Jump to content

Led Zeppelin


Varda

Recommended Posts

Ccc,kako mozes da postavis takvo pitanje kada znas da sam ja na forumu? icon_smile.gif

 

Ogledalce,nesto mi je pesma poznata...Mozda zbog popularne torbe u okvirima nase skolice...Malo su mi se razmazala slova posto sam je prala...

 

Evo,ja priznajem da je Varda uticala na mene i da sam zahvaljujuci njoj zakoracila u carstvo Zeppelina...

 

I to je zaista jedan od najboljih bendova svih vremena,savrseno uklopljenih pesama...Volim ih!

 

P.S. - Varda...Nije mi jasno sto si postavila ovu temu kada znas da mogu da postiram i o raznim "zenskim dozivljajima" (uuu,ovo je bilo lose) uz Page-ov glas... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Stairway to heaven je revolucionarna,kultna pesma....nesto sto je bukvalno obelezilo ovaj vek...sinonim za hard rock kulturu...ali,da,zeppelin ima mnooogo dobrih pesama,mozda cak i boljih od pomenute...ja volim"communication breakdown" i "thank you"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Malo da vratim ovu temu naprijed:

Zeppelin su svakako odlican bend, ali ja ih nisam slusao nekih mozda godinu dana, jednostavno nemam zivaca, ali cu pokusati... Omiljene pjesme: Bring It On Home (jes' da su je ukrali) i Gallows Pole.

I jos bih ovo htio da pitam (mislim da nije nigdje otvoren Robert Plant topic, ako jeste izvinjavam se), sta mislite o njegovom solo albumu Dreamland iz 2002? Trudio se bas da postigne Zep feeling, ali meni se album i ne svidja nesto, mada, slusao sam svega nekih 5-6 puta, dacu mu jos sanse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sad da vas vidim...ono su po meni apsolutno najbolji...jos kad pocnem da pustam sve one silne ploce...jooooj...

ala ce biti uzivanja...

ima li ovde nekoga ko njih voli...

 

chuj ne voli zeppeline... genijalni... na II mjestu moje rock and roll liste svih vremena. odmah iza floyda...

 

najbolja rock pjesma: stairway to heaven... genijalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...