Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Ajmo organizatori, Gamma Ray i Rhapsody of Fire zajedno na turneji, prazan dan ostavljen izmedju Budimpeste i Sofije:

 

25.03.2014 Budapest - Club 202

27.03.2014 Sofia - Hristo Botev Hall

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,vidis jebote,zaboravio sam i na Newsteda.Pa sam Newsted da prdi u mikrofon skuplji je od svirke ova dva poluanonimus benda.

Ali ajde da ostavimo to sa strane,vec samo da uzmemo Slayer kao glavni bend.Ovo nema veze sa zivotom.Ovo je najobicniji lopovluk.Da mi dodju u kucu svirati,izbacio bih ih napolje kada bih bio svestan da mi traze vise para od Slayer-a.Tj.da organizatori traze za njihov nastup vise para nego sto neki drugi traze za koncert 10 puta veceg i skupljeg benda.

Poserem vam se u organizaciju lopovsku.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ovaj paket generalno uopšte nije tako jeftin kao što vas dvojica mislite - evo, baš gledam cene karata za druge koncerte na ovoj turneji i sve su po 20-25 evra. jbg, Hatebreed su već uveliko prvoligaši a i Napalmi imaju svoju cenu itekako, i generalno je ovo neka manje-više uobičajena cena za pakete tog kalibra.

 

sa druge strane, Slejer je imao veću posetu i verovatno je na tu foru i cena karata mogla biti nešto niža, tj. da preformulišem - nije Hatebreed toliko skup koliko je Slejer bio jeftin :D pa sad, koliko su organizatori Slejera bili u plusu (ako uopšte jesu), to je druga stvar

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jeste, ali kad sračunaš koliko je ljudi bilo na Slejeru a po kojoj ceni karte, dobiješ da je to teško mogao biti isplatljiv posao. sa druge strane, ovi verovatno neće da rizikuju ništa tog tipa pa idu na sigurno, po standardnoj ceni paketa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda zbog toga jer je Slayer svirao u Areni, računalo se na posetu od nekoliko hiljada ljudi, a Hatebreed i Napalmi nisu bendovi koji ovde mogu skupiti više od 700-800 ljudi.

 

Kako god okrenes,izadje na isto,jer je Slayer neuporedivo skuplji.I kako se tu organizatorima isplatilo da karte budu 2000?Manite se prica da su organizovali radi fanova i da budu na 0,to su price za maloumne.

Jebote,big 4 sam platio 65 eura.Alo,jebenu Metaliku,Slejer,Megadet i Antraks za 65!!! A za ove kurtone treba da se plati 25.Pa gde to ima smisla jebote?!?

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock The Nation, Nuclear Blast, MAD Booking, Twisted Talents... ukucas u google, nadjes email, posaljes ponudu da zelis dovesti zeljeni bend u Beograd.i dobijes odgovore o cenama, uslovima, mogucnostima i isplativosti...onda proracunas potencijalnu posetu i gradis cenu ulaznice :)

 

Svako ima slobodu da to uradi, pa predlazem da pametni i upuceni ne gube vreme ovde vec krenu u akciju!Bice nam svima lepse i bolje kada oni budu organizovali sa jeftinijim cenama ulaznica!

 

Sretno svima!

  • Upvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadni organizatori koncerata u Srbiji, jedni od najjadnijih ljudi na svetu sigurno.Oni i srpski trgovci.Ja mislim da je to jedno od najjadnijih i ujedno najnecenjenijih zanimanja u Srbiji.Evo ja otkad idem na koncerte i kupujem, slusam price, pa sigurno je jedno dvadesetak organizatora koncerata u Srbiji, premrlo od gladi i dugova, izbijalo svojoj deci iz usta koru hleba, da bi omladina Srbije uzivala u blagodetima teskog zvuka.Nema koncerta u Srbiji, na koji se nisu zalili kako su u stvari oni ti koji su u minusu, sto su ga uopste organizovali.Na nasu srecu, pa imamo tako divne organizatore koncerata, na koje mozemo uvek da se oslonimo, koji su uvek tu i koji iz svog dzepa, o svom trosku, i na svoj gubitak, organizuju desavanja i tako odrzavaju kulturu u Srbiji, po prihvatljivim cenama raznoraznih anonimusa koji su opet skuplji od legendi, koje kao dobri samaricani u stvari mozda i svoj honorar otpisuju i daju ga u humanitarne svrhe, za pomoc organizatorima koncerata u Srbiji, obolelim od teskih dugova i minusa.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Dobro aj sad, nema potrebe za tolikim proseravanjem, kad vidiš koliko ljudi dolazi na koncerte, odmah ti je jasno da dosta njih pukne ili bude na nuli. Problem je što se kola lome na onima koji redovno dolaze i slušaju raznoliku muziku, jer organizatori smatraju da treba da odvale cene karte da bi im se iole isplatilo.

 

 

којих црних 700-800, биће добро ако дође до 400 људи (ја сам оптимиста, па прижељкујем и читавих 500)

 

400 ljudi bilo prošli put kad je Napalm bio ovde, a tad je bila jagma za koncertima (2009 ili '10? Ne secam se, toliki sam penzos). Ja sam Napalm gledao jedno zilion puta odtad na raznim festivalima, a kontam i dosta ljudi koji ih sluša. Ovaj koncert može da izvadi samo HC masa, a ne znam koliko su oni aktivni u zadnje vreme. 400 ovaj put bi bilo zaista do jaja da se pojavi sad

Edited by WoS
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

и то би било више него добро. сећам се кад је Municipal Waste био 2009. у СКЦ-у, препуна мала сала, а 2/3 публике чинили коровци. капирам да ће сада тај број бити и већи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...