Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Jbg, kad bi mi sve. I jare i pare. U svim normalnim društvima i u državama koje su višestruko bogatije od nas su izlasci i provod luksuz, a samo je kod nas to normalna stvar, koja se podrazumeva. Jbg, manje para daj muzici u kafani kada ti sviraju Miljacku, pa plati odlazak na koncert. Ne znam šta da ti kažem. Valjda ste svi dovoljno zreli i odrasli da raspolažete sa svojim novcima.

 

Jesmo, zato i ne dajemo sve pare na koncerte.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ma naravno,evo sada cu da udjem u kola i dodjem do Beograda da bih razgovarao sa tobom o koncertima i metalu.

Ti mene trazis,a kada nekoga trazis onda ne cekas da ti on dodje na noge,vec ti dodjes kod njega.Nece ti biti tesko da me nadjes,o meni se ovde zna dovoljno da bi mogao prikupiti informacije.Eto,ovaj anonimus WoS je ocigledno poprilicno upucen.

 

zna se.ti si nikotinski ovisnik.

 

sa 50 godina,brada ima ti bude boje dijareje.

 

Mene kad zove neka riba,ja da se nalazi u prckovcu palim djuntu,dolazim,karam,ako treba i majku da joj upoznam,da popijemo kafu,pa prelazim na stvar.a ti...svatam ja,subotica krajnji sever,mrzi ljude i da duvaju a kamoli da dignu dupe nekud.i ja kazem za sebe,lala sam jebe mi se,di da žurim, pre bih nacepo kilo sapunjare i zalio to s pivćugom i ležo po ceo dan, al kad treba negde da se ide idem,što da ne.drugo,ako neces da prićaš s ćovekom, da dodješ u bg,kako te ne mrzi da ideš na koncerte?

 

 

eto slejer recimo,golo govno od benda.eto, i das išo sva tri ćetri puta kolko su bili u srbiji,ima li koja pesma da je već u ta tri ćetri puta već nisi ćuo na tim koncertima.

 

P.s Boki-

 

Zato se Oroz i raspo,jer je tebe mrzelo da ideš na sopstvene svirke van Subotaje.Osećam da te mrzi do Prozivke da prošetaš.

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizacija koncerata je biznis koji tako treba i tretirati.

 

 

Суштина. Треба поштовати оно што они раде, треба им бити захвалан, ма немој ... Је л' сте захвални пекару кад купујете хлеб, је л' се дивите адвокатима и судијама ? Ако изгубиш паре на организацији концерта ко те јебе, лоше си организовао концерт.

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna se.ti si nikotinski ovisnik.

 

sa 50 godina,brada ima ti bude boje dijareje.

 

Mene kad zove neka riba,ja da se nalazi u prckovcu palim djuntu,dolazim,karam,ako treba i majku da joj upoznam,da popijemo kafu,pa prelazim na stvar.a ti...svatam ja,subotica krajnji sever,mrzi ljude i da duvaju a kamoli da dignu dupe nekud.i ja kazem za sebe,lala sam jebe mi se,di da žurim, pre bih nacepo kilo sapunjare i zalio to s pivćugom i ležo po ceo dan, al kad treba negde da se ide idem,što da ne.drugo,ako neces da prićaš s ćovekom, da dodješ u bg,kako te ne mrzi da ideš na koncerte?

 

 

eto slejer recimo,golo govno od benda.eto, i das išo sva tri ćetri puta kolko su bili u srbiji,ima li koja pesma da je već u ta tri ćetri puta već nisi ćuo na tim koncertima.

 

P.s Boki-

 

Zato se Oroz i raspo,jer je tebe mrzelo da ideš na sopstvene svirke van Subotaje.Osećam da te mrzi do Prozivke da prošetaš.

 

Peco,mrzi me da idem na koncerte.Ni na Slejer vise ne idem.Ma i u kafanu slabo idem.

 

Oroz se raspo zato sto me mrzelo i svirati i ici na spostvene svirke,cak i u Subotici.Nema leba od motike,samo od sefovanja.Na Prozivci sam bio nedavno...kolima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Суштина. Треба поштовати оно што они раде, треба им бити захвалан, ма немој ... Је л' сте захвални пекару кад купујете хлеб, је л' се дивите адвокатима и судијама ? Ако изгубиш паре на организацији концерта ко те јебе, лоше си организовао концерт.

 

glup si.

 

organizacija metal koncerta u srbiji je isto sto je svirati metal u srbiji. hobi.

 

niko ko ovo radi u srbiji ne zivi od toga nego radi zato sto voli tu muziku i zeli da dovede te bendove da sviraju u njihovom gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

glup si.

 

organizacija metal koncerta u srbiji je isto sto je svirati metal u srbiji. hobi.

 

niko ko ovo radi u srbiji ne zivi od toga nego radi zato sto voli tu muziku i zeli da dovede te bendove da sviraju u njihovom gradu.

 

ali to i dalje ne znači da je publika kriva ako organizator napravi pogrešan izbor bendova pa pukne

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

glup si.

 

organizacija metal koncerta u srbiji je isto sto je svirati metal u srbiji. hobi.

 

niko ko ovo radi u srbiji ne zivi od toga nego radi zato sto voli tu muziku i zeli da dovede te bendove da sviraju u njihovom gradu.

 

Нека сам ја глуп али не знам зашто тачно треба неко теби да буде ЗАХВАЛАН зато што си организовао концерт? Купићу карту или нећу и то је читава филозофија.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno tako nesto i treba d a se uradi da se vise organizuju svirke domacih bandova tipa neki festivali kao sto je bio hard n heavy festival i povremeno dovesti neki veci band..ako je vec publika nezahvalna..onda bar da se stvori "kvorum" fanova koji ce posecivati i podrzavati domacu metal scenu sa nekim stagniranjem velikih metal koncerata sigurno bi domaci metal bandovi prolazili bolje i sto se tice prodaje albuma.Jasno je meni da svako voli da vidi svoj omiljeni band i ja bih voleo da vidim Kreator na primer..Ali ljudi mi dovodimo velike metal face a nemamo ni jedan stampani metal medij..

