Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

dal moguce da se neko primio na pricu da cu mu vratim pare od karata ako pokaze orginale na uvid... lol....

 

Nema šta "primio", "fora" ti je bila krajnje bezobrazna.

 

Ma, nije Castle uopšte najavljivan još pre Legacyja. :)

 

Ma, daj, ko će da dođe u Srbiju na "veliki metal festival". Smeh Na Glas.

 

Ocigledno cu morati na prevoz za koncerte u buducnosti da dajem 50 evra umesto 50 dinara, i umesto 15 minuta trebace mi 8 sati, ali zivci nemaju cenu, definitivno.

 

Sramotno.

 

Pomislih: "Mudar post.", pa videh da si ti. x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Alo, pacovi, šta je s mozgom? Platili ljudi da bi videli Dew~Scented (ispod quote), nisu videli, koga boli kurac zašto? To je samo organizatorov problem i samo je on kriv, zajedno sa svim kosmičkim silama koje su se protiv njega okrenule.

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktikujem. :D

 

Koji pacovi, oni sto cu ti j...m mater? Ili neki drugi?

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

svi koji su bili na koncertu zbog dew scented neka mi pokazu kartu 3diska orginal i jedan lp i ja cu da im vratim pare.

fer enough?

 

Ti si govno.

 

Ja cu sada da odem lepo kod zainteresovanih medija da im ispricam sta je bilo, i da citiram ove tvoje odgovore.

 

Onda cu da vidim koliko je cimanja da te zakonski nateramo da vratis pare, ako je vredno mog vremena i to cu da uradim.

 

A na Legacy cert u zivotu vise necu otici.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal moguce da se neko primio na pricu da cu mu vratim pare od karata ako pokaze orginale na uvid... lol....

 

Bate, ja ne slusam ovu muziku, nit me interesuje, nit sam bio... Al prijateljski da ti kazem ovako, sa strane... Nemoj bre tako bas bezobrazno, neko ce stvarno da popizdi i prebice te brate :) dve 'iljade nisu mala stvar... Majke mi, spusti malo loptu i nadji neki kompromis sa ovim ljudima koji su do jaja prevareni :pivopije:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čisto da se zna, NIJEDAN bend nije isplaćen, a onaj mali problem sa "statičkim elektricitetom" je izazvao crkavanje jednog laptopa i 2 zvučne kartice, praveći pri tome štetu od 1500 evra. Nemam nikoga da pljujem niti da se proterujem preko foruma, ali čisto da se znaju informacije, da se ne bi mnogo pričalo napamet. ;)

Edited by Sisus
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj s vedrije strane, ako imaš novac (veliko ako) i dobro društvo, to rešenje je idealno. Plus sačuvaćeš živce.

+putujes u inostranstvo i vidis nesto novo i upoznas nove ljude.sve ukupno bude prijatno osvezenje naspram odlaska na koncert u skc.ja sam to jos prosle godine skontao,ako imam lovu za neki koncert sa strane oticicu,ako ne stekacu za drugi i cao.kakav beograd,iscimas se ko budala sa velikom mogucnoscu da se desi bas to sa najla.realno frubija boli kurac,a ako je to sve istina covek je otisao sa par hiljada evrica kuci u dzepu i njemu milina ali opet treba se zapitati ako se ta "crna lista" malo bude sirila po bendovima ko li ce kasnije dolaziti u srbiju... sve u svemu ako je to sve istina sa frubijeve strane je to veliki bezobrazluk,narocito ovo na forumu. sve ako ih je i zajebao za te novce trebao je da cuti i da ga boli kurac,a ne da pise to sto je pisao po forumu.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

svi koji su bili na koncertu zbog dew scented neka mi pokazu kartu 3diska orginal i jedan lp i ja cu da im vratim pare.

fer enough?

 

Ti brate nisi čitav. Em si zajebo i publiku i bendove em ovde zajebavaš ljude koji su dali neke PARE da bi videli koncert koji su videli polovično. Pa kičmu treba neko da ti slomi, majmunčino bezobrazna. Ja znam da više nikad neću ni pomisliti da dođem na koncert koji ima bilo kakve veze sa Legasijem (sad sam se zajebo poslednji put), a potrudiću se i da proširim "dobar" glas o tebi i tvojoj šatro promoterskoj firmi. Somino prevarantska.

Edited by pravnik
  • Upvote 12
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čisto da se zna, NIJEDAN bend nije isplaćen, a onaj mali problem sa "statičkim elektricitetom" je izazvao crkavanje jednog laptopa i 2 zvučne kartice, praveći pri tome štetu od 1500 evra. Nemam nikoga da pljujem niti da se proterujem preko foruma, ali čisto da se znaju informacije, da se ne bi mnogo pričalo napamet. ;)

Zahvaljujem na informaciji u ime svih članova foruma koji učestvuju u ovoj raspravi. Jedino si ti izašao sa detaljima, za razliku od Wolfshade, koja nije bila nimalo bolja od "nas koji smo nagađali".

