Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

jel sada svi koje je Lemi nazvao siptarskim isprdcima,ustaskim izdajicama,govnjivim anonimusima treba da se dignu ?

 

pa sa takvim dosijeom bi zavrsio kao haski drug iz klupe Seselju

 

izvinjavam se unapred ako sam upotrebio dosad neupotrebljene gramaticke konstrukcije,al nadam se da shvatate sta sam hteo reci

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam da su karte za koncerte ovde ikada i bile nešto značajno jeftinije nego u Evropi, oduvek se to kretalo u sličnim iznosima, samo je sad to odnekud postalo problem.

 

možda bi mogao neko da tim najznačajnijim booking agentima metal bendova pošalje opširan esej o ekonomskom stanju u Srbiji, siguran sam da će im se srce slomiti i odmah će prepoloviti cene za koncerte ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajiško herojstvo - jaki u kafani i na rečima, kad dođe do dela, zbrišu.

 

 

ja ne znam da su karte za koncerte ovde ikada i bile nešto značajno jeftinije nego u Evropi, oduvek se to kretalo u sličnim iznosima, samo je sad to odnekud postalo problem.

 

Pa nije to problem od juče, ako mene pitaš taj problem odavno postoji. Sad, kome je baš stalo, iskešira, ali mora pažljivo da bira koncerte na koje će otići.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet ratnik sa virtualnim mudima.

Jadno.

:seronja:

 

Ma naravno,evo sada cu da udjem u kola i dodjem do Beograda da bih razgovarao sa tobom o koncertima i metalu.

Ti mene trazis,a kada nekoga trazis onda ne cekas da ti on dodje na noge,vec ti dodjes kod njega.Nece ti biti tesko da me nadjes,o meni se ovde zna dovoljno da bi mogao prikupiti informacije.Eto,ovaj anonimus WoS je ocigledno poprilicno upucen.

  • Downvote 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije to problem od juče, ako mene pitaš taj problem odavno postoji. Sad, kome je baš stalo, iskešira, ali mora pažljivo da bira koncerte na koje će otići.

 

Ovo je već preterivanje. Duvate se sa slikama original CD-ova i ploča, a teško vam je da date npr. 2000 za koncert, jer mislite da bi bilo bolje za 1500 dinara. :D Jebem ti takvo razmišljanje... Inače, svi koncerti su kod nas jeftiniji nego napolju, stvarno ne mogu da razumem zbog čega cvilite.

  • Upvote 9
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je već preterivanje. Duvate se sa slikama original CD-ova i ploča, a teško vam je da date npr. 2000 za koncert, jer mislite da bi bilo bolje za 1500 dinara. :D Jebem ti takvo razmišljanje... Inače, svi koncerti su kod nas jeftiniji nego napolju, stvarno ne mogu da razumem zbog čega cvilite.

 

Ovim samo pokazujes da ne citas ni 2 sekunde pre nego sto odgovoris. Dve crvene jedan koncert, dve crvene drugi koncert, nakupi se... Os da kazes da si stigao da odes na sve koncerte (kod nas) na koje si hteo? Nesto mi je tesko da poverujem u to, ako jesi ili slusas ekstremno uzak dijapazon muzike ili imas stvarno puno kesa.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno,evo sada cu da udjem u kola i dodjem do Beograda da bih razgovarao sa tobom o koncertima i metalu.

Ti mene trazis,a kada nekoga trazis onda ne cekas da ti on dodje na noge,vec ti dodjes kod njega.Nece ti biti tesko da me nadjes,o meni se ovde zna dovoljno da bi mogao prikupiti informacije.Eto,ovaj anonimus WoS je ocigledno poprilicno upucen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ovim samo pokazujes da ne citas ni 2 sekunde pre nego sto odgovoris. Dve crvene jedan koncert, dve crvene drugi koncert, nakupi se... Os da kazes da si stigao da odes na sve koncerte (kod nas) na koje si hteo? Nesto mi je tesko da poverujem u to, ako jesi ili slusas ekstremno uzak dijapazon muzike ili imas stvarno puno kesa.

 

Čak i da slušaš sve vrste metala, punka, HC-a, ako živiš u BG-u, mogao bi da odeš na maximum jedan do dva bolja dogadjaja mesečno. Jbg, nije ovo Beč, pa da imaš par puta nedeljno neku jaču svirku. To je to. Ako ti je to veliki izdatak, onda si pozer i ne voliš iskreno to što slušaš.