 

Ja sam pokusao tako nesto da organizujem pre jedno dve godine ali zbog ne iskustva sam odustao jer koga god da sam kontaktirao da mi malo objasni neke stvari kao da niko namerno nije hteo da mi kaze sta i kako treba raditi..ipak nisam odustao i nadam se da cu ipak nesto tako uraditi jednog dana..

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno tako nesto i treba d a se uradi da se vise organizuju svirke domacih bandova tipa neki festivali kao sto je bio hard n heavy festival i povremeno dovesti neki veci band..ako je vec publika nezahvalna..onda bar da se stvori "kvorum" fanova koji ce posecivati i podrzavati domacu metal scenu sa nekim stagniranjem velikih metal koncerata sigurno bi domaci metal bandovi prolazili bolje i sto se tice prodaje albuma.Jasno je meni da svako voli da vidi svoj omiljeni band i ja bih voleo da vidim Kreator na primer..Ali ljudi mi dovodimo velike metal face a nemamo ni jedan stampani metal medij..

 

Ja sam pokusao tako nesto da organizujem pre jedno dve godine ali zbog ne iskustva sam odustao jer koga god da sam kontaktirao da mi malo objasni neke stvari kao da niko namerno nije hteo da mi kaze sta i kako treba raditi..ipak nisam odustao i nadam se da cu ipak nesto tako uraditi jednog dana..

 

Ako ti bude trebala pomoć, rado bih je ponudio, meni bi to bio kul poduhvat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Треба поштовати оно што они раде, треба им бити захвалан, ма немој ... Је л' сте захвални пекару кад купујете хлеб, је л' се дивите адвокатима и судијама ? Ако изгубиш паре на организацији концерта ко те јебе, лоше си организовао концерт.

 

organizacija metal koncerta u srbiji je isto sto je svirati metal u srbiji. hobi.

niko ko ovo radi u srbiji ne zivi od toga nego radi zato sto voli tu muziku i zeli da dovede te bendove da sviraju u njihovom gradu.

Iz tvog ugla - da.

Ali,da li je npr. svojevremeno Frubi dovodio bendove koje je samo on voleo ili kako je trziste u to vreme diktiralo?

 

Da ne pricam o ovima sto dovode metal bendove po Arenama i slicnim mestima.

Tvrditi da je to njima hobi i da samo zele da dovedu neki bend eto tako,redi reda,je besmislica.

A i oni su organizatori metal (i drugih) koncerata.

 

Kapiram da se na to njegov post odnosio.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pokusao tako nesto da organizujem pre jedno dve godine ali zbog ne iskustva sam odustao jer koga god da sam kontaktirao da mi malo objasni neke stvari kao da niko namerno nije hteo da mi kaze sta i kako treba raditi..ipak nisam odustao i nadam se da cu ipak nesto tako uraditi jednog dana..

 

Ako budeš dovoljno čekao, javiće ti se neko ko zna 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je vec publika nezahvalna..onda bar da se stvori "kvorum" fanova koji ce posecivati i podrzavati domacu metal scenu sa nekim stagniranjem velikih metal koncerata sigurno bi domaci metal bandovi prolazili bolje i sto se tice prodaje albuma.

 

Bi sutra malo. Ne mogu da gledam Kreator, umesto toga cu da idem na Nadimac! Jeeej! O prodaji albuma u 2014toj godini da i ne pricam, tu loše prolaze i veliki bendovi, a kamoli Žika i Peca mJetalci sa Karaburme kad snime album.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

glup si.

 

organizacija metal koncerta u srbiji je isto sto je svirati metal u srbiji. hobi.

 

niko ko ovo radi u srbiji ne zivi od toga nego radi zato sto voli tu muziku i zeli da dovede te bendove da sviraju u njihovom gradu.

 

+

 

Ja sam pokusao tako nesto da organizujem pre jedno dve godine ali zbog ne iskustva sam odustao jer koga god da sam kontaktirao da mi malo objasni neke stvari kao da niko namerno nije hteo da mi kaze sta i kako treba raditi..ipak nisam odustao i nadam se da cu ipak nesto tako uraditi jednog dana..

 

Evo ja sam se raspitivao kod jednog lika koji je u poslednje vreme organizovao dosta koncerata, i sve mi covek lepo objasnio, kao da smo prijatelji 100 godina, a ne da ga je polu-random startovao na chatu da ga ispituje. :D

 

<3

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.php?t=68572

 

Dugo se o tome govorilo, još se duže o ovom koncertu sanjalo, ali san je postao java; Death To All nastupa u Ljubljani, 24. lipnja 2014. godine na ljetnoj pozornici Gala Hale!

 

Kao predgrupa, nastupiti će kanadski death metal veterani, Gorguts.

 

 

U svakom slučaju, možemo sa sigurnošću tvrditi da će ovo biti najveći death metal koncert u Sloveniji u ovoj godini.

 

 

Informacije o cijeni i prodaji ulaznica biti će objavljene uskoro.

 

:')

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.bravo.rs/bravo-blog/bravo-predvida-koji-muzicari-bi-mogli-da-nas-posete-naredne-godine/#more-127104

 

Nisam znao gde drugde da postavim... OK, ovo se uglavnom odnosi na pederske tinejdž zvedice današnjice... :puke: Ali tu je i neko koga bismo svi želeli da vidimo :opusteno: Svi znate o kome je reč, šta mislite, kakve su šanse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...