Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Kuku majko. Ne bi se reklo da si položio Obligaciono.

Polozio sam privredno pravo, tamo je bilo milion ugovora :D Ali iskreno, ko bi se setio toga, to mi nije struka...

 

Ja nisam pravnik, ti jesi, objasni nam, prosvetli nas :D

 

Dakle, kad su svirali Motorhead, najavljeni su i Alogia i Ritam Nereda da sviraju po 45 minuta, kao predgrupe, svirao Ritam Nereda 15 minuta, Alogia nije ni svirala, svi smo imali pravo da trazimo pare nazad? Nisam pravnik, ti reci ako znas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polozio sam privredno pravo, tamo je bilo milion ugovora :D Ali iskreno, ko bi se setio toga, to mi nije struka...

 

Ja nisam pravnik, ti jesi, objasni nam, prosvetli nas :D

 

Dakle, kad su svirali Motorhead, najavljeni su i Alogia i Ritam Nereda da sviraju po 45 minuta, kao predgrupe, svirao Ritam Nereda 15 minuta, Alogia nije ni svirala, svi smo imali pravo da trazimo pare nazad? Nisam pravnik, ti reci ako znas...

Da, imali ste pravo da tražite deo para nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga je bre tada boleo kurac za Alogiju i Ritam Nereda?Dosao cica glavom i bradom,jebalo se svima za tamo neke anonimuse.

 

Ja volim Ritam Nereda, voleo bih da su duze svirali...ali sam naravno dosao zbog Motorhead, i bio sam zadovoljan sto sam video i cuo Motorhead...

Pa jebi ga, ista situacija ovde, neki su navodno dosli da vide predgrupe kojih nije bilo...

 

Da, imali ste pravo da tražite deo para nazad.

 

Eto, kud se ranije nismo culi, pa da se tuzimo...jeste da Alogiu ne podnosim, ali ja bi znao da glumim kako sam dosao samo zbog njih :D Pozajmio bi i cd od nekog, da dokazem da sam njihov fan :D

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece...zato sto u ovom trenutku spamujemo mi koje nas za koncerte boli kurac.

 

Nemoj tako, ja cu mozda na Sick of it all, nisam od Ramstajna ni na jedan koncert isao...a do rpe dve godine, isao sam i na ono sto slusam i na ono sto ne slusam :D

Sad cu otici na neki koncert, pa da posle pljujem organizatore, i tuzim, Kuruz ce me zastupati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, po jumetal logici, najvise para treba isplatiti predgrupama da slucajno ne bi otkazale koncert. Nekad su predgrupe svirale za gajbu niksickog piva, a sad su dobili politicku moc da jebu organizatora u pedu.

 

Sto je sledece, publika trazi povracaj novca jer nije nastupio originalni bubnjar glavnog benda koji je umro prije 10 godina? Vokal se jebao u dupe dok je bio mali, a jebac nije bio njegov tata?

 

Au. Vise nece bit aktuelno na koncertima koji glavni bend dolazi, vec ko su predgrupe i jesu li picketine klasine. Mars u kurac.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

morbid god:

nemoj tako ce da misle da si neko iz "mog" tabora...

 

svi pravnici i znalci , rekoh vam mozete da me tuzite na sudu cete dobiti vase pare ............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.......... ce vam plati moj deda zika.

  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Nile-u predgrupe nisu bili neki bilo kakvi anonymous bendovi, već DEW-Scented i Zonaria. Ima ljudi koji ne slušaju samo najpopularnije i 'najveće' bendove koji dolaze da sviraju. Očigledno većina ljudi došla da vidi Nile i Melechesh i zabole ih što su drugi možda došli da čuju ostale. I kada će neko ponuditi zvanično objašnjenje za to što se desilo?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da sam iz tvog tabora. Ne znam citavu situaciju, ne bih uludo da serem. Nikad ne bih dao pare za koncert zbog predgrupa, tako da ne bih mogao da pricam "sto bi u tom slucaju bilo da bi bilo". Da je koncert propao il da je iskulirao neki glavni bend, onda OK.

