Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

 

pa pazi, neznam shta cje da rade oshtecjeni ljudi u ovom sluchaju, dal cje da neko da pecne frubija tuzhbom i sl, al da se meni desi ovako neshto, ja znam shta bih organizovao. na sajtu agencije za privredne registre ima frubijevo ime i prezime i adresa.

 

malo uzmete poledjinu karte procitate i vidite sta i kako je propisanop zakonom...

1)povracaj ulaznice nije moguc

2)organizator ima pravo promene programa

3) u slucaju otkazivanja koncerta imate pravo na povracaj novca 2 meseca nakon odrzavanja istog

 

-koncert se odrzao tako da ...

 

 

pa eto imate puno pravo da me tuzite, sad ko ce dobiti na sudu ...

 

:pivopije:

Edited by Frubi_ZMIJA
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa citaj sta sam pisao, to jeste problem, i to razumem, pitanje je samo ko je kriv oko te struje, u to ne ulazim, ali svi su odmah rekli da je kriv organizator, mada smo culi i drugu verziju...a ljudi vole da pricaju o necemu o cemu nisu sasvim upoznati...ako je Frubi kriv, ond ajeste govno, a sta ako nije? A svi odmah veruju svojim bendovima i njihovim menadzerima...inace su menadzeri poznati kao fini ljudi i nisu alavi na lovu...

 

Ako je organizator kriv zbog kasnjenja, samim tim i nenastupanja 3 benda, onda mu jebite sve po spisku...a da li ce on platiti bendovima i kako se dogovorio s njima, to nije niciji problem vec svar koja se tice samo njih...

Nekog Gojka ili Talvija savršeno boli kurac za odnose između organizatora i izvođača, ko je kriv za kašnjenje, zašto bendovi nisu nastupali. Organizator vraća pare publici, a svoje odnose sa izvođačima rešava u odvojenom postupku. Prosto k'o pasulj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa citaj sta sam pisao, to jeste problem, i to razumem, pitanje je samo ko je kriv oko te struje, u to ne ulazim, ali svi su odmah rekli da je kriv organizator, mada smo culi i drugu verziju...a ljudi vole da pricaju o necemu o cemu nisu sasvim upoznati...ako je Frubi kriv, ond ajeste govno, a sta ako nije? A svi odmah veruju svojim bendovima i njihovim menadzerima...inace su menadzeri poznati kao fini ljudi i nisu alavi na lovu...

 

Ako je organizator kriv zbog kasnjenja, samim tim i nenastupanja 3 benda, onda mu jebite sve po spisku...a da li ce on platiti bendovima i kako se dogovorio s njima, to nije niciji problem vec svar koja se tice samo njih...

A ako organizator nije kriv za nenastupanje bendova? Šta onda? Sam si rekao da dobavljača boli kurac za kupca, a kupca za dobavljača, pa prema toj logici i onog ko je kupio kartu da gleda prva 3 benda treba savršeno da boli kurac da li je kriv dobavljač ili vlasnik građare (čitaj: bend ili organizator), on je taj koji je oštećen i hoće svoje pare nazad.

 

Btw. kažem "vlasnik građare" zato što sam i ja provalio. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako organizator nije kriv za nenastupanje bendova? Šta onda? Sam si rekao da dobavljača boli kurac za kupca, a kupca za dobavljača, pa prema toj logici i onog ko je kupio kartu da gleda prva 3 benda treba savršeno da boli kurac da li je kriv dobavljač ili vlasnik građare (čitaj: bend ili organizator), on je taj koji je oštećen i hoće svoje pare nazad.

 

Btw. kažem "vlasnik građare" zato što sam i ja provalio. ;)

da citiram samog sebe opet :

"

malo uzmete poledjinu karte procitate i vidite sta i kako je propisanop zakonom...

1)povracaj ulaznice nije moguc

2)organizator ima pravo promene programa

3) u slucaju otkazivanja koncerta imate pravo na povracaj novca 2 meseca nakon odrzavanja istog

 

-koncert se odrzao tako da ...

 

 

pa eto imate puno pravo da me tuzite, sad ko ce dobiti na sudu ..."

 

ps. odo da jebem nesto dosadni ste...

Edited by Frubi_ZMIJA
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako organizator nije kriv za nenastupanje bendova? Šta onda? Sam si rekao da dobavljača boli kurac za kupca, a kupca za dobavljača, pa prema toj logici i onog ko je kupio kartu da gleda prva 3 benda treba savršeno da boli kurac da li je kriv dobavljač ili vlasnik građare (čitaj: bend ili organizator), on je taj koji je oštećen i hoće svoje pare nazad.

