Jump to content

Pomoc, nestale karte za Sodom + Municipal Waste !


Recommended Posts

Pa dobro, znaci kazes "ponistili smo karte jer nam se moze", i to je to. Sto tako nisi odmah rekao, i lockovao temu...

Karte nisu nestale, jer da jesu, mogli ste kradju da prijavite policiji, sto niste.

 

Zbog ovakvog bahatog ponasanja i zasluzujete da pucate, i to je to. A bumerang vam se polako vraca, i sve vise ce.

Tamo kukas na TN, a ovamo ste jos gori.

Ultra bezobrazno.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

па кад се мало погледа, можда је и ОК што су карте поништене. јер, шта ће том лику 14 карата?! сигурно се томе није надао. а и не верујем баш да је хтео да прода осталих 13 кад је видео "поклон". ако се деси да се карте врате, лепо се скине поништавање са њих, и ником ништа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muskarci su skloni da pricaju za ribe kako su glupe, jeftine, praskaju se za dz, a kada im ispostave racun onda storniraju sve to sto su rekli, ali naravno, bude kasno.

@crusader84

Taj covek je vec okarakterisan kao lopov, tako da nije za realno za ocekivati da vrati. Da je imao vremena malo da se presabere i uvidi sta je uradio, ovako...

Edited by otišao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stevo i crusaderu, taj lik nije poenta. Necete vi kod njega kupovati karte za sve naredne koncerte, nece vam on dovoditi bendove. On se pokazao da nije solidaran, nije bas najmoralniji. Ali, nije ni lopov kao sto sumi kaze.

Legacy se pokazao sada sta je i ko je, i zbog toga ih ne zalim vise uopste sto pucaju.

Ova sramota ce polako da se rasiri. Siguran sam da ce poseta delom i zbog nje opasti, ne racunajuci Cynic.

I neka ce...

 

Ovde je stvar jasna, skretanjem paznje na tog nemoralnog lika samo se baca pesak u oci. Nije on utrcao u SKC i ukrao karte. Zna se ko je kriv. Ko je sam sebi kriv.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ,devojka se izjebala i shta sad da se radi...nije fer ni da ona da tolike pare ,ali je ipak trebala da vodi rachuna. Shto je najgore ja sam se sa likom dogovorila da mi proda kartu ,jer nisam imala pojma o ovome poshto vec nekoliko dana nisam dolazila na forum ,chak smo se dogovorili i da se nadjemo ,ali mi je drug rekao da to nikako ne uzimam ,i ovaj lik mi je reko da ima 14 karata a da je te karte dobila njegova sestra na poklon od ljudi iz legasija koje zna ,tako da mi je glupo da sad choveka napadam vec moram na finjaka da mu kazem da necu karte grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....Ta devojka je krajnje neodgovorna,a taj lik je majmun .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Homer

Da ti kažem nemoj da misliš da je to samo tako "na ovim prostorima". Ježim se na to "na ovim prostorima" (Rambo car je lijepo to spevao u jednoj svojoj narodnoj). Tako ti je brate Homere svugde. Sećam se jednom, neki tip izgubio u metrou ceger sa ušteđevinom za stan, ne ulazeći sad u to kako ljudima takve stvari uopšte mogu da se dese, naravno nikada nije pronađena kinta. Zašto bi neko vraćao nešto što mu je dato ili je pronašao? Išli su apeli po svim medijima o tome, pa ništa. Hoću da ti kažem, zavisi apsolutno od čoveka, i ljudi su isti svugde, samo je SKC naleteo na pokvarenjaka i to ti je cela priča

 

Kažem ti da je kod nas u većini slučajeva takva situacija, zato na vestima imamo slučaj kada neko nekome vrati igubljene dokumente ili pare kao neobičan događaj u nas, dok se tamo negde, slučajevi kada neko ne vrati tuđu stvar nađenu na ulici ili bilo gde, smatraju za sramotu i tako se objavljuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ,devojka se izjebala i shta sad da se radi...nije fer ni da ona da tolike pare ,ali je ipak trebala da vodi rachuna. Shto je najgore ja sam se sa likom dogovorila da mi proda kartu ,jer nisam imala pojma o ovome poshto vec nekoliko dana nisam dolazila na forum ,chak smo se dogovorili i da se nadjemo ,ali mi je drug rekao da to nikako ne uzimam ,i ovaj lik mi je reko da ima 14 karata a da je te karte dobila njegova sestra na poklon od ljudi iz legasija koje zna ,tako da mi je glupo da sad choveka napadam vec moram na finjaka da mu kazem da necu karte grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....Ta devojka je krajnje neodgovorna,a taj lik je majmun .

