Jump to content

Pomoc, nestale karte za Sodom + Municipal Waste !


Recommended Posts

Obrisao sam sve xaxaxa postove.

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?showuser=12673

ovaj lik je prodavao karte, e sad, da li je zajebancija - ne znam.

 

Totalno je retardirano da ljudima zabranite da udju na koncert i ako nisu ni krivi ni duzni.

Kupili su posteno karte, ne znam gde je zabranjeno uzimati od preprodavaca.

Nisu falsifikovane, oni su ih platili posteno, a moze se desiti da uopste nisu na YUmetalu..

 

Ja bi vam picku polupao da doputujem do BG-a i da mi kao nekom kriminalcu na ulazu ne date da udjem.

 

ja juce usao da pazrim proc za komp udjem uradnju i pitam prodavacicu da li imate AMD dual core, ona ce meni, jao neznam, ne razumem se.. pozovite mog gazu na mob oposle 16h.

PA JBT STA KOJ KURAC RADIS U PRODAVNICI RACUNARSKE OPREME??

 

Tako je i ovde.

Ako ne znas da prebrojis karte, onda plati 35000. ko te jebe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako da pomognem, ja bih ostavio tih 13-14 kompleta kod koga god da su ostale, valjda to nije strasan gubitak po organizatore. Pa vi preko toga nastampajte nove, ja tu ne vidim neki veliki problem. Ali sad ako su ovi iz livingroom-a u problemima, to je vec druga stvar...

 

No po ko zna koji put izludjuju me ovi sto misle da su najpametniji tako sto vredjaju organizatore i bojkotuju njihove koncerte, i onda se kao, pitamo, "a zašto propada metal u Srbiji?" No to je vec odavno izlizana prica, a sto se tice ove teme, meni stvarno nije jasno sve ovo spamovanje na temi gde se covek obraca za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najmanji je problem da dostampamo karte, jednostavno desila se prvi put ovakva situacija ( ja se nadam i zadnji put ) i ni mi kao organizatori ne znamo sta da radimo , to je problem ... nije nam sve jedno sto ce devojka ostati bez dvomesecne plate zbog greske .

 

Pre 4.god kada mi je neko ukrao torbu na exitu u kojoj su bili nocturne i vampir fanzini + diskovi , ovde sam zatrazio pomoc i uspeo sam da udjem u trag torbi. Na zalost posto je junky bio u pitanju nisam povratio torbu nazad .

 

Ali to su izgleda bila druga vremena, nisu ljudi bili besni / ogorceni itd.

 

:pivopije:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom da skrenem paznju na serijske brojeve karata:

 

M.Waste :

226-240

 

Sodom:

00087259-00087273

 

Zar je moguce da je sodom vec prodao 87273 karata- xexexexxe Ajd malo sale.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto vi kao organizatori zelite da pomognete devojci je za svaku pohvalu, ali ipak je takva greska neoprostiva i nije samo za ostajanje bez dvomesecne plate, vec za otkaz! Da me neko ne shvati pogresno, ni ja ne zelim da devojka ostane bez te plate. Ali kao sto je 84_KRIK rekao, ako ne mozes jednostavnu stvar da shvatis na poslu, onda ne treba ni da se bavis time. Sve u svemu, nadam se da ce se sve dobro zavrsiti, i po nju, i po organizatore, i po publiku.

 

 

EDIT: Cak i ako se taj lik ne vrati sa kartama, nemojte da ih proglasite nevazecima, sta bi ti potencijalni kupci karata od njega znali o tome sta se i kako desilo sa kartama, pustite ih da udju i sa njima.

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da objasnim jednom za svagda i da prestanemo sa sranjima:

 

- Sestra je kupila bratu komplet karata Sodom + Municipal Waste. Dala pare za JEDAN komplet.

- Devojka koja je radila je greškom dotičnoj dala celu kovertu sa 15 kompleta.

 

Znači: Dotični su pošteno kupili jedan komplet. Mi ih sada molimo da ostalih 14 kompleta vrate jer smo ih proglasili nevažećim. Ako on pokuša da proda te karte čini krivično delo. Oni koji kupe karte od njega NISU POŠTENO KUPILI karte, jer se karte POŠTENO KUPUJU NA PRODAJNIM MESTIMA.

 

Niko peti ne može prodavati te karte jer je samo on u posedu tih karata.

 

Dalje: Taj neko je 99,99% sa ovog foruma jer se samo ovde objavljivalo za komplete.