 

 

Ako organizator nije kriv, vec bendovi, onda se zalite bendovima, prosto...ako je kriv organizator, onda ganjajte njega...e sad, pitanje je ko je kriv, svako ima svoju pricu, samo me nervira kad svi odmah napadnu organizatora, jer su bendovi naravno bezgresni , menadzeri pogotovo.

 

Ja na vasem mestu, popricao bi sa Frubijem, u 4 oka, mirno, da cujem sta ima da kaze...ako je kriv, pa morao bi da plati bar dobru pijanku, da s eiskupi, i alkohol je novac :D

Dakle Frubi, ako si digao lovu, daj organizuj masivno napijanje o svom trosku, znas kako kazu, kad dignes pare, moras da castis, radi malera :D Onda ce nezadovoljni ljudi biti isplaceni na neki nacin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

2)organizator ima pravo promene programa

 

Bogami, ovog dela nema nigde na karti. Jedino što piše vezano za promenu programa je sledeća rečenica: "Eventim.yu d.o.o. zadržava pravo u slučaju MANJIH izmena u programu, te za njih ne odgovara." Mene uostalom zabole, ja sam gledao šta sam hteo, samo sam Feniksu odgovarao na nelogičnost u postu.

 

Ako organizator nije kriv, vec bendovi, onda se zalite bendovima, prosto...ako je kriv organizator, onda ganjajte njega...e sad, pitanje je ko je kriv, svako ima svoju pricu, samo me nervira kad svi odmah napadnu organizatora, jer su bendovi naravno bezgresni , menadzeri pogotovo.

 

Ja nikoga nisam napadao, niti pljuvao, to sam još na početku rekao, pošto ne znam šta se zaista desilo. Znam samo da bendovi nisu isplaćeni, a koji je razlog tome, to ne znam, to i rekoh. Samo su ti postovi malo nelogični, daješ primer svoje firme, a onda se ne držiš tog primera, to htedoh da napomenem. Ako se tvoj kupac ne žali tvom dobavljaču, onda ne treba niko ni da se žali bendu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, ovog dela nema nigde na karti. Jedino što piše vezano za promenu programa je sledeća rečenica: "Eventim.yu d.o.o. zadržava pravo u slučaju MANJIH izmena u programu, te za njih ne odgovara." Mene uostalom zabole, ja sam gledao šta sam hteo, samo sam Feniksu odgovarao na nelogičnost u postu.

 

Iduci put odgovaraj uz neki alkohol, ne moze se preko neta pricati, lepse je u kafanici, pa tura turu stize, razgovor sve zanimljiviji kako vreme odmice...na kraju se predje na sto drugih tema( i sto drugih pica= pa se zaboravi i o cemu se pricalo...pa se sutra prisecas gde si bio, zasto si radio to i to...milina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iduci put odgovaraj uz neki alkohol, ne moze se preko neta pricati, lepse je u kafanici, pa tura turu stize, razgovor sve zanimljiviji kako vreme odmice...na kraju se predje na sto drugih tema( i sto drugih pica= pa se zaboravi i o cemu se pricalo...pa se sutra prisecas gde si bio, zasto si radio to i to...milina :D

Ne vidim kad pijem. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se tvoj kupac ne žali tvom dobavljaču, onda ne treba niko ni da se žali bendu. ;)

 

Kupac se zali meni, ja posle dobavljacu, uglavnom dobavljaci jedu govna i ogradjuju se...kao sto ce se i bendovi ograditi...tako to ide, jebi ga...secam se kako je Testament kasnio na Legacy festu, jebi ga, cekam kao budala, vidim neki problem sa opremom, sad, ko je tu bio kriv? Isto sam cuo nesto da je tonac Testamenta posle 100 godina skontao neke stvari...jebi ga, sad sam se setio, morace frubi da mi plati to cekanje...ima da bankrotira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da citiram samog sebe opet :

"

malo uzmete poledjinu karte procitate i vidite sta i kako je propisanop zakonom...

1)povracaj ulaznice nije moguc

2)organizator ima pravo promene programa

3) u slucaju otkazivanja koncerta imate pravo na povracaj novca 2 meseca nakon odrzavanja istog

 

-koncert se odrzao tako da ...

 

 

pa eto imate puno pravo da me tuzite, sad ko ce dobiti na sudu ..."

 

ps. odo da jebem nesto dosadni ste...

Kakav pokušaj zamazivanja očiju.

