Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Aha, postojali su utisci od ranije.

Well šta znam, poslednji album je bio 6 i po, nekako računam da je to proper fun time utorkom uveče, pa se iscimam, pogotovo što ms nikad ne omaši i vazda vredi videti ih, pa 'ajde kao.

U principu retko mi se desi da baš ne mogu da izdržim do kraja svirke, no, kako vreme prolazi, sve se nosim mišlju da generalno batalim grčke bendove, nisu ništa bolji od italijana, ne znam ni ovoliko kredita što im dajem :D

 

Ono što mogu da konstatujem je da obv što lošiji bend, to veće šanse da se rasproda koncert. Bilo pristojnih 100+ ljudi sinoć, ne puno kao russian circles, ali pristojna masa svakako.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, nema greške- dovedeš neki stoner band i tesko mozes da puknes.Zna Nino... :bigblue:

Ima publike, nemam pojma ko su ti ljudi :haha: klinčurija neka uglavnom. Ovi Grci su čak i u granicama žanra prilično osrednji band, ima žestine sve ok, rifovi koje smo svi čuli jedno 20000x već,1 te ista pesma koju smo čuli kod svih tih Nightstalkera, Planet of zeusa i 1000modsa svejedno...

Opet ako je cena da ce neki skoro sold out 100mods omogućiti da se dovedu Wrekmeister harmonies ili esto slično-super, podržavam, samo nek se pune sale stonerčinom. Al nije ni to- verujem da na Bongzilli, recimo, nece biti pola ove dece...kao što nije bilo ni na Dopethrone...

Čudan je bre ovo grad. Da zaključim. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...