 

reci mu da su karte ponishtene i da ih vrati i svima lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Урош - па добро, опет није фер да толико нападаш Легаси. јбг, то је њихов посао. исто као што мрзимо кад нас пандури смарају. и то је њихов посао. шта сад, ајде да сваког пандура који нас стартује обесимо на сред Теразија!

 

@ Ана - ја бих тог лика отерао у курац! по могућности бих га и поломио, узео карте, и вратио! он се сад лепо показао колики је металац! а после сви серњају о некој "металској солидарности" и "сви за једног, један за све".

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je definitivno posao pojeo mozak,ja sam kontao da su te kate nosile neke specijalne pogodnosti sem ustede.vjerovatno sam napravio paralelu sa CC,gdje prva serija karata nosi posebne pogodnosti.mada,ni ta usteda nije mala stvar pogotovo kad se vidi koliko ljudi kuka na cijene karata.

 

e sad,pitanje je da li je to dovoljan razlog za ponistavanje karata.po meni,gledajuci kvantitet kuknjave nad cijenama,i jeste,a po nekima i nije.mislim da se ne radi o nikakvom ciganisanju,oni bi tih 35000 uzeli svakako od radnice,na sta imaju svako pravo na ovome svijetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je to uzasno iznerviralo.Ja sam mu poslala poruku na telefon jer na spejs ochigledno ne mogu da mu poshaljem ,i iskreno briga me ako dodje u Kg i ispali se ,jer ja definitivno te karte da uzmem necu.Ruzno je shto te karte nece da vrata i shto ce da zajebe ko zna koliko ljudi koji ,eto, ili ne posecuju yumetal forum ili nemaju net ili ko zna shta drugo.Mada opet mi je malo i bzvz shto ce da se ispali ako dodje u Kg,ali ko ga jebe :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Урош - па добро, опет није фер да толико нападаш Легаси. јбг, то је њихов посао. исто као што мрзимо кад нас пандури смарају. и то је њихов посао. шта сад, ајде да сваког пандура који нас стартује обесимо на сред Теразија!

Stevo, naveo sam lepo primer sa kladionicom. To sto taj lik nije moralan stoji. Oni su mogli lepo da samo zatraze preko yumetala , da se pozovu na solidarnost metalaca, i to je sasvim u redu.

ALI! Kada ti greskom nekom das vise nego sto treba, TVOJA je krivica, i ti ispastas. To je poenta. Ja do sada ni 1 postom nisam napao Legacy, a bilo je gomila postova i tema gde ih ljudi flame-ju. Ali, ovo je ocigledna stvar. Posao Legacy-ja nije da ponistava karte kad ih nekom svojom greskom pokloni. Oni mogu to da urade, kao sto i jesu. Ali ne zato sto tako treba, vec samo zato sto mogu.

A posto tako rade, onda neka se ne zale na razne carine i trulu drzavu i sl., jer su isti.

 

Ovo ce sve proci, oni su se vec pokrili za te pare, ali je steta (mnogo veca) vec nacinjena. Ko ih jebe.

I svaki put kad puknu - ko ih jebe.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ,devojka se izjebala i shta sad da se radi...nije fer ni da ona da tolike pare ,ali je ipak trebala da vodi rachuna. Shto je najgore ja sam se sa likom dogovorila da mi proda kartu ,jer nisam imala pojma o ovome poshto vec nekoliko dana nisam dolazila na forum ,chak smo se dogovorili i da se nadjemo ,ali mi je drug rekao da to nikako ne uzimam ,i ovaj lik mi je reko da ima 14 karata a da je te karte dobila njegova sestra na poklon od ljudi iz legasija koje zna ,tako da mi je glupo da sad choveka napadam vec moram na finjaka da mu kazem da necu karte grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....Ta devojka je krajnje neodgovorna,a taj lik je majmun .

