Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Nije Sloba kriv, mi smo govna... Da nije Frubija ne bismo ni znali šta je metal!

 

Meni sad više i nije tako žao što nisam bio, previše puta sam se zaledio zimi čekajući svirke a onda posle na železničkoj čekao voz jer bi mi onaj na koji sam planirao da stignem odavno pobegao čak i sa kašnjenjem od dva-tri sata. Nemam više živaca za te gluposti i svaka čast ljudima koji još imaju snage da se cimaju oko svega toga...

Edited by Dead Man Walking
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако се поново буде прикупљала милостиња, подсетићу Вас да и даље постоји квалитетан промо материјал. Први пут је успело, видим да је и млада Гојковица купила чланску, па не видим разлог зашто не би и овог пута.

 

 

legasi.jpg

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

previše puta sam se zaledio zimi čekajući svirke a onda posle na železničkoj čekao voz jer bi mi onaj na koji sam planirao da stignem odavno pobegao čak i sa kašnjenjem od dva-tri sata. Nemam više živaca za te gluposti i svaka čast ljudima koji još imaju snage da se cimaju oko svega toga...

to je to.ja sam o ovome bas pricao na drugoj temi.dopizdi svakom coveku,pre ili kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko sam se slatko ismejao za solju i za daj joj minus,meni nestalo ( :haha: ) toliko imam neki ukus gorcine kad vidim kako smo se opet podelili u dva tabora i pljujemo se i svadjamo.Ne znam sta je bilo tamo,nisam bio ali verujte da gledajuci sa strane stvrano odvratno izgleda sve sto pisu ljudi sa obe strane.Naravno osim ovih za solju i minuse. :lol:

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, pazi ja se na kacim niti serem po kome, ali kako su neki vec rekli - nemoguce da se ceo kosmos opet urotio protiv Frubija. Ofc, ne mogu reci da je covek govno - realno bez njega ne bih video neke od najdrazih bendova, ali isto tako ne bih svaki put cekao taj bend/bendove po par sati.

Lepo je to sto se neko zrtvuje za nas i radi i sta vec sve ne. Sve je to lepo.

Ali... uvek postoji ali. Setimo se Legacya - nedostatak reklame i kojecegea i tmurna lica ljudi kada su culi da im ne dolazi Primordial i Testament (ako to bejahu imena) bendova koji nisu dosli. Alo bre! Das 4.5k i ne vidis omiljeni bend? I to saznas pola sata pre nastupa? Zbog cega? Zbog love. Kako je ciko iz Destructiona srao po nama jer nie dobio lovu...

Svaka tebi cast Frubi i sve, ali jebem mu ja mater ako ti pored neke racunice uvek ostanes u minusu, zaedno sa bendovima, a na kraju su fanovi ti koji popuse za par hiljada, a ni ne vide bend zbog kojeg su prevalili par stotina kilometara (vamo-tamo, ili samo u jednom pravcu).

Realno, neko je spomenuo i odlazak u inostranstvo - matere mi moje Zivane, da iam kinte ne bih nikada vise otisao na koncert u SKC. Eto.

 

A vama neka je uzdravlje sto ste videli Nile i Melechesh. Ja to prezaliti necu, ali ce jedna strana mene biti srecna sto nisam o5 zapatio prehladu koja je trajala mesec dana niti neku upalu bubrega jer nisam stigao, kao sto dimmu rece, na voz na koji sam racunao cak i sa zakasnjenjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je napravio poljak princezica kojeg je u jednom trenutku spucao staticki elektricitet. On se istripovao, bendovi odbili da sviraju dok ne dodje lice sa diplomom koje ce da proveri struju. Nakon 3 sata princezisanja, skapirali su da su pojeli govno, posto je struja bila savrseno normalna. Ostalo je vremena za dva benda, prva dva nisu svirala, a ko odbije da svira, po ugovorima (ukoliko se bavite muzikom znate), nece dobiti pare. Prica je u sustini jako jednostavna. Mnogo mi je vise pun *urac princezica u metalu. Cuj lupi ga elektricitet i uplasio se da ce da umre. Iiii, kakve mi sve stekere imamo po kucama, nama to na redovnoj bazi, pa nesto ne vidim da smo svi mrtvi ;)

 

Cuj, realno da sam ja neki baja koji zivi od muzike i od svojih 10 prsta, i da sam dao uslove i sl,

ne bi svirao svirke po kambodzim albaniji ili gde god gde nije provereno dok ne budem siguran da je sve na nivou.

 

a ono za pare i raspored bednova..smor

 

bedak mi je zbog ljudi koji nisu uspeli da vide bendove koje su zeleli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto si ti pokazao koncert svima koji su tebi pokazali pare?

