Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Lana i Gaga, moze, bolje to nego ovi isprdci i puvala sto od 1987. nemaju nista novo a ovde jasu 5 puta godisnje.

Mada moze i ovaj Biber, imamo neki pozitivan vajb kad su te dileje u pitanju, da kad neko takav gostuje ubrzo i odapne, pa se ako bog da i sreca junacka, to opet desi sa tim debilkom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi kvazihejteri ne spadate u te "sve".

 

Nisam ja nikakav hejter,jednostavno za mene ovde nema nista jer ne slusam takvu muziku.

 

A realno,90% od ovoga sto si ostavio je tesko smece.

 

evo šta su moje trenutne želje: Carcass, Asphyx, Overkill, Chelsea Wolfe i neki ubilački crust ili entombedcore :D

 

skromno

 

Ja nemam zelje,jebe mi se za koncerte.

 

Jedino na sta bih se iscimao da odem su Motley Crue i Juzni vetar.

 

Idem sledeci vikend u Bec pa cu pogledati Enforcer,ali da je samo do koncerta ne bih isao.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lemmy: Ma OK :pivopije: Nisam mislio da bukvalno "svi" slušaju Lanu, više sam aludirao na to da ona ovde ima fanove u svim slojevima društva, koju god muziku da slušaju. Znači, Arena bi bila rasprodata 100%.

 

 

@Jaroslav: Podržavam sve navedeno, ali Carcass nikad neće svirati u Srbiji, sem ako ne bude 150-200EUR karta, i opet da dodje par stotina ljudi, samo bi se tako isplatilo.

 

A realno,90% od ovoga sto si ostavio je tesko smece.

 

95% sa te liste što se mene tiče, sve sem Lane i eventualno Taylor.

Edited by Vule iz Kule
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lele majko na sta bi vi bacili pare. Neveruem. Blek metalci koji idu na tinejdz zvezde koje su cak gejastije od nekada najgej Backstreet Boys-a. U svojoj maldalackoj naivnosti mislio sam da nista gore nece zadesiti svetsku muzicku scenu, ali desavanja zadnjih godina su me demantovala. Gej muzika za zombi mozgove ukratko opisano. Niti hita niti pesme. BB su bar imali pesme koje bi nekada i nevoljno mogao da zapevusis ko neku stvar od Vasilije Radojcic, a ovo bas nema veze ni sa cim krstenim. Ajde na lupamo neki tekst bezveze i ajde da udarimo neku neprepoznatljivu muziku i eto pesme. Kukala vam majka. Lana kao neki kvalitet ovo, ono. Jedina Lana koju priznajem je Lana Lane, a ostale mogu samo da pristanu da mi ga popuse.

Edited by HEFEST
  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

organizacija metal koncerta u srbiji je isto sto je svirati metal u srbiji. hobi.

 

 

Pa šta onda ložiš ljude kako će snimate album,obrađujete 5magiks,kad sve ostaje u sobi?

 

Може Лана, може.

 

UUUU,Lana Adamov,kako sam ja na nju drko sine,tamo dok je još bila mlada minđara.Pa zamišljam kako se ona i Brena namazana uljem i sa okovima iz onog spota sa arapima,ližu,fingiraju.A tolko sam stezo palamaru,dok ne osetim bol u desanki,ko kad te nafata grć u nozi.

Mislim da nisam imo više od 12-13 leta,kad sam poćo da ga tormentišem z basturmaciju.

A kad pogledam kako sam obdaren,u koliko sam žena umoćio,dao bik i nekoj pederćini da mi ga popuši,ćisto zbog osećaja.koga jebe život je jedan.

 

Što neko ne dovede rock bitć u srbiju?

ili one što protestuju,oko nekih kuraca,pa im se ćlanovi jebu po bini iz revolta prema tim nekim kurcima?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo zadnje bi moglo. Bilo bi u fazonu cek da joj ga zatuknem u mindzokaru pa je onda dodam desno Razbijacu, a on meni doturi levo njegovu bicarku i tako u krug dok ne presusimo skroz.

 

A na onaj Brenin spot sam ga i ja samarao ko majmun. Uvek sam zamislao da imam neku tako u lancima i da mora da slusa sve i da sve perverzije mora da trpi. Sto kaze Razbijac samo u muskarce i zivotinje(iako sam gledo druge) ga nisam guro i bilo je tu i sadomazo radova, ali jos nikada nisam neku okovo u lance. Gde da nadjem onolke sindzire jebo te?

Edited by HEFEST
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lele majko na sta bi vi bacili pare. Neveruem. Blek metalci koji idu na tinejdz zvezde koje su cak gejastije od nekada najgej Backstreet Boys-a. U svojoj maldalackoj naivnosti mislio sam da nista gore nece zadesiti svetsku muzicku scenu, ali desavanja zadnjih godina su me demantovala. Gej muzika za zombi mozgove ukratko opisano. Niti hita niti pesme. BB su bar imali pesme koje bi nekada i nevoljno mogao da zapevusis ko neku stvar od Vasilije Radojcic, a ovo bas nema veze ni sa cim krstenim. Ajde na lupamo neki tekst bezveze i ajde da udarimo neku neprepoznatljivu muziku i eto pesme. Kukala vam majka. Lana kao neki kvalitet ovo, ono. Jedina Lana koju priznajem je Lana Lane, a ostale mogu samo da pristanu da mi ga popuse.

 

 

Bravo metalac! :blek: :blek: :blek: :blek: (Jeste retardirano ali nemam drugog komentara. Očekujem -15 za ovaj post.)

 

Ne, realno, sad bih ja mogao tako da pričam za Sunn O))) npr. jer meni to deluje potpuno besmisleno, ali neću jer mislim da nisam kompetentan da sudim o drone-u. A i mogli bi možda da se pobrišu svi postovi na ovoj temi počev od mog u vezi s Lanom, da ne ode tema u totalni offtopic.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hefest:Lana Lane :pivopije:

 

I Accept mora jednom da bude...

Na konto toga...

Bio sam pre 3 dana u Sofiji,na koncert Udo Dirkschneider-a.Hala (kapaciteta 2500 ljudi) nije bila popunjena skroz,ali je bilo vise od rasprodatih Gardijana kod nas.

Na sve to vidim posle koncerta (ne znam tacan izraz za to,pa cu upotrebiti ovaj) "satnicu"/program njihovog boravka u Sofiji (pocevsi od 12.00 Get in the venue & breakfast,pa do 00.00 curfew) i pise:

After show: Travel overnight to Novi Sad (SRB) (492 km/ 09.30 hours)

Covek je ladno otisao u NS posle svirke u Sofiji...a niko od organizatora nije imao plan da ga dovede ovde u Srbiju.

Steta...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...