Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Verovatno ste bili mali, pa niste prisustvovali, ne možete ni da zamislite šta su te stvari od Sepulture značile za nas koji su došli da gledaju Soulfly.. više i od samog života! Pogotovo na prva dva-tri certa, e onda posle uzbudjenje malo otpadne..:D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Soulfly 2003. je stvarno bio ludnica koncert, toliko su svi bili željni da čuju ne samo Sepulturine hitove, već je i Soulfly tada, za razliku od danas, bio vrlo aktuelan i svež bend. Meni ostalo u najlepšem sećanju. Naš kad bi neki bend tog tipa danas mogao da napuni takav prostor, nikad...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bio odličan koncert, bilo je oko 3.500 ljudi, atmosfera vrhunska, bend dobar, svirali 5-6 hitova Sepulture plus jednu od Nail Bomb ako se dobro secam. Jedino su predgrupe udavile ali zbog njih niko nije ni došao. 

Taj dan je bio ispracaj Šešelja u Hag, pa je na ulicama BG bilo veselo u svakom pogledu :D 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio dobar ili ne, bend je i prosle godine prodao 500 karata u novom sadu, bilo je naravno jos vise ljudi

mnoga poznatija i "kultnija" imena dovedu par stotina u velegrad

ne zvuci soulfly nista spektakularno, to stoji, ali jebes ga, bar su uvek bili fer sa cenama karata, eto sada free koncert, taman da imate za pivo vise

hala sportova spektakl kakav se ne zaboravlja

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ne vidim nista lose u tome sto dolaze non stop, neko nas voli svaka cast.

Ko voli neka izvoli, ja gledao jednom i ne bih vise, jedino ako naletim negde slucajno.

A to da se secem sto svira Sepulturu neka hvala, ne drkam nesto na taj tezga pristup. Nisam video s njim kad je trebalo, ko me jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve tačno, ja sam ih osim tad u Hali Sportova slušao i u SKC-u ono sa Kojotom kad je SMF bio predgrupa (valjda na Prophecy turneji) i tad je već bilo sve dosta skromnije nego tad u HS. Nakon toga sam izgubio interesovanje za taj bend i nisam ih više jurio ali naravno nemam ništa protiv što dolaze i bilo bi super da imaju još više fanova ovde, posebno mlađih. Možda čak i svratim na BeerGarden da čujem kako to sad izgleda, iako su i oni kao bend i sama ta manifestacija dosta obezvređeni u odnosu na izvornu priču. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Soulfly koncerta 2003. po njemu može da pljuje samo onaj ko nije bio, nema šta da se kaže, jedan od najznačajnijih dogadjaja u Srbiji ikad. period

Onaj u SKC-u bio odličan, a poslednji sam gledao u bašti SKC-a kad je sa sinom svirao par pesama, taj je takodje bio dosta dobar i bilo dosta Sep. stvari, a sećam se da je bio baš jeftin.

3 minutes ago, Grobodan said:

Malo djavoljeg advokatisanja: Sepultura je uvek s Maksom svirala ono sto je u trendu u datom momentu.

Druga je prica sto su to vrhunski radili, ali da su isli kako vetar duva - jesu.

Sreća pa ih nije ponela BM groznica, ili ne daj bože PowerGAYYYY:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, sine, to je bila baš zajebana godina po mene. Mislim da te 2006. nisam skinuo nijedan novitet, pa čak nisam uživao ni u starim dobrim klasicima. O koncertima da i ne govorimo. Ostaje misterija kako onda nisam završio. S one strane roštilja. Ili šest stopala ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, HUMAN said:

Što se tiče Soulfly koncerta 2003... jedan od najznačajnijih dogadjaja u Srbiji ikad. period

Дал си реалан?? Ако ти је то један од најзначајнијих догађаја икада, ти ил не живиш у Србији ил ниси никад био ни на једном концерту сем тог.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...