Jump to content

Led Zeppelin


Varda

Recommended Posts

Jbg, i ja sam dobila negativne kritike da je Plant razocarao... A opet kontam da je matori star i da ne moze da izvede neke stvari kao nekad... Ne znam... Naravno delom mi je krivo sto nisam bila na exitu, ali njaaa... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno je da je razočarao ljude koji su očekivali Led Zeppelin blještavilo, a takvih je bilo 50%. Ostalih 50% prisutnih nije nikad ni čulo za njega.

Realno, njegova solo karijera (sem par pjesama sa prvih albuma koje su ionako nepostojeće u njegovim setlistama danas) je izgovor za to što nije imao sreću da umre ranije.

 

A znam ja da bi ti voljela da je Udo Dirkšnajder izašao na binu pored njega da mu pomaže u izvođenju nekih visokih dionica...

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta lupate!

Covek je odradio profi, to sto neki zive u proslosti i ocekuju da ce Plant doveka da peva Stervej tu heven, to je vas problem sto se niste rodili 20 godina ranije. Ja sam odlepila na Enchanter i super je uradio prelaz iz Hol lota lov u onaj arapski tradicional. Robert Plant nije = Led Cepelin...iskulirajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo bash ok. Covek i dalje peva kao decko, ista farba. Prijalo je u moru gramofona videti svirku sa svim tim (bogami su ih izmenjali) lepim gibsonima, jebachkog feedbacka kolko hoces, a i onaj old school momenat gde Plant pusta sample sa kasetofona iz ruke i hvata ga mikrofonom :) Moze sa mixa naravno, ali kurac bato, old school :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je odradio profi, to sto neki zive u proslosti i ocekuju da ce Plant doveka da peva Stervej tu heven, to je vas problem sto se niste rodili 20 godina ranije.

Jebem li ga, to i ja rekoh, a nije to samo problem očekivanja ljudi već i njegov problem što nije napravio ništa približno vrijedno kao ono što je radio sa Led Zeppelin, zar ne?

 

Elem, evo kako se to radi:

http://www.youtube.com/watch?v=6mqIAydCSZM

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...old school momenat gde Plant pusta sample sa kasetofona iz ruke i hvata ga mikrofonom :) Moze sa mixa naravno, ali kurac bato, old school :)

Old school - nego sta!!! :rockdevil:

Imala Sova kao srednjoskolka poster pomenutog u prirodnoj velicini, zalepljen na vratima sobe :zuba:

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Old school - nego sta!!! :rockdevil:

Imala Sova kao srednjoskolka poster pomenutog u prirodnoj velicini, zalepljen na vratima sobe :zuba:

 

:) :)

 

Carice, sta reci!

Rispekt!

 

a radio u ruci je i mene pozitivno iznenadio.

Posle Planta i Stonsa mogu samo jedno da kazem

BEZ STARCA NEMA UDARCA!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvodio je going to california ??!?!??!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

jebemmu sunac, ja sam imala usmeni tog dana, koji je kasnio 3.5 sata, tako da sam stigla tek na prodigy :(

a ceo sam zivot cekala priliku da ga cujem uzivo :( :( :( :(

 

ljudi za koje znam da su bili su rekli da je nastup bio "prosecan"... kakav god da je bio, ja ne mogu da prezhalim :( bem ti usmeni :(

 

 

mada, da se ne lazemo, ja bi bila najsrecnija da sam mogla da budem na nekom lz certu 70ih godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

LED ZEPPELIN To Reunite For London Gig This Fall?

 

by: This Is London - 2007-09-01 02:10:07

 

Well, what would the music business be without rumors...? Boring!

 

According to sources, legendary rockers Led Zeppelin look set to reform and play the O2 arena in London, England this autumn.

 

 

There has been no official announcement that they will perform again 27 years after the group disbanded following the death of drummer John Bonham but advertisements appeared in the U.K. press today with top-price ticket and hotel packages on offer for £369.

 

A cheaper package from the Premier Entertainments company, including a night in a four-star hotel, is available for £269.

 

Callers today were told: "It's just about to be officially announced." Speculation had been mounting for some time that the band would get back together soon.

 

 

The three surviving members — John Paul Jones, Robert Plant and Jimmy Page — reunited at the Live Aid concert in Philadelphia in 1985 for a short set with Phil Collins as one of the stand-in drummers. The band's albums and song "Stairway to Heaven" have remained popular and a new best-of album is due this year.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

Uz Pink Floyd i Queen

Upravo tako. A s obzirom da su se i Queen i Pink Floyd ponovo okupili (Floydi doduše jednokratno), moglo bi se to očekivati i od Zeppelina.

 

Džabe one priče "nećemo nikad više svirati bez Bonza", kad se omatori pa se nema onoliko para na koliko se naviklo kad si bio na vrhuncu slave. I Queen je kompletna nula bez Fredija (od skoro i bez Deacona), ali eto, piče turneje samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...