 

Što se tiče devojke, ne morate više da brinete za nju, njoj neće ništa faliti, jer smo karte VEĆ PROGLASILI NEVAŽEĆIM. I ne zaboravite da u dotičnom klubu rade uglavonm ljudi koji su i vaši drugari, nekima i momci i devojke, i to nisu tamo neki levaci - ne budite pizdetine sa tim debilnim komentarima ... još da vas podsetim da kada god neko posle par dana TREZAN dođe nazad u living room da traži nešto što je zaboravio, ukoliko je to ostalo u LR-u dobije to nešto nazad ... još preciznije rečeno: NE UZIMA SE ONO ŠTO NIJE TVOJE!!!

 

Dalje: Ako nekog zanima kako ćemo to izvesti i to ću sada predočiti:

 

JA LIČNO ĆU STAJATI NA VRATIMA I KONTROLISATI SERIJSKE BROJEVE. Jednostavno ću zadržati sve ljude sa tim kartama sa strane i kada se skupe reći ću im da samo jedan može da uđe. Uopšte neću ulaziti ni u kakvu raspravu ko je od koga šta kupio, i iskreno će me boleti kurac za to. Ako do toga dođe, bar njih 14 će posedovati karte koje NISU POŠTENO KUPILI.

 

Ukoliko dođe do ovakvog razvoja situacije nikome neće faliti ni dlaka sa glave, ni onima koji su nepošteno došli do karata ni onome ko ih je nepošteno podelio, prodao ili šta li već, neću uopšte da ulazim u to. On će ući na oba koncerta, a ostali neka razmišljaju. Od mene će u tom slučaju imati samo teško prezrenje ...

 

Uopšte neću da ulazim dalje ni u kakve rasprave ovde. Biće ovako i tačka. Ako nekome nešto nije jasno zna gde me i kako može naći.

 

Samo da još dodam veliku zahvalnost od mene lično i od strane Living Rooma i osoblja istog organizatorima ova dva koncerta koji su se poneli LJUDSKI I DRUGARSKI u ovoj situaciji. Hvala puno Legacy-ju i Lemilici, kao i lično Frubiju, Miletu i Aci.

 

Zlatko Jošić

Direktor Living Rooma

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je jedino i logicno.

 

samo jeno pitanje: da li je pusten u poticaj tih preostalih 14 karata,posto nigdje niste rekli da li je,jer su neki planirali da kupe te kombinovane karte (npr ja).mislim da bi bila ucinjena velia nepravda ako se takve karte ukinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da objasnim jednom za svagda i da prestanemo sa sranjima:

 

- Sestra je kupila bratu komplet karata Sodom + Municipal Waste. Dala pare za JEDAN komplet.

- Devojka koja je radila je greškom dotičnoj dala celu kovertu sa 15 kompleta.

Ako on pokuša da proda te karte čini krivično delo.

 

To se slazem, mada on nije ukrao te karte, ali opet kazem, za takvo ciganisanje i treba ga premlatiti.

 

Oni koji kupe karte od njega NISU POŠTENO KUPILI karte, jer se karte POŠTENO KUPUJU NA PRODAJNIM MESTIMA.

ma nemoj?!

Sta ja npr kupim kartu i nisam u mogucnosti da odem na koncert, jer sam bolestan ili nedaj boze neka nesreca ili slicno.

I sta ja sad ne smem nekom da prodam moju kartu da ode na koncert umesto mene?!

Jel to znaci da ja u tom slucaju mogu da dodjem kod vas i da vratim kartu i da mi vi vratite pare??

 

To sto on prodaje jeste krivicno delo, ali ako neki ljudi ne znaju da je on to tako nabavio sta su oni krivi?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA LIČNO ĆU STAJATI NA VRATIMA I KONTROLISATI SERIJSKE BROJEVE. Jednostavno ću zadržati sve ljude sa tim kartama sa strane i kada se skupe reći ću im da samo jedan može da uđe. Uopšte neću ulaziti ni u kakvu raspravu ko je od koga šta kupio, i iskreno će me boleti kurac za to.
A šta ako se tih 14 ljudi uhvati kuke i motike? Edited by metallicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači: Dotični su pošteno kupili jedan komplet. Mi ih sada molimo da ostalih 14 kompleta vrate jer smo ih proglasili nevažećim. Ako on pokuša da proda te karte čini krivično delo. Oni koji kupe karte od njega NISU POŠTENO KUPILI karte, jer se karte POŠTENO KUPUJU NA PRODAJNIM MESTIMA.

