Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Ево у истом маниру од пре неколико страна пошто видим да азал одговара, конкретно ме интересују две ствари :

а) Егзодус, има ли шансе за њих и тако то? Егзодус и Најл ( За њих знам да су били пар пута ) бих од свега највише волео да видим .

 

б) Ако неког не мрзи да ми објасни у кратким цртама шта се заправо десило и какво је срање Фруби направио да Тестамент не желе више икад да свирају овде ( и да ли је то тачно ? ) , и Дистракшн ? И по вашем мишљењу какве су шансе да њих доведе неки други промотер или организатор ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kurcu da je neko to rekao.

 

Znam da je Srbima teško da se naviknu na tu činjenicu imajući u vidu da se ovde gaji kompleks gonjenja u svim vidovima, ali boli baš kurac bilo koji bend da li svira u Srbiji ili bilo gde drugde ako sarađuje sa normalnim organizatorom i plaćen je na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se "Testamenta" i "Destructiona" tiche, reci cu samo da je Frubi napravio par pogreshnih poteza, ali ne prema bendovima (mozda malo prema Nemcima). Lanchana reakcija koja je nastala od pochetka priche je doprinela chinjenici da nije bilo dovoljno ljudi na koncertima, pa su time ispashtali i bendovi i on, a i treca lica. Na kraju krajeva, to je nepotrebna pricha, ko se od vas seca "Legacy-ja"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabranjeno za srbe i pse, mislim da se provuklo za ba bar 20 pevaca i grupa...zadnje bilo za Dina Merlina. :mhihi:

 

A bilo i ono da Kelpton ne svira u zemljama koje moze da kupi.Da su Sleš, Nofler i ko sve ne izjavili kako je najbolji jedan gitarista sa Balkana koji ima isttoviran tocak na ruci.

 

Eto ideje za temu-najidiotskije price i tracevi koje ste culi o nekome. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolale su price da su u mojoj kuci sredinom osamdesetih napravili zurku gde je pevao Mika Kozolit i svirao akustaru Seva iz grupe Had,tad se popilo nekoliko akova rakije.

Iz proverenih izvora ispalo je da je to istina. Moj dom je bio osvestan lazarevackim rock buntom protiv komunisticke cizme,s obzirom da je dosla policija da rastera cupavce.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...