Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Dovedimo prvo manje bendove slicnog kova, i tako napravimo neko ispitivanje kolko bi ljudi dosli na takav koncert. Ako par manjih takvih koncerta je uspesno, onda mozemo da razmisljamo da dovodimo nesto vece poput Agallocha. Ali odma skociti na Agalloch, koji su veom specifican i skup bend je ambis za bilo koju agenciju pogotovo u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако Leprous, бенд који не свира екстремни метал и који је тренутно у врху прог сцене скупи свега 100 људи, од којих ценим да је бар 15 ушло за џабе, како онда очекивати да ће Agalloch скупити неку масу и да ће организатор и бенд проћи добро? Чисто сумњам да су се Лаза и Ноктурно покрили са зарађених мање од 550 евра.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok god ja sa skoro 32 godine poznajem licno 70 posto publike na certu nema poente raditi. jedino ovako za svoju dusu pa da puknes 100-200 evra da gledas bend koji zelis mnogo da gledas u svom gradu.

 

klinci moraju da idu na koncerte, ako oni nisu zainteresovani prica je propala pre nego sto je pocela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krenite da citate ovu temu ispocetka. priceless. :D

Tera Njesra Promoušns!

 

dok god ja sa skoro 32 godine poznajem licno 70 posto publike na certu nema poente raditi. jedino ovako za svoju dusu pa da puknes 100-200 evra da gledas bend koji zelis mnogo da gledas u svom gradu.

 

Ti to nama kazes da si u minusu 100-200 evra od svakog koncerta?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leprous je mali bend? Nije sto sam ja radio taj koncert pa sam se nasao uvredjenim ali - informisi se malo.

I dalje nisu ljudi svesni ali svi su oni i live muzicari kada Ishahn radi koncerte, ove godine su jedno od jacih imena na brutal assaultu, Einar je svirao dugo i u Emperoru...

Tako da - Leprous nikako nije mali bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nocturno

Pa ovde je rečeno da su u vrhu prog scene, po kvalitetu da (što je subjektivno moje mišljenje), možda i najbolji, ali su po popularnosti još daleko od starijih bendova...

Nešto ne verujem da su jedno od jačih imena na BA, odnosno od imena koja je privlačilo masu... ali, ok, ako ti tako kažeš.

 

nego, ti nemaš nikakve vezesa sabaton koncertom? :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem trenutno, svi znamo da ce biti jos mnogo boljih death metal bendova na BA. :pivopije:

Leprous je i sada jako popularan ali sa ovim trecim (tj. cetvrtim albumom ako neko racuna onaj EP) bice jos bolji. Za par godina ce biti pojam i bice ultra skupi da se dovode u srbiju.

 

Sabaton nikako, Leprous je bio moj jedini izlet jer radim samo black i death. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...