Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Kad je karta bila 400 kinti,kolko došlo ljudi? dve šake jada...

 

Normalno, za drugi put su povećali cenu,jer predpostavljali su da više od onog nemore,a put,grupi pićke,žice,palice,sve to košta...i...šta...nisu se zajebali...došla šaka jada...

 

Sad,duplo veća cena karte,znaš ko će im dođe? KURAC.

 

i znaš kad će ti oni opet dodju? KURAC.

 

Taj Ocean je realno,zabava za užu familiju...kad neki tamo vlado georgiev košta u svojoj zemlji 3000 dinara,a turneja mu se svede na jednu arenu, i pola kafane....ondak je on za njih KRALJ...a proda za godinu i kusur 7000 primeraka svog albuma,a marduk proda 9000 u prvoj sedmici izlaska,a na marduk ti dodje 200 budala,a na ovog pajsera 20 000 dileja. u ćem je fora? u reklami, promociji,vidoje proseravanju, nekim self made in srbija reklamama...

 

 

ideš ulicom, ''gospodja, šta mislite o bendu Despot (recimo)?'' - baba: marš u pićku materinu!!! - animacija eksplozije! BOOOOM!

SATANSKI GLAS: dodjite u skc 13.15.2014 na koncert DESPOTA il će svi odete u ...-i pustiš babin glas: u pićku materinu,a ondak to ponovo SATANSKI GLAS ponovo samo usporeno i sa ehoom: U PIIIĆKUUUUAAAH MAAAAATHERRINOOOUH...! DEEE...SSSSS....POTTTT!

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Neka dovede neko Messer Chups ;D

 

Bolje Village people.

 

7657219e5c942f8bb1e9210da00dff905b55550d87d19b59a3fefd4b24a63418.jpg

 

Ovaj izgleda ko izgubljeni sin Rolfa Kaspareka i Kai Hansena...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad smo pukli i za KEN mode, zato sto je slab odziv bio, njihov menadzer je procenio da ovde nema interesovanja za tako nesto da bi nas potkacili sa turnejom i zaobisli nas, a bend kida. Prosto nemamo masu za te vrste bendova ovde, a ni ljude koji ce da se cimaju da ih dovode. Resetor je stvarno svetac zato sto radi to sto radi, da nema njega koji se cima za te bendove bili bi go kurac.

 

Uf nisam znao da smo izduvali za Ken mode,video sam pre nekog vremena neku "najavu" na Resetor fb ali nisam znao da su nas vec oduvali...Ovo mi je bas krivo, band je paklen, al opet- ovde je interesovanje za te Amrep style bandove ravno 0...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Uf nisam znao da smo izduvali za Ken mode,video sam pre nekog vremena neku "najavu" na Resetor fb ali nisam znao da su nas vec oduvali...Ovo mi je bas krivo, band je paklen, al opet- ovde je interesovanje za te Amrep style bandove ravno 0...

 

Realno sine,ja za amrep prvi put ćujem,e sad, posalji ti u neku stranu zemlju,ovaj naš ''pop'' amadeus,tropico itd...ne bi skupili ljudi ni ko Razor za celu karijeru.

 

A ovde,pune hale,arene,pederske kafane...prave KAFANE SU UBIJENE,PUŠITE GA PODRŽAVAOCI GRANDA I PINKA!

Edited by Razbijač-NAAĆI
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Koletivna glupost naroda nije faktor koji ikada treba zanemariti. Metalci i rokeri u nasoj zemlji za razliku od ostalih znaju od prilike 4-5 bendova i to ako su imali dosta slobodnog vremena. Takva publika nikada ne treba ni da ima priliku da ode na neki koncert. Treba da umru jer takav zivot nije vredan zivljenja. Ugusite se smradovi u svojim govnima i kolotecini. Ovih par `iljada normalnih nikada nece moci da nadomesti taj ogroman fejl nasih kvazimetalaca i kvazirokera. Prosean slusalac u Britaniji ili Svedskoj zna od prilke sve bendove iz zanra koji slusa i dabome da tako i treba da bude.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno sine,ja za amrep prvi put ćujem,e sad, posalji ti u neku stranu zemlju,ovaj naš ''pop'' amadeus,tropico itd...ne bi skupili ljudi ni ko Razor za celu karijeru.

 

Promasio si sine, ne radi se o muzickom zanru nego o izdavackoj kuci:

 

Amphetamine Reptile Records (or AmRep Industries) is a nationally renowned record label which was founded in 1986 by then-US Marine Tom Hazelmyer in Washington State, US. The label is best known for its roster of noise rock artists, and its Dope, Guns 'n' Fucking In The Streets series of compilations.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Amphetamine_Reptile_Records

 

Uf nisam znao da smo izduvali za Ken mode,video sam pre nekog vremena neku "najavu" na Resetor fb ali nisam znao da su nas vec oduvali...Ovo mi je bas krivo, band je paklen, al opet- ovde je interesovanje za te Amrep style bandove ravno 0...

 

Izduvali smo pre par dana, ima sve detaljno na KEN mode temi na jumu sam napisao zasto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz istog razloga kao i KEN mode, nema dovoljno ljudi, premostice turneju na Rumuniju umesto nas, nece da sviraju za ispod 200 ljudi, a da se ne lazemo Karivool ne moze da skupi 200 ljudi nema teorije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Zato nikad neće ni uspeti u životu.neće ispod 200 ljudi,a triaz albuma masivan,moš da dupe zbrišeš š njim.

No eto ja bik iskreno volo da neko kod nas dovede Nekromantixe.Nisu više toliko energićni ko nekad,al bilo bi ik lepo videti.

Kim i co.

 

Pak,pitam se,kolko ljudi u nas i zna,za nekromantix...to je problem.verujem,neka šaćica starijih punkera,rokera,ovo ostalo...teeššško

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Šta je sa Frubijem onim njegovim Leagasijem i oni kako su se zvali...terra nostra,e?

to više ne postoje?to završilo fakultete pa odjebalo metal?m?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

sta ga boli kurac kad su FF vec odavno stadionski bend, moze mu se

 

na kraju krajeva, pare, limuzine, kurve i bazeni su isto rnr

 

 

da imaš para,i ti bi bijo ista kurva ko oni.ćak bi radio i bukake,ajde priznaj sad...dejv grol verovatno voli i golden šauer,al nećemo sad o tom.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...