Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Naveliko se maši poenta rasprave uopšte, mogu i ja sad da navedem 16 boljih/dražih koncerata od vajkada pa navamo.. nevermind.

24 minutes ago, obsessed by cruelty said:

 

prvog metalca na kog naletim kad budem bio u BG sledeci put ima da pitam DES BIO DVILJETRECE?!?!

Jel to kad budeš dolazio na cert Ace Lukasa?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

59 minutes ago, Grobodan said:

U kom to univerzumu?

Probaću da nadjem snimak, imam narezan:bigblue: Mislim sad, ne znam dal je bilo 2000 duša u glavu, ipak to znaju samo odabrani, ali da je bilo mase - bilo je, već na narednim njihovim gostovanjima ni delić toga..

4 minutes ago, Koroviev said:

Ma reko ti da nije historijski, al da je dobar.  Nema rasprave, samo Satana.

A dje ćeš bolje historie od Maksa:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, HUMAN said:

Naveliko se maši poenta rasprave uopšte, mogu i ja sad da navedem 16 boljih/dražih koncerata od vajkada pa navamo.. nevermind.

Jel to kad budeš dolazio na cert Ace Lukasa?

ne mogu da verujem da se lik od 30+ godina ovoliko prima na onu ociglednu sprdnjicu sto se tice tvog "oldskulizma" :haha:

popij pivo majstore, ili bensedin bolje, osecam kako ti se ruke tresu dok kucas prakticno

FYI, bio sam na vise metal koncerata u poslednjih 6 meseci nego ti za poslednje 3 godine kapiram 

a imam karte za jos 3, uzecu jos 4 ovih nedelja, a zamisli, nijedna za Lukasa, koji inace ovde gostuje vise nego i u BG

i nisu mi svi u komsiluku, na dobar deo cu da putujem

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, obsessed by cruelty said:

ne mogu da verujem da se lik od 30+ godina ovoliko prima na onu ociglednu sprdnjicu sto se tice tvog "oldskulizma" :haha:

Ja ne mogu da verujem da postoji toliki moron da konstatuje svaki moj post/mišljenje i tako mesecima unazad..

A ovo za koncerte totalno nebitno kad nisi bio na onim historijskim:P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja više ne mogu da upratim da li Human voli ili mrzi nu metal :haha:

složio bih se inače da taj cert jeste bio veliki ali da se desio zato što se pre njega desila fina kamarica još bitnijih koncerata u prethodnim godinama, i onaj Motorhead je bio 2002 valjda?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, obsessed by cruelty said:

ma kakvi, samo mi je smesno

mada jesam isticao par puta da je meni licno to mega funjarski pa ih stoga nikad i ne delim ma kolko da je post glup ili se ja sa njime ne slagao, al to nije kukanje

Svima koji kukaju oko minusa je smijesno. Tacka. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde je bio Vader u Domu tad, baš u velikoj sali u podzemlju ili u Amerikani?

pošto sajt Doma kaže sledeće: http://domomladine.org/prostor/

Kapacitet velike sale je 494 mesta, 368 u parteru i 126 na balkonu.

Kapacitet Amerikane je 600 stajaćih ili 200 sedećih mesta.

dakle ne znam gde su se nabile dve hiljade :haha:

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sećam se sale, sećam se Mauzera koji pljuje unaokolo kano  Wattie na legendarnom Live at the Palm Cove. Ova računica se slaže s moju. Motorhead na Tašu 2002, esencija ludila, tako je.

Nemojmo se upuštati u sulude rasprave tipa moj je duži, al njegov je deblji. Budimo ljudi, iako smo Srbi, i nemojmo zaboraviti da je među nama i jedan pripadnik albanske manjine koji vapije za širokom autonomijom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bensedin nije droga, ko danas nema recept za to... Pivo isto nektar miline i zdravlja, vitamini B... Malo hmelj ječam fitoestrogeni misliš veći si muž od piva a ono fitoestrogeni ti smanjuju kitu a alkohol inhibira sintezu proteina u mišićima :/

 

Zato nam u marihuanu stavljaju heroin, pa posle marihuana štetna...

 

Đe je regulacija bajo moj, Teriyaki Boys - Fast & Furios, a đe, đe, đe

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Grobodan said:

Napalm ATG 1996.

Sjajan koncert, ja sam išao mesec dana pre toga u Budimpeštu da gledam Napalm, u busu (bio organizovan prevoz ) saznam da su mesec dana kasnije u BG. U Budimpesti su sa Napalmom svirali Crowbar, dok je u BG bio At The gates. U SKC- u je bilo sigurno preko 1000 ljudi,  ogromna guzva. Vec na At The Gates je bio pokolj...na Napalm totalno ludilo. Imao sam vhs kasetu sa tog koncerta, steta sto se zagubilo...tada su promovisali album Diatribes. Taman izasao spot Greed Killing. 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 minutes ago, Demon Seed said:

Life's a bitch and then u die

Nego šta, nego da krepaš.