 

Ali mislim da nije dobro da se onako podjebavacki obracas ljudima koji su trazili svoje pare nazad. Na kraju, nadji neku soluciju pa im isplati srazmjeran dio ako se uopste oko toga budes bakcao. Mada bih ja iste castio sa 100 eura, presmijesno mi da je neko iskulirao glavne bendove da bi slusao predgrupu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izmena programa kraj price.

 

Imaš pravo da menjaš program, to niko ne spori, ali isto tako i obavezu da nadoknadiš štetu.

 

Baš ću da vidim da li ima nekoga ko je bio i želi da mu se vrati deo para, pa ćemo da zovemo inspekciju kad mi prođe ispitni rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, klosaru jedan, kako te nije sramota da tako ironicno odgovaras ljudima koji nisi dobili ono sto su platili. I to ne prvi put, nego ko zna koji. Ponavljam, posle blamaze koju si napravio vezano za Legacy festival, moralno je bilo da se makar povuces i batalis organizaciju koncerata, jer to ne znas odgovorno da radis, plus i iznad svega ti si neko ko obraza nema.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmeš lepo Zakon o obligacionim odnosima, tamo pročitaš da su promene programa moguće samo u slučaju nastupanja vanrednih okolnosti koje organizator nije mogao da predvidi, otkloni ili spreči, te da kupac usluge ima pravo na naknadu štete zbog onoga što nije izvršeno, kao i na naknadu troškova nastalih usled tih izmena.

Imaš pravo da menjaš program, to niko ne spori, ali isto tako i obavezu da nadoknadiš štetu.

Baš ću da vidim da li ima nekoga ko je bio i želi da mu se vrati deo para, pa ćemo da zovemo inspekciju kad mi prođe ispitni rok.

 

Kuruze vidi se da nisi dugo bio na koncertima,na ulaznicama pise ovako:

U slucaju otkazivanja promene datuma odrzavanaja ili bilo kakvih promena vezanih uz odrzavanje dodatni troskovi nece biti nadokadjeni.(tj ono sve sto je Frubi napisao)

sto znaci da MOZDA (jbg to moras da ispitas) MOZDA mogu da vrate karte oni koji nisu zadovoljni zbog promene plana ali ostali troskovi ne mogu biti nadoknadjeni

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узео би 500 и украо би ти из џепа и тих 2000 дин.

Класика...крушевачка посла. Цигани су од њих учили занат.

mi smo grobarski grad.

 

undertaker:

go ahead make my day.

 

Frubi, klosaru jedan, kako te nije sramota da tako ironicno odgovaras ljudima koji nisi dobili ono sto su platili. I to ne prvi put, nego ko zna koji. Ponavljam, posle blamaze koju si napravio vezano za Legacy festival, moralno je bilo da se makar povuces i batalis organizaciju koncerata, jer to ne znas odgovorno da radis, plus i iznad svega ti si neko ko obraza nema.

a sta sam uradio za legacy festival? gledali ste sve bendove sem fintrolla.... tako da ne znam sta sam uradio ?!

 

Izmeniće tebi neko lični opis, samo polako. Smradu pogani.

go go go make my day

Edited by Frubi_ZMIJA
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze vidi se da nisi dugo bio na koncertima,na ulaznicama pise ovako:

U slucaju otkazivanja promene datuma odrzavanaja ili bilo kakvih promena vezanih uz odrzavanje dodatni troskovi nece biti nadokadjeni.(tj ono sve sto je Frubi napisao)

sto znaci da MOZDA (jbg to moras da ispitas) MOZDA mogu da vrate karte oni koji nisu zadovoljni zbog promene plana ali ostali troskovi ne mogu biti nadoknadjeni

 

Može on na karti da napiše i da je Zemlja ravna ploča, al' će tom kartom da obriše dupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...