Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Imaš pravo da menjaš program, to niko ne spori, ali isto tako i obavezu da nadoknadiš štetu.

 

Baš ću da vidim da li ima nekoga ko je bio i želi da mu se vrati deo para, pa ćemo da zovemo inspekciju kad mi prođe ispitni rok.

 

i plus nadoknada nematirajlne stete, za pretrpljeni bol zbog nenastupanja omiljenih im bendova ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, doveo si ljude u zabludu, jer kad neko kupuje ulaznicu - kupuje ulaznicu - i zna sta je to za sta daje pare, a sto pise na poledjini karte pisljivog boba ne vredi u odnosu na ono sto pise u zakonu. Vas dogovor je usmen i ono sto si duzan (a to je ono sto pise na plakatu) moras da isporucis. Da su kupci stavili svojerucan potpis na ugovor koji ima takvu klauzulu (da pristaje na rizik da nece dobiti ono sto je platio) onda bi ti imao sanse na sudu, ovako ce da ti se smeju.

 

zamisli ovako: ti prodas nekom ulaznicu, a na poledjini sitnim slovima pise "u slucaju da se dogadjaj otkaze, povracaja nece biti".. sta mislis o tome?

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, ja cu mozda na Sick of it all, nisam od Ramstajna ni na jedan koncert isao...a do rpe dve godine, isao sam i na ono sto slusam i na ono sto ne slusam :D

Sad cu otici na neki koncert, pa da posle pljujem organizatore, i tuzim, Kuruz ce me zastupati :D

 

Ma kada mi se ide u provod na neki dobar bend onda odem...al jebe mi se i za metal,i za scenu,i za koncerte u Srbiji,i za organizatore,koga briga za te gluposti.Ovo je tema savrsena za spam,kenjazu i proseravanje.

 

edit:ajde bre na pivo i rakiju,zdapi.

Edited by lemmy sixx
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuruzu se sve oprasca jer je on ipad pripadnik juzne tribine, on moze da dobije pare nazad bez tuzbu, posto je on ujedno i jedini doso zbog zonarije

Нисам ни био, не идем на концерте, али сам се укључио због твоје бахатости.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LEGACY je NAJBOLJA KONCERTNA METAL AGENCIJA ...

Moguce,ali samo da primetim da tebi rapidnim koracima pada reputacija ovde zbog takvog nacina promocije :)

Ne mogu da se setim da je neko za 3-4 sata (od kako je stekao mogucnost da dobija pluseve i minuseve) dogurao do -60 i nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

očekuje i na koncertu britanskog muzičar Stinga koji je trenutno na "Simphonicity" turneji

ba kojoj izvodi svoje najveće hitove u pratnji simfonijskog orkestra.

Dovedite jos i :

Prodigy,Soulfly,Vader...

Bajaga je prosle Godine odrzao u Beugradu 6 VELIKIH Koncerata:

3 Sava Centra i 2 na uscu [najveci Koncerti u Karijeri] i nova godina.

Ajde Dovedi Soulfly 6 koncerata za redom.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al jbg kad smo takav narod, stalno zabadamo nos 'de ne treba i jedemo govna k'o da smo popili svu pamet sveta iako nas niko ne jebe 2 posto.

 

 

Lepo receno, na ovom forumu je toliko pacenika da je to strasno...i toliko slepo obozavate svoje bendove da ne vidite prst pred nosom...da ne spominjem menadzere bendova koji su naravno sve sami posteni i fini likovi...

Nile je kasnio zbog retarda menadzera, znam celu pricu ali vama retardima ne vredi nista obkasnjavati...

 

Naravno, Frubi mi je dao par tisuca jevreja da ovo napisem :D

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim mi toliko lupaju minuse izgleda da postoji nesto sto ja nisam znao...te prevare sto pominjete..

Pogledaj temu "Koncertne agencije u Srbiji",tj. sta je bilo posle Nile koncerta (sad,pre par nedelja).

I kasce ti se samo.

Sa kolikim cmarom imas posla.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

pobrisano 25 postova. ko sledeci krene hejt na frubija dobije warn i ban na 10 dana. poz

 

Mogu li da pitam, da li ce Frubi odgovarati sto krade nash i novac bendova, a usput se prema nama odnosi skroz nekulturno. Mi ne bacamo mrznju prema njemu, vec govorimo istinu.

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li da pitam, da li ce Frubi odgovarati sto krade nash i novac bendova, a usput se prema nama odnosi skroz nekulturno. Mi ne bacamo mrznju prema njemu, vec govorimo istinu.

STA TEBE BOLI KURAC STA JA RADIM ? DAL JA KRADEM ILI NE TO JE MOJA STVAR I STVAR BENDOVA.... TI NEMOJ DA DODJES NA KONCERT NIKO TE NE TERA , CAK STA VISE POZELJAN SI DA NE DODJES NA KONCERT JER ONDA NE MOZES DA KENJAS KAKO JE BILO LOSE. MRSH U KURAC .

 

OSTALO JE JOS 100-120 KARATA.

 

VIDIMO SE.

Edited by Frubi_ZMIJA
  • Upvote 5
  • Downvote 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jeste smorili ko babe neke sa tim pljuvanjem,jebote sigurno lik nece svakom pojedinacno da objasnjava sta se sve izdesavalo i zasto je ostala ta slika kao da je prejebao sve zivo i mrtvo,niste valjda toliko retardirani i stvarno mislite da je covek to uradio namerno,desilo se i sta sad bice bolje.

 

PS. Nije bas sve tako kao sto izgleda nego coveka mrzi da se prepire sa vama koji ste toliko tvrdoglavi od trolovanja da cete naci i iglu u plastu sena,siguran sam da za svaku akciju postoji dobar razlog zasto je tako ispalo.

Edited by BruceBruce
  • Upvote 5
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ja to razumem, i ne mrzim nikoga daleko bilo. Na ovaj Nile nisam bio (bio na prosli, zbog Grave:rockdevil:), tako da ne znam. Ali kako to da nisu svirali Detruction tad kad su trebali? I tad su pare bile u pitanju. Gledali Space Eater koji su bili dobri. Zasto nije bio Destruction? Otisli jer smo usrana publika? Ni ja ne radim za dzabe. ALO ljudi...

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto neki puzevi imaju kucicu, a neki su golaci?

A zasto Dino Radja, kad je Goran Karan?

Nadam se da ce se ovaj sto krade od bendova i daje sebi udostojiti da odgovori na moja pitanja ili cu se ja naljutiti, i virtuelno ga prebiti!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...