Jump to content

Led Zeppelin


Varda

Recommended Posts

ma koji ce whitesnake smorina od benda... trebao je valjda velvet revolver da bude predgrupa al se raspao xD ili tako nesto... a ni oni nisu nis posebno... nego da navataju zeppelini neku decurliju i nek oni kenjaju sat vremena da nas smore... i onda ce koncert zeppsa biti duplo zanimljiviji tojest relativan smoru decurlije... vazno da zeppelini dodju na balkan, pa makar i u bugarsku dosli ima da se ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

"Muzičari Led Zeppelina Jimmy Page, John Paul Jones i Jason Bonham rade na novom materijalu.Bubnjar Bonham izjavio je radiostanici u Detroitu da bi se pjesme mogle pojaviti na novom albumu Led Zeppelina, prenosi BBC.

Pisanje novog materijala bilo je "na stolu" od ponovnog okupljanja grupe u Londonu prošlog decembra, izjavio je on za radiostanicu 94.7 WCSX.

 

Pjevač Robert Plant, međutim, nije učestvovao ni u jednoj od svirki, dodao je on.

 

"Trenutno sve što mogu reći je da imam veliko zadovoljstvo raditi i sarađivati s tom dvojicom ljudi i započeti rad na novom materijalu", kazao je.

 

"Kada uđem u studio, ne postavljam nikakva pitanja. Ako dobijem telefonski poziv da nastupam s njima, uživam u svakom momentu. Kako god se to završi, dobiti šansu da ikada sviram s ljudima poput njih fenomenalna je stvar za mene. To je ono o čemu sam uvijek sanjao", izjavio je Bonham.

 

Led Zeppelin su odsvirali svoj prvi koncert u 19 godina ispred skoro 20.000 obožavatelja u londonskoj areni O2 u decembru.

 

Njihov dvosatni nastup otvoren je pjesmom "Good Times Bad Times" - prvom pjesmom s njihovog debitantskog albuma.

 

Prvobitnim članovima grupe - Pageu, Plantu i Jonesu - pridružio se Jason Bonham - sin njihovog pokojnog bunjara Johna. "

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam rekao da se plašim comebacka posle 30 godina iz istog razloga kao i ti, a to je moguće uništavanje kulta. Ali ako se ljudima radi novi album, onda u redu.

 

A ko zna, možda će da valja... Jedva čekam da album stigne, pa da lepo presudim. :)

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...