 

Pfffxaxaxaxaxaxaxa!!! x)

 

 

Problem je napravio poljak princezica kojeg je u jednom trenutku spucao staticki elektricitet. On se istripovao, bendovi odbili da sviraju dok ne dodje lice sa diplomom koje ce da proveri struju. Nakon 3 sata princezisanja, skapirali su da su pojeli govno, posto je struja bila savrseno normalna. Ostalo je vremena za dva benda, prva dva nisu svirala, a ko odbije da svira, po ugovorima (ukoliko se bavite muzikom znate), nece dobiti pare. Prica je u sustini jako jednostavna. Mnogo mi je vise pun *urac princezica u metalu. Cuj lupi ga elektricitet i uplasio se da ce da umre. Iiii, kakve mi sve stekere imamo po kucama, nama to na redovnoj bazi, pa nesto ne vidim da smo svi mrtvi ;)

 

Zao mi je ljudi koji su dosli zbog prva dva benda, ali realno, bendovi su sami sebe ispalili i to je kraj price.

 

Nile je bio mnogo bolji zvuk nego prosli put, oni fenomalno profesionalni kao sa diska sto bi rekli neki nasi xD Zivi bili, pa da se Nile opet ponovi :pivopije:

 

E jedino sto zameram je realno prostor...uh...one plocice, ali cudo nije se toliko osetilo na zvuku, ali nekako jedva cekam da se nadje novi prostor za buduce koncerte...jer je ono stvarno...uh!

Postoji velika razlika izmedju pucanja strujom i statickog elektriciteta :) Znas ono kada nekada dotaknes osobu pa te pucne, pa vrisnes i onda odvalis da se smejes :bigblue: E sada, ne mogu da garantujem, ali koliko sam upucena, to je bio taj veliki problem.

 

Usput gojko: ni melechesh ni nile nisu dobili pare? To stvarno ne znam, zato pitam...ali nemoj mi price rekla-kazala, nego samo ako znas 100% tacan odgovor?

 

Sećam se da je na Testamentu roudi izvadio ampermetar i izmerio jačinu struje između mikrofona i bas gitare dovoljno jaku da ubije 656241351 konja. To je bio uzrok kašnjenja od sat i po. I, onda staviš sunđer na mikrofon i rešiš problem. Niko nije ženio (sviđa mi se i "princezirao", koristiću ubuduće XD) oko toga na kraju.

 

Meni se to dešavalo stalno, zato nosim sad mikrofon koji ima plastičan vindšild i ćao.

 

Takođe, imam više minusa od tebe. :P

 

 

Hipoteticki govoreci - da sam kupio kartu da odgledam neki bend, a onda zbog (boli me kita) kojih razloga taj bend ne odsvira, trazio bih pare nazad. Ako bi mi organizator trazio da mu uz kartu prilozim originale isl. prilozio bih mu saku medju zube i izlomio ga kao picketinu klasicnu.

 

Tako nekako...

 

 

 

 

Umjesto da svi podržite Frubija i kažete mu "hvala ti Frubi koji nam je doveo boga oca da vidimo, šteta što smo tada bili vrlo mladi pa nas roditelji nisu puštali na koncerte" vi ko pacovi pljujete čovjeka a stajete na stranu kojekakvih bjelosvjetskih protuva.. tipično i odvratno :))

 

inače mi je vrlo neprijatno da komentarišem stvari o kojima ne znam sa sigurnošću i koncerte na kojima nisam bio ali vi ste stvarno pretjerali sa bljuvotinama i ne mogu da oćutim..

 

U kom svetu živiš ti?

 

E ljudi, a šta ako je Terra Nostra namerno sjebala struju dan ranije i poslala bendovima mail da se čuvaju? To bi sve objasnilo.

 

E, mogu da potpišem da je Castle Fest bio samo žla da bi sjeb'o Legacy, ali sam pri toj izjavi ozbiljan. Znam 456345624 ljudi koji su rekli da nisu otišli na Legacy jer im je Castle bio primamljiviji, a nisu imali novca za oba. Tu stajem na Frubijevu stranu, iako je bezobrazni pacov s onom izjavom za Dju Sentd.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, mogu da potpišem da je Castle Fest bio samo žla da bi sjeb'o Legacy, ali sam pri toj izjavi ozbiljan. Znam 456345624 ljudi koji su rekli da nisu otišli na Legacy jer im je Castle bio primamljiviji, a nisu imali novca za oba. Tu stajem na Frubijevu stranu, iako je bezobrazni pacov s onom izjavom za Dju Sentd.

 

Ma, nije Castle uopšte najavljivan još pre Legacyja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...