 

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da..bioskop, eventualno pozoriste, pa posle neka zurkica, devojcica da se izvede negde na veceru, na pice, u setnju, ko purnja, pljuge, pa malo piva....bas nikakav izdatak za jednog prosecnog tinejdzera da onda jos ima i za svirku, dve mesecno...ko nema taj je pozer i neiskren fan...

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprdajte se koliko hoćete, ali odlazak na dve svirke mesečno nije nikakav izdatak za one koji iskreno vole to što slušaju. Druga stvar je to što je većina u ovoj priči zbog ekipe, zajebancije, odu ponekad na svirku nekog domaćeg benda ako je ulaz džabe, itd... Ali, kada treba dati novce za nešto, to je već druga stvar...

 

Inače, imam i ja dve kritike za srpske promotere i agencije. Malo bendova dovodite. :) Smučili su mi se Pešta i Beč. :) I druga... Ubacite nešto u NS, gde je to moguće. Poslednje jače svirke koje su ovde bile (Pro Pain, Airbourne, Madball, P.T.T.B.) su odlično prošle.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem u količini, već u odabiru bendova. Neretko se dešava da promoteri nagrnu na ono što oni lično vole i slušaju, a ne ono što je u trendu ili isplativo, pa se onda sablažnjavaju nad posećenošću. Mogu ja da prdim koliko hoću o iskrenosti i kultu, kad je činjenica da će Sabaton danas napuniti salu više nego maltene bilo koja legenda black metala. Organizacija koncerata je biznis koji tako treba i tretirati.

 

Takođe treba napomenuti i da je marketing za većinu koncerata slab do očajan. Pritom ne mislim samo na oglašavanje, već na pun obim termina "marketing".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak i da slušaš sve vrste metala, punka, HC-a, ako živiš u BG-u, mogao bi da odeš na maximum jedan do dva bolja dogadjaja mesečno. Jbg, nije ovo Beč, pa da imaš par puta nedeljno neku jaču svirku. To je to. Ako ti je to veliki izdatak, onda si pozer i ne voliš iskreno to što slušaš.

 

To stoji samo ako su ti koncerti jedini provod za koji znaš u životu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, kad bi mi sve. I jare i pare. U svim normalnim društvima i u državama koje su višestruko bogatije od nas su izlasci i provod luksuz, a samo je kod nas to normalna stvar, koja se podrazumeva. Jbg, manje para daj muzici u kafani kada ti sviraju Miljacku, pa plati odlazak na koncert. Ne znam šta da ti kažem. Valjda ste svi dovoljno zreli i odrasli da raspolažete sa svojim novcima.

  • Upvote 4
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Просто не могу да верујем какво просеравање читам на овој страници.

Као прво,организатори се овде нападају најстрашније а ти људи који их пљују нису ни свесни колко је труда,времена,преговора и надасве новца потребно да се неки бенд доведе у ову усрану Србију.Па макар то био и неки андерграунд бенд који може да скупи 15 људи по концерту.Зато,ко што неко рече горе,нека ти паметњаковићи који серу престану са таквим "активностима" и нек сами доведу некога,по могућству бендове које највише воле и нек карта за те концерте буде испод 10 јевреја.Ја ћу им се лично извинути и скинути капу пред њима у знак поштовања

И као друго,зашто би било ко ишао на СВЕ концерте који се у току године организују?? Свако ваљда може да направи листу приоритета па ако већ нема кинте да оде на све што воли (или пожели) онда оде на оно што му је нај интересантније.Ја лично не идем на концерте бендова које не слушам и увек ћу имати пара да одвојим за карту оних бендова које слушам а долазе,рецимо,овде.Просто ми је невероватно да неко иде на све што се овде организује.Такав је или луд или превише богат па не зна где ће да баца паре.А ти који посећују концерте само због сцене и да би били виђени по тим местима а врло често су управо они највећи "борци" за метал у Србији и највећи заговорници тих срања како метал овде не постоји због оних који не иду на концерте су обичне позерчине!!!Идем на оно што волим и за шта имам паре а за остало ме боли туки!

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...