Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

ovde ljudi i dalje veruju da je Nirvana izdala album zabranjen za Srbe i pse, o čemu pričamo :haha:

"Zabranjeno za vanzemaljce i Srbe" je bila verzija koja se vrtela po Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oće doći u Srbiju? Bilo bi lepo

 

10247492_587856357979747_3352007125638945354_n.jpg

 

Prilično su slobodni

 

-Thu 29.05 TBC

-Fri 30.05 Available

-Sat 31.05 Ljubljana (SL)

-Sun 01.06 Available

-Mon 02.06 Available

-Tue 03.06 Available

-Wed 04.06 TBC

-Thu 05.06 TBC

-Fri 06.06 Timisoara(RO)

-Sat 07.06 Bucharest(RO)

-Sun 08.06 TBC

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde bih postovao,al ajde ovde da pitam..

Resetor najavljivao da ima sanse za 65daysofstatic- na sajtu objavili datume za avgust , Slovacka, Madjarska, Ruminija, al nema nas... :udri: mada ima par slobodnih datuma izmedju...ima li nade da nas posete??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eno Resetor ima plan da dovede Karnivool, ko je fan benda nek ode na fejs stranu i neka ga podrzi lajkom ili komentarom. Pita i koliko bi ljudi doslo... po mom misljenju ne vise od 100, mozda eventualno do 150. Ja ne verujem da bi isao, dosadni su mi jbg, vokal me odbija i iritira, a dobri su muzicari, steta sto im je skoro svaka pesma na istu foru...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo neozbiljno...Sta uopste znace procene ljudi sa Fejsa organizatoru? Moze samo neko da napise ja bih dosao, ja ne bih i to je to...a i to za "dolazenje" je sigurica ubilo se..

Inace, se slazem sa chess-om oko broja ljudi-100-150, ali i tu ima vise drugih faktora: kad je koncert, dal ce biti neki slican koncert u to vreme gde ce ljudi spucati lovu, koliko ce kostati karta...

Bem li ga, ja sam ocekivao da ce Ocean bez problema dovuci 100+ ljudi na koncert,a ono otkazano...Za Black tusk sam bio ubedjen da ce biti sasvim dobra poseta, al sad kad su uleteli Neurosis na 400 km... sad se plasim da se i ovo ne otkaze...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa drugog metoda nema, on za bendove za koje nije siguran koliko su popularni ovde postavi pitanje pa pita ljude fanove benda koliko bi otprilike doslo ljudi. Naravno to ne mora nista da znaci ali vidim da svi spominju cifru od 100 do 150 ljudi i tamo na fejsu, pa tako i on sad moze da se vodi nekim brojkama. A sto se tice The Ocean, pazi, oni su vec bili 3 puta cini mi se ovde, tako da dosta ljudi ih je gledalo tada koji su fanovi benda a i tada im je cena karta bila mnogo pristupacnija nego sada. Sada sviraju duplo dosadniju muziku a traze duplo vise para, ne ide...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad vidim da Karnivol ima turneju u junu...verovatno je uleteo neki day off koji bi Bg mogao da popuni i da je cena za dovlacenje istih mozda niza zbog toga...

Sto se tice Ocean- oni ovde imaju publiku, ne mislim ni da je cena bila previsoka, tesko da takav band mozes dovesti ispod 1000 dindzi za kartu ( a dovodili su pride i dve predgrupe), ali mislim da je blizina termina sa RC i slicna publika uticala na otkazivanje...

Jbg, jasno mi je da ce Resetor ici na sigurice u narednom periodu, mada bih licno vise voleo da se cesce mogu dovoditi bandovi tipa Jucifer, MOTA ili Black tusk... al tu tek nema nikakve zarade...Ma Bg je slepo crevo bez kinte, dobro je da nam i ovoliko dolaze...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovde The Ocean publiku, ali pazi jednu stvar, oni su pre 2,3 godine svirali ovde u akademiji, karta je bila 400 kinti :) U KC gradu isto pre tako 3 godine su svirali sa Consecration-om, karta bila oko 600 kinti, a sada sviraju repertoar sa novog albuma uglavnom koji je nista specijalno, a cena karte je bila 1200 din, pa ti vidi. Evo sad smo pukli i za KEN mode, zato sto je slab odziv bio, njihov menadzer je procenio da ovde nema interesovanja za tako nesto da bi nas potkacili sa turnejom i zaobisli nas, a bend kida. Prosto nemamo masu za te vrste bendova ovde, a ni ljude koji ce da se cimaju da ih dovode. Resetor je stvarno svetac zato sto radi to sto radi, da nema njega koji se cima za te bendove bili bi go kurac.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...