 

Povraćaj ulaznice je nešto drugo, ovde je u pitanju povraćaj novca zbog nepružanja usluge na čije si se obavezao.

 

Ovo drugo je još smešnije, po tome bi Ceca mogla da na plakat stavi da će pevati i Seka, ne nastupi i uzme pare, boli je kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako niko ne kuka kad je na Kanibalima trebao da svira i Amon Din pa nisu :D

 

Secam se kad je bio Motorhead, najavljeno da ce predgrupe biti Ritam Nereda i Alogia, kasnio koncert, Ritam Nereda svirao 15 minuta(5 pesama) , Alogia nije svirala...meni je bilo jako drago zbog Alogie :D

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako organizator nije kriv, vec bendovi, onda se zalite bendovima, prosto...ako je kriv organizator, onda ganjajte njega...e sad, pitanje je ko je kriv, svako ima svoju pricu, samo me nervira kad svi odmah napadnu organizatora, jer su bendovi naravno bezgresni , menadzeri pogotovo.

 

Ne lupetaj. Ugovor o pružanju usluga je zaključen sa organizatorom, ne sa izvođačem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nisu jasni. :mrgreen:

U najmanju ruku mogu da dobiju povraćaj dela novca.

 

E sad, kako izmeriti koliko vrede te tri predgrupe u odnosu na ceo program? To mora biti opasan proracun, matematika, fizika, sta sve ne :D Plus objektivnost posetilaca...poznajuci nas narod, svi bi rekli da ih Nile nije ni zanimao, svi dosli radi predgrupa :D I slucajno su ostali da gledaju Nile :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako pise na ulaznici da zadrzava pravo izmene programa, sta ces onda? Pricas u prazno, treba videti ugovor..dakle Frubi, umesto sto pjes i jebes, daj ugovor, da Kuruz prouci i donese presudu :D

Uzmeš lepo Zakon o obligacionim odnosima, tamo pročitaš da su promene programa moguće samo u slučaju nastupanja vanrednih okolnosti koje organizator nije mogao da predvidi, otkloni ili spreči, te da kupac usluge ima pravo na naknadu štete zbog onoga što nije izvršeno, kao i na naknadu troškova nastalih usled tih izmena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmeš lepo Zakon o obligacionim odnosima, tamo pročitaš da su promene programa moguće samo u slučaju nastupanja vanrednih okolnosti koje organizator nije mogao da predvidi, otkloni ili spreči, te da kupac usluge ima pravo na naknadu štete zbog onoga što nije izvršeno, kao i na naknadu troškova nastalih usled tih izmena.

 

Ja pravo polozio pre 13-14 godina, ne secam se svega :D Taj ispit mi je bio za uslov, lepo se pilo posle :D

Pa sad treba ispitati, sta je uzrok da nisu svirali? Kazu da je bio problem sa strujom, da li je to vanredna okolnost ili nije? Jebi ga, kriv je mozda Eps...inace, to su sve lopovi, ta firma...meni svi uredjaju riknjavaju od nase divne struje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pravo polozio pre 13-14 godina, ne secam se svega :D Taj ispit mi je bio za uslov, lepo se pilo posle :D

Pa sad treba ispitati, sta je uzrok da nisu svirali? Kazu da je bio problem sa strujom, da li je to vanredna okolnost ili nije? Jebi ga, kriv je mozda Eps...inace, to su sve lopovi, ta firma...meni svi uredjaju riknjavaju od nase divne struje...

Aman, čoveče, publici pare vraća Frubi, po zakonu je dužan da učini to, a ko je kriv za to što tri benda nisu svirala apsolutno nije bitno ljudima koji su kupovali ulaznice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman, čoveče, publici pare vraća Frubi, po zakonu je dužan da učini to, a ko je kriv za to što tri benda nisu svirala apsolutno nije bitno ljudima koji su kupovali ulaznice.

 

Zavisi sta pise u ugovoru, koncert je odrzan! Sad, kakav je ugovor, to ne znas ni ti ni ja...jebi ga, ja cu mozda ici na Sick Of it all, imaju dve valjda predgrupe, ako jedna slucajno ne nastupi, znaci mogu da tuzim organizatora? Cisto sumnjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi sta pise u ugovoru, koncert je odrzan! Sad, kakav je ugovor, to ne znas ni ti ni ja...jebi ga, ja cu mozda ici na Sick Of it all, imaju dve valjda predgrupe, ako jedna slucajno ne nastupi, znaci mogu da tuzim organizatora? Cisto sumnjam...

Kuku majko. Ne bi se reklo da si položio Obligaciono.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...