 

11 minutes ago, Feniks . said:

Sjajan koncert, ja sam išao mesec dana pre toga u Budimpeštu da gledam Napalm, u busu (bio organizovan prevoz ) saznam da su mesec dana kasnije u BG. U Budimpesti su sa Napalmom svirali Crowbar, dok je u BG bio At The gates. U SKC- u je bilo sigurno preko 1000 ljudi,  ogromna guzva. Vec na At The Gates je bio pokolj...na Napalm totalno ludilo. Imao sam vhs kasetu sa tog koncerta, steta sto se zagubilo...tada su promovisali album Diatribes. Taman izasao spot Greed Killing. 

Do reči tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kažem koju oko ovih koncerata, većina pomenutih  ima tu istorijsku konotaciju i svako gleda i svog ugla na te periode. Biohazard koncert jeste bio nešto posebno, i zbog godine i tog nekog probijanja leda, kao i ovi kasnije (Entombed, Naplmi) i složio bih se sa Humanom oko Soulflya 2003 bez obzira što je Maks okasnio sa dolaženjem, ali taj osećaj biti na tridesetak metara od nega se više ne doživljava. Jer meni je taj period ranih devedesetih prošao u kasetama, posterima i po kojim časopisem. Tako da nije svakome ista ta 2003 i dolazak Maksa u Srbiju. Nekome je to bio neki Soulfly, a drugima  rana Sepultura. Pomenuo bih i Morbide gde sam doživeo istu stvar, jer dobro se sećam da su '91 trebali da sviraju u Tivoliju i meni je to bilo nešto fascinantno u to vreme jer smo još bili ono zajedno, jbmlg, a meni tako daleko u svakom pogledu. I zbog svojih godina tada, rata, daljine, para... Pružila mi se prilika eto posle petnaest godina i sa moje tačke gledišta i to je  bio istorijski koncert. 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Koroviev said:

 Motorhead na Tašu 2002

Mnogo očekivan koncert, bilo je oko 5.000 ljudi, kasnilo je cak dva sata jer bend nije isplacen, pa dok organizator skupi pare. Trebali su svirati Alogia i Ritam Nereda kao predgrupe, na kraju je svirao samo Ritam Nereda i to 15 minuta (5 pesama ) gde je bio pokolj. Alogia zbog nedostatka vremena nije svirala (na moju veliku srecu :D )

Zvuk nije bio najbolji, sve je dosta kasnilo, ali mi zeljni ludila i eto, bilo nam je ludo. Umalo da prekinu koncert zbog bacenih boca na binu ali srecom su nastavili. Bilo je dosta bajkera sa svojim masinama oko Taša...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, Feniks . said:

Mnogo očekivan koncert, bilo je oko 5.000 ljudi, kasnilo je cak dva sata jer bend nije isplacen, pa dok organizator skupi pare. Trebali su svirati Alogia i Ritam Nereda kao predgrupe, na kraju je svirao samo Ritam Nereda i to 15 minuta (5 pesama ) gde je bio pokolj. Alogia zbog nedostatka vremena nije svirala (na moju veliku srecu :D )

Zvuk nije bio najbolji, sve je dosta kasnilo, ali mi zeljni ludila i eto, bilo nam je ludo. Umalo da prekinu koncert zbog bacenih boca na binu ali srecom su nastavili. Bilo je dosta bajkera sa svojim masinama oko Taša...

Precizan prikaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biohazard je bio marta 97.g i bio je prvi veci koncert hc metala kod nas posle dosta godina, ulaz je bio za to vreme dosta povoljan (oko 15dm ) imajuci u vidu da su oni tada bili bas popularni. Hala Sportova, oko 2-200 ljudi, predgrupa My own Victim su isto dosta dobri bili. Biohazard skroz postena svirka, zvuk odlican, publika fenomenalna, skakalo se non stop. Na A lot to learn je bila ogromna sutka (fazon podelili se u dva dela pa udri, to sam prvi put tada video i doziveo ). 

Bila je i frka sa obezbedjenjem ( koji su uglavnom majmuni) , pa je debeli pevac  ispao car i prekinuo svirku dok se to smiri., malo je i Staca (Bloodbath ucestvovao u smirivanju )

Bilo je vidno da su jako zadovoljni atmosferom i koliko je ljudi doslo. 

Secam se da je srao politicki (tada su bile demonstracije protiv Slobe ) kako razume borbu za demokratiju i da se nada da cemo se mi izboriti za demokratiju kao i oni u Americi, bla bla...na sta je dobio lepu porciju zvizduka. 

Sve u svemu, koncert je bio odlican i posle su dolazili Propain, Entombed, Body Count...

Bili su najavljeni Annihilator, pa kasnije i Gorefest ali ta dva koncerta su bila otkazana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...