Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Bolt Thrower svira samo veće festivale,pitala je moja žena Karla da li bi svirali u Srbiji na Exitu rekao je nije problem, neka nas kontaktiraju , lik im se javio (promoter iz Srbije) ali exit više nije što je nekad bio , tako da ništa od toga , a kao što sam rekao oni neće da sviraju bilo gde i za malo para , ali opet dolazili su u Srbiju i Immolation,Krisiun,Unleashed,Vader,Hypocrisy,Benediction ... pa nije ni to razlog da i oni ne bi mogli, možda i bude u budućnosti ko zna. Moja žena je pisala sa Jo Bench videćemo , možda uspe nešto

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kapiram da je verovatno misaona imenica dovesti neke od bendova koje bih voleo da čujem, ali bih pitao hipotetički za recimo sastave poput Alice in Chains, Fear Factory, Lamb of God, Periphery, Down, Lacuna Coil, Gojira u nekoj solo varijanti, A Perfect Circle, Deftones, NIN, Evanescence itd., itd.?

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da je verovatno misaona imenica dovesti neke od bendova koje bih voleo da čujem, ali bih pitao hipotetički za recimo sastave poput Fear Factory, Lamb of God, Periphery, Down, Lacuna Coil, Gojira. itd., itd.?

 

ovo mogu da dovedu MH slovenci sto Rakic radi sa njima, ali bi svaki koncert puko verovatno.

 

 

Alice in Chains,A Perfect Circle, Deftones, NIN, Evanescence

 

ove mogu Arena i ti veci da dovedu, verovatno pucaju na sve takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, naravno, za neke sam i putovao, nije toliko problem ali sam pitao čisto u nekoj utopijskoj situaciji, čisto jer koncert vani onda zahteva dodatan novac i cimanja za koja ne mogu dovoljno često da izdvojim novac i vreme. Sada su, recimo, trenutno u opciji organizovani prevozi za NIN u Budimpešti, Pearl Jam u Trstu, Sonata Arctica u Budimpešti. Još bih otišao i na dva NIN koncerta ali prosto ne mogu to sve da ispratim u istom tempu, pa čak i kad bih dobio akreditaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, onda da ja pitam, kolike su šanse da nas ikad posete sledeći bendovi: Angra, Nevermore, Symphony X, Overkill, Annihilator, Helstar, Nuclear Assault, Edguy, Labyrinth, Angel Witch, Crimson Glory, Primal Fear, Corrosion of Conformity, Grand Magus npr? Nijedan od navedenih bendova još nije bio u Srbiji, a neki je trebalo al' otkazaše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helloween i Gamma Ray zajedno su prodali koliko, 300 karata ovde? to su najveci power metal bendovi na svetu pored Blind Guardiana. Iced Earth je bio polu prazan sad.

 

koliko bi onda Angra, Symphony X, Edguy, Primal Fear i slicni prodali? Mozda 200 u najboljem slucaju. najjeftiniji bend tu su Labyrinth najverovatnije, koji bi mozda prodali karata koliko Leprous. oko 100.

 

ne isplati se.

 

jedino da svi klinci koji idu na Sabaton magicno krenu da se loze isto toliko na sve te bendove.

 

Nevermore i Crimson Glory ne postoje vec godinama :D

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...