Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

17 hours ago, Сале said:

 

Де је Ракић да букира ово код нас?? Каке црне магле, тмине и остали позерај. Овај пакет би напунио и 2 дома омладине. А верујем да имају ваљда неки слободан дан горе/доле од овог датума.

Verovatno je cena toliko velika da i sve da rasprodas karte za Amerikanu (u sta cisto sumnjam da bi se ikada desilo) da bi imao neku racunicu za takav koncert morao bi da dignes cenu karte na nesto sto kod nas ljudi nisu navikli. Samim tim dolazi jako puno prenemaganja, kukumakanja i Fejsbuk zalbi od strane publike kako su karte preskupe i kako ljudi to ne mogu da priuste. Nije nista sto mi je Rakic rekao ili da prenosim njegove reci, ovo je moje vidjenje trenutne situacije kod nas i cena koje bendovi traze u poslednje vreme.
Zasto je tebi ili ostalima problem da ako vec toliko volite te bendove sednete u kola i odete u Budimpestu?
Jasno mi je da nije svima blizu ali ko je npr iz Beograda treba mu autoputem skoro pa isto vremena koliko i meni magistralom.
Nadjete neku ekipu za auto, posle posla krenete, dodjete kuci u 3-4 ujutru, odspavate malo i sutradan opet na posao.
Barba Negru su po ko zna koji put opet premestili i trenutna lokacija je super kao i sam klub. Daleko bolja lokacija/klub nego Dom Omladine.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, dimmu1 said:

Zasto je tebi ili ostalima problem da ako vec toliko volite te bendove sednete u kola i odete u Budimpestu?
Jasno mi je da nije svima blizu ali ko je npr iz Beograda treba mu autoputem skoro pa isto vremena koliko i meni magistralom.
Nadjete neku ekipu za auto, posle posla krenete, dodjete kuci u 3-4 ujutru, odspavate malo i sutradan opet na posao.

Да имам 17 година, времена и пара за бацање вероватно бих тако и урадио.  А овако под овим садашњим околностима, нисам ваљда луд?! :haha:

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, pa sto ne kazes da je to ono 'hocu sve na tacni'.
Nemam 17 godina, vec skoro pa duplo toliko. Nemam vremena, a narocito ne novca na bacanje pa opet sednem u kola sam ili sa ekipom, putujemo 3-4 sata do Budimpeste, odgledamo koncert i 3-4 sata putujemo kuci. I tako godisnje najmanje 5-6x jer nema sta da me mrzi kada su takve stvari uzivanje i ono sto ide ruku uz ruku uz slusanje ove muzike. Jednom do dva puta godisnje da se odgleda neki koncert preko moze vecina ljudi da priusti. Ko moze da potrosi pare na kutiju cigara dnevno, da izlazi petkom i subotom da cuga ili generalno vodi neki aktivniji socijalni zivot taj moze i da izdvoji godisnje 150-200e( ili jos i manje ako ima neku grupu ortaka sa kojom putuje) da odgleda dva koncerta. Najlakse je reci daleko mi je, kako cu, mrzi me, nemam sa cim, mator sam i ostali izgovori koje slusam vec nekoliko godina.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех да стварно јесам ајтијевац. Онда не би губио време пишући по овој теми него би авионом летео до Будимпеште на концерте као права класа без да пребирам по новчанику и гледам на календар дал ћу моћи тај дан јербо имам програмерски посла 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji Nadja raznio kc grad, apsolutno najbolji zvuk koji je onaj prostor čuo

Bilo možda nešto manje od 100 ljudi, uključujući Ruse

Prvi bend 'nako, bedroom loops, al' volim ja to 😄

Drugi bend, lik jedan pravi zvuk, drugi pravi sliku u VR-u. U principu i ovo mi se svidelo, iako je bilo preglasno i trajalo jedno 20 minuta duže nego što sam maštala 😄

A ovo dvoje za kraj... Nem pojma, baš sam pod utiskom, divni su bili

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...