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vala napali ste ga ko da je ne znam sta u pitanju! zajebo covek jednom(dobro,drugi put)stvar i odmah ste se urotili svi,i koji su bili i koji nisu bili i koji slusaju dew scented i koji ne slusaju...... sta vi sto slusate taj dew ocete koj kurac,kako sad on da zna da vi stvarno slusate i da ste bas zbog toga dosli? a? ma paljba,kakvo vracanje kinte bre!

do pre par godina kad je legacy organizovao koncerte bendova koje niste mogli da sanjate da cete videti ovde u srbiji svi ste bili u fazonu "aaaaaa frubi ulepsao si mi dan,ulepsao si mi godinu,legendo,svaka ti dala,u kurac te ljubim ulepsao si mi zivot jebote aaaaa"! a sta sad? stajete na stranu tamo nekih zonarnih pedercica i belosvetskih trubadura koji nisu dobili par stotina evra...jak kurac! sta vas uopste boli kurac za to ustvari???!!! jel ste im vi advokati,jel su vam oni rekli da ga napadate? MA STA VI IMATE OD TOGA,STA VAS BOLI RAC?! a da,to su ljudi iz bendova i oni nisu ljudi,oni su super ljudi i mi moramo misliti kako i oni! svi vi koji niste dosli zbog dew scenteda treba da se poktijete usima i cutite,platili ste FRUBIJU za nile i gledali ste ga,sta vas boli kurac dal su oni dobili pare ili klikere?

ko ih jebe,na kraju krajeva...........

  • Upvote 1
  • Downvote 32

Share this post


Link to post
Share on other sites

vala napali ste ga ko da je ne znam sta u pitanju! zajebo covek jednom(dobro,drugi put)stvar i odmah ste se urotili svi,i koji su bili i koji nisu bili i koji slusaju dew scented i koji ne slusaju...... sta vi sto slusate taj dew ocete koj kurac,kako sad on da zna da vi stvarno slusate i da ste bas zbog toga dosli? a? ma paljba,kakvo vracanje kinte bre!

do pre par godina kad je legacy organizovao koncerte bendova koje niste mogli da sanjate da cete videti ovde u srbiji svi ste bili u fazonu "aaaaaa frubi ulepsao si mi dan,ulepsao si mi godinu,legendo,svaka ti dala,u kurac te ljubim ulepsao si mi zivot jebote aaaaa"! a sta sad? stajete na stranu tamo nekih zonarnih pedercica i belosvetskih trubadura koji nisu dobili par stotina evra...jak kurac! sta vas uopste boli kurac za to ustvari???!!! jel ste im vi advokati,jel su vam oni rekli da ga napadate? MA STA VI IMATE OD TOGA,STA VAS BOLI RAC?! a da,to su ljudi iz bendova i oni nisu ljudi,oni su super ljudi i mi moramo misliti kako i oni! svi vi koji niste dosli zbog dew scenteda treba da se poktijete usima i cutite,platili ste FRUBIJU za nile i gledali ste ga,sta vas boli kurac dal su oni dobili pare ili klikere?

ko ih jebe,na kraju krajeva...........

Glup si k'o kurac.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

au kako ste zajebani bre svi,pa ne mogu da verujem.......

denny denny,jebem te djozluke! ako nemas neko orazlozenje normalno nemoj ni da se javljas sa takvim komentarima,posto u realnosti sigurno nemas takva muda a svet je vrlo mali. mozda sam i glup,ajde,al obrazlozi mi po cemu si ti tako pametan! a ja glup.

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, iskreno zahvaljujuci Frubiju video sam bendove koje nikad nisam video pre, niti sam mislio da cu doziveti da ih vidim/ na stranu sto sam se odavno smorio sto je trpao neke bendove za pregrupe na koncertima na kojima im nije bilo mesto.

 

realno, razumem ljude koji su hteli da cuju neku od predgrupa i to sto su besni sto nisu culi iste, al kako neko da vam vrati pare kad ne mozete da dokazete da ste ba zbog te predgrupe dosli na cert(?)

osima kao niste raspolozeni za neki detektor lazi il sl.

 

ne branim nikog bas me briga, samo konstatujem,

 

svakako je bedak sto pregrupe nisu nastupile, al ne znam kakva je kompenzacija moguca ako se cert odrzao...

 

onaj ko je zajebao stvar treba biti sankcionisan

 

a svi ovi strucnjai i ocevidci sa certa koji znaju kako i sta, svaka cast, al ova rasprava je samo jeftinija varijanta "skandala" i "sveta", nema potrebe da se nagadja, ALI ima potrebe da organizator da neko obavesetelje ili komentar ezan za svirku i probleme na istoj.

 

111

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, razumem ljude koji su hteli da cuju neku od predgrupa i to sto su besni sto nisu culi iste, al kako neko da vam vrati pare kad ne mozete da dokazete da ste ba zbog te predgrupe dosli na cert(?)

Recimo da si kupio originalni album, ali je neko izvukao buklet. Kako ćeš da dokažeš da bi ti čitao tekstove i gledao slike? E, to je tvoja logika.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...