecnuti? Svejedno, samo bi se budala sa tim zajebavala. 50V već može da ubije čoveka, a fala modernom društvu napon električne mreže u kućama je 220V, pa se ti statiraj sa priključcima i nadaj se da ti impuls neće proći kroz srce ili mozak pivopije.gif

 

 

Hahah, taj fazon :bigblue: Thunderstruck :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko dragi pa taj Ashmedi je židov i ti mu vjeruješ:)) njima para nikad dosta, možda im je Frubi dao onoliki dio koliki misli da zaslužuju ali njima to naravno nije bilo dosta pa još ko zadnji klošari ostavljaju statuse na facebooku..

šalu na stranu..

 

nisam bio na koncertu sad mi je žao jer vidim da sam dosta toga propustio, a od svih postova onaj od wolfshade mi se čini najsmislenijim naročito zato što je cura u tom svijetu bendova i koncerata vrlo aktivna a svi vi ostali komentatori pasivna publika. Uostalom kakav je to bend Zonaria i kakvi su to amateri kad fanovima pričaju o tome kako nisu isplaćeni*?!

 

što to nije uradio neko iz NILEa!?

 

Umjesto da svi podržite Frubija i kažete mu "hvala ti Frubi koji nam je doveo boga oca da vidimo, šteta što smo tada bili vrlo mladi pa nas roditelji nisu puštali na koncerte" vi ko pacovi pljujete čovjeka a stajete na stranu kojekakvih bjelosvjetskih protuva.. tipično i odvratno :))

 

inače mi je vrlo neprijatno da komentarišem stvari o kojima ne znam sa sigurnošću i koncerte na kojima nisam bio ali vi ste stvarno pretjerali sa bljuvotinama i ne mogu da oćutim..

  • Upvote 4
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

e nisam to znao... #D hvala na informaciji u svakom slučaju. Ne gajim te konspirativne teorije o legacyju zato što znam kada je toj agenciji sve krenulo nizbrdo i zato što znam da to nije ni njihova a ni krivica ovdašnje publike već nekog trećeg.. sem toga jednostavno imam poštovanja prema ljudima koji su uradili nešto za nas ovdje, a to ime ili prezime Ashmedi prvi put u životu čujem.. ne znam koji je on kur uopšte.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruku na srce, lako je meni da kenjam, kada sam odgledala sta sam htela. Verovatno mi ne bi bilo svejedno da bend zbog kojeg sam dosla, nije nastupao. Samo i dalje mislim da bi bilo ok da se zadrze najgore bljuvotinje dok se ne sazna tacno ko je tu sta i zbog cega, posto ovde vlada obicaj, aj prvo da napljujemo najstrasnije, pa onda da pitamo sta se desilo.

  • Upvote 7
  • Downvote 22

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...