 

vrati 15kompleta gde ih je i dobio, dobije drugi komplet za onaj koji je platio :pivopije: i zatvorena tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ,devojka se izjebala i shta sad da se radi...nije fer ni da ona da tolike pare ,ali je ipak trebala da vodi rachuna. Shto je najgore ja sam se sa likom dogovorila da mi proda kartu ,jer nisam imala pojma o ovome poshto vec nekoliko dana nisam dolazila na forum ,chak smo se dogovorili i da se nadjemo ,ali mi je drug rekao da to nikako ne uzimam ,i ovaj lik mi je reko da ima 14 karata a da je te karte dobila njegova sestra na poklon od ljudi iz legasija koje zna ,tako da mi je glupo da sad choveka napadam vec moram na finjaka da mu kazem da necu karte grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....Ta devojka je krajnje neodgovorna,a taj lik je majmun .

 

Ja ti predlazem da kupis svih 14 karata :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je to uzasno iznerviralo.Ja sam mu poslala poruku na telefon jer na spejs ochigledno ne mogu da mu poshaljem ,i iskreno briga me ako dodje u Kg i ispali se ,jer ja definitivno te karte da uzmem necu.Ruzno je shto te karte nece da vrata i shto ce da zajebe ko zna koliko ljudi koji ,eto, ili ne posecuju yumetal forum ili nemaju net ili ko zna shta drugo.Mada opet mi je malo i bzvz shto ce da se ispali ako dodje u Kg,ali ko ga jebe :twisted:

 

jbt, imash nachin da pokushash da ispravish greshku, ali to ne chinish

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je to uzasno iznerviralo.Ja sam mu poslala poruku na telefon jer na spejs ochigledno ne mogu da mu poshaljem ,i iskreno briga me ako dodje u Kg i ispali se ,jer ja definitivno te karte da uzmem necu.Ruzno je shto te karte nece da vrata i shto ce da zajebe ko zna koliko ljudi koji ,eto, ili ne posecuju yumetal forum ili nemaju net ili ko zna shta drugo.Mada opet mi je malo i bzvz shto ce da se ispali ako dodje u Kg,ali ko ga jebe :twisted:

 

Ана, што ти тај број не проследиш Фрубију, па нек реше то како треба!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ima nachin da ispravi greshku?Ja sam liku poslala poruku ,on nije idiot valjda ,a i sve u svemu zvace me da se dogovirmo pa cu mu lepo sve objasniti.Ja znam ko je i imam njegov broj i sve ,ali ako on sam ne zeli da vrati karte njega niko ne moze da natera.To je i onako propust te radnice... Jeste da treba da da velike pare ,ali sama je kriva zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ima nachin da ispravi greshku?Ja sam liku poslala poruku ,on nije idiot valjda ,a i sve u svemu zvace me da se dogovirmo pa cu mu lepo sve objasniti.Ja znam ko je i imam njegov broj i sve ,ali ako on sam ne zeli da vrati karte njega niko ne moze da natera.To je i onako propust te radnice... Jeste da treba da da velike pare ,ali sama je kriva zar ne?

 

Nazovesh lika i kazesh mu kako stvari stoje jer TI imash njegov broj. Dalje je na njemu da vidi kako ce, valjda nije glup, ali cesh ti takvim chinom pomoci da se zavrshi cela pricha i zatvori ova tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

јесте, сама је крива. јбг, људи греше, дешава се. проблем је што такве грешке тешко могу да се исправе, али морал може. тако да, ја највише кривим тог лика! баш бих волео да он има неког друга или другарицу, који ће да дођу и да му кажу "не идем на Содом и Мунисипал јер нема више карата". да видим како би се онда осећао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazovesh lika i kazesh mu kako stvari stoje jer TI imash njegov broj. Dalje je na njemu da vidi kako ce, valjda nije glup, ali cesh ti takvim chinom pomoci da se zavrshi cela pricha i zatvori ova tema.

 

