Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

S obzirom na generalno dobru posetu na koncertima u poslednje vreme, kapiram da bi neko mogao da dovede onaj Nightwish/Arch Enemy/Amorphis paket kod nas. Moglo bi to opušteno da bude u Belexpocentru bez ikakvog smanjivanja kapaciteta. Isto mislim i za Dream Theater.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na generalno dobru posetu na koncertima u poslednje vreme, kapiram da bi neko mogao da dovede onaj Nightwish/Arch Enemy/Amorphis paket kod nas. Moglo bi to opušteno da bude u Belexpocentru bez ikakvog smanjivanja kapaciteta. Isto mislim i za Dream Theater.

 

Jel ti kontas da se ti bendovi prvo iskesiraju 70-80% unapred pa onda tek prave koncerti? Moz da pomislis koliko kosta Nightwish samo? Svi organizatori moguci da dignu kredit da se useru do guse zajedno, pa onda tek da dovode. Jednostavno su neki jeli govna ranije sa parama, i vise niko nece da dodje na rec. Kesh bato pa sve ostalo.

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Nek dovedu HC bendove,bilo šta i bilo od kud,oću znoja,oća konfrontacije,šutke,moša,akcije.

da svi skaćemo po bini,da se đilitamo ko besni.i otimamo pevaćima mikrofon,i vićemo: YOBO PIĆKE! VRATILA SE ALOGIJA!

 

jebem ti ove današnje metal bendove,pola ih ko uglađeni pederi.a muzika ni za kurca.nabace tone neke toalete made in by neki peder,i sad ti njih gledaš a muzika total u drugom planu.

a još gori su mi ovi deterDJENTovi i kaladonti,svi su kao povućeni,ozbiljni đistro,kao umetnici...koncentrisani na to što kao rade tipa drkam na marinu abram,to mi idol,mi smo elita oh ah,a ondak ga sretneš na ulici,on žicka za cigaru.

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l' sam ja to nešto propustio kada se toliko hvatate za mene i Nadimač? :haha:

 

Pre par godina bio hit 202 u SKC-u, izmedju ostalih svirali mi, Nadimac i Heaven Rain tadasnji Lakicev bend. Nadimac svirao pre nas,tokom njihovog nastupa doslo nekih 15-ak "true" tresera sa sve redenicima, bodljama i ostalim rekvizitima za beskucnike. Divljali uz Nadimac i posle njih se pokupili i otisli. Odsvirali mi,odsvirala jos jedno dva benda, i dolazi na red Heaven Rain. Ljudi se popeli na binu, krenuli da sviraju i u tom momentu ona grupica "true" thrashera se ponovo vraca, zauzima prve redove, i krenu da napusavaju Lakica. Doduse, vecina je samo bojkotovala nastup, kao stoje i smaraju se, ali neka dvojica-trojica su mu non stop dovikivala nesto u fazonu Lakicu pederu, govno jedno, picko....kada je Heaven Rain zavrsio, ta grupa "true" thrashera beskucnika se ponovo pokupila i otisla. Pred kraj veceri ja izblejao sa Lakicem i pitam ga ko su bre ovi debili, a on mi kaze to neki klosari koji se loze na Nadimac i dosli su da protestvuju jer sam im napisao negativnu recenziju. :haha:

Poenta price: ja sam 90% siguran da si jedan od njih bio ti, i to onaj koji je vredjao Lakica. Ne mogu da se zakunem i da kazem 100% jer si tada bio totalni anonimus i niko ziv nije znao ko si, ali nesto kasnije kada sam video tvoje slike na forumu sa te povezao. Dakle, 90% si to bio ti.

  • Upvote 23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred kraj veceri ja izblejao sa Lakicem i pitam ga ko su bre ovi debili, a on mi kaze to neki klosari koji se loze na Nadimac i dosli su da protestvuju jer sam im napisao negativnu recenziju. :haha:

 

jel realno ovo? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...