 

Voleo bih da cujem po kom je to zakonu i po kom clanu preprodaja za iste pare (poklanjanje, ili bilo kakvo otudjivanje) karata za koncert krivicno delo.

 

Karte nisu ukradene, nego su dobivene na poklon od organizatora (greskom, ali, niko vam nije iza ledja maznuo karte, nego je dao pare i dobio kovertu)

 

Da je tako, onda bi se karte stampale se sve imenom, prezimenom, i brojem licne karte za onog kome su namenjene.

 

Da necete mozda da izdajete biometrijske karte za koncerte?!?

 

Ovo je propust organizacije, koja treba da stegne zube i prezali jebenih 14 karata, utesi se time da je to isto kao da su dodali 14 najboljih prijatelja na spisak. Zapravo, dzentlmenski bi bilo progutati to sranje, kazniti odgovornog (da mi je sestra rodjena, pa da se tako ispali, zasluzila bi kaznu) -- a i time biste delimicno pokrili taj trosak, i da ni jedna rec o tome ne dospe u javnost.

Ovako ili imate 0 do 14 ljudi koji su posteno platili (ali ne vama) i kojima nece biti dozvoljeno da udju na koncert - nije gubitak para, ali je gubitak obraza, ili imate 0-14 ljudi koji vam svejedno ne bi dosli na koncert, ali su dobili karte za dz, pa ce eto uci, a tu opet ne vidim nikakav gubitak.

 

Sramota je da se neko ko se toliko godina uspesno bavi organizacijom cigani za 14 karata. Bilo je u ovoj zemlji koncerata (ihahaj) gde je mnogo vise ljudi uslo na mufte, preko kojekakvih "obezbedjenja", itd itd.

 

Ja sam, na primer, informaciju o kompletu karata dobio na mail. Znaci, nije samo yumetal mesto gde se to moze saznati. Ili, mozda je neko otisao na jumetal da vidi informaciju, video to za karte, i posle se nije logovao?

Teoretski, moguce je da je 14 ljudi kupilo te karte od preprodavaca, i ja njih ne smatram kriminalcima, niti mislim da ne smeju da udju na koncert zbog toga. Pobogu, nigde u svetu ne postoji ta fora da kartu ne mozes da kupis od nekog ko preprodaje. Idite na ebay, pa cete videti koliko ima koncertnih karata.

DA je ilegalno, ne bi ih bilo.

 

 

Mene licno zabole k., ici cu na Sodom i kupicu kartu na prodajnom mestu, i cak i da tih 14 fiktivnih ljudi koji su, recimo, platili, ne udje, ne bi zbog ovog bojkotovao ni Zlaju ni Frubija, jer idem na koncerte zbog koncerata, ali moje licno misljenje je da je ovo ispod casti, zapravo cela ova prica me je iznervirala, zato sam i postovao, a ne samo da bi nesto rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da objasnim jednom za svagda i da prestanemo sa sranjima:

 

- Sestra je kupila bratu komplet karata Sodom + Municipal Waste. Dala pare za JEDAN komplet.

- Devojka koja je radila je greškom dotičnoj dala celu kovertu sa 15 kompleta.

 

Znači: Dotični su pošteno kupili jedan komplet. Mi ih sada molimo da ostalih 14 kompleta vrate jer smo ih proglasili nevažećim. Ako on pokuša da proda te karte čini krivično delo. Oni koji kupe karte od njega NISU POŠTENO KUPILI karte, jer se karte POŠTENO KUPUJU NA PRODAJNIM MESTIMA.

 

"Ako on pokuša da proda te karte čini krivično delo"

 

Vecu budalastinu nisam cuo. Hoces ti da ga prijavis? Kome? Policiji? Jel ti ukrao nesto mozda???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA LIČNO ĆU STAJATI NA VRATIMA I KONTROLISATI SERIJSKE BROJEVE. Jednostavno ću zadržati sve ljude sa tim kartama sa strane i kada se skupe reći ću im da samo jedan može da uđe. Uopšte neću ulaziti ni u kakvu raspravu ko je od koga šta kupio, i iskreno će me boleti kurac za to. Ako do toga dođe, bar njih 14 će posedovati karte koje NISU POŠTENO KUPILI.

 

Izvini molim te ali ljudi su tih 14 karata vrlo izvesno POSTENO platili i opet vrlo verovatno dobar deo njih nema pojma kako je taj sto im je prodao karte uopste dosao do istih u posed

I ne mozes biti siguran da oni uopste citaju sve ovo :bigblue:

Sto nas dovodi do onoga koji je zajebao i pokrenuo celu stvar-devojka koja radi na salteru treba to lepo da iskesira jer je ONA pogresila,a tih 14 lepo treba da pustis na koncert i mirna Backa

Lik koji je to prodao se okoristio jebiga ali kao sto sam rekao

 

Sto nas dovodi do onoga koji je zajebao i pokrenuo celu stvar-devojka koja radi na salteru treba to lepo da iskesira jer je ONA pogresila

 

;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno tupite kurac, il ste mnogo dokoni, ili sta vec...kartu za exit npr. ako ti neko ukrade ili je izgubis mozes da kukas exitu i proglasice tu kartu nevezecom a u zamenu se dobije druga, vazeca. taj koji drzi te karte je nesavestan drzalac i ne znam kojom logikom te karte ima pravo da zadrzi, osim da ostane i dalje nesavestan u zakonskom smislu. sta da je slucajno dala 1000 karata, cela ulica ide na cert za dz...oce to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde se potpuno slazem sa Robertom. Organizator je napravio gresku, izgubio tih 35,000 din u nepovrat i niko nije kriv za to sem organizatora. Posteno je uzeti pare iz plate sankerke ili dati joj otkaz. U americi da se ovako nesto desilo ne bi ni razmisljali, nego odmah noga.

 

Treba organizator da stisne bulju i da gleda da se to ne desi opet i to je to.

 

Ljudi koji bi potencialno kupili na ulici kartu nisu krivi i trebali bi najopustenije da udju na svirku, tako treba da bude, i tako bi u svakoj normalnoj zemlji bilo, ovako nesto moze samo u srbiji da bude dilema.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ljudi ne kontate da u tom slucaju gubimo mi,fanovi.ako po vasem bude,ja necu moci da kupim kartu,koju bi da se nije desilo ovo,lagano kupio.to nije fer.jedino ponistavanje karata,ostalih 14 ima smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno tupite kurac, il ste mnogo dokoni, ili sta vec...kartu za exit npr. ako ti neko ukrade ili je izgubis mozes da kukas exitu i proglasice tu kartu nevezecom a u zamenu se dobije druga, vazeca. taj koji drzi te karte je nesavestan drzalac i ne znam kojom logikom te karte ima pravo da zadrzi, osim da ostane i dalje nesavestan u zakonskom smislu. sta da je slucajno dala 1000 karata, cela ulica ide na cert za dz...oce to...

 

TO za exit samo pod uslovom da je u pretprodaji kupljena, i da si im ostavio sve podatke, a i u cilju je zastite onog ko je kupio kartu, a ne lova na vestice (tj kradljivce karata).

 

On mozda jeste "nesavestan", ali mrzim kad se neko 'vata zakona koje ne razume, i pokusava da ih primeni u zemlji gde se ni jedan zivi zakon ne primenjuje. Stavise, da se ovo desilo u USA (gde se, jelte, zakoni postuju), prilicno sam ubedjen da bi neko koj e kupio kartu od tapkarosa, pa makar da je organizator i proglasio nevazecim na nekom posteru okacenom na njegov klub, i bio sprecen da udje, mogao da tuzi i da dobije tuzbu.

 

Zato kaznis odgovornog po sopstvenoj savesti (sta god to znacilo :mrgreen:), progutas govno i ceras dalje.

 

I da, ako si "greskom" podelio 1000 karata, onda pojedes mnogo vece govno, i ceras dalje, umesto da izvedes nasumicnih iljadu fanova i streljas pred ostalima :mrgreen:

 

 

Pa ako prodajes nevazece karte, to je sigurno krivicno delo :) :)

 

Ne. Sta su to nevazece karte? Nisu falsifikati. Organizator poklonio, pa se pokajao? Nece da moze.

 

I u zivotu je tako, ispastas sam za svoje greske. A kad drugi ispasta zbog tvojih gresaka, onda nesto nije u redu, il sa sistemom il sa tvojim moralom.

 

Naravno ovo je generalizacija i preterivanje, necemo sad da se 'vatamo morala oko par jebenih karata, ali zakljucak je da izbacivanje nekog ko je kartu kupio od prijateljevog-suraka-pasenoga, a spada u tih 14, im ne bi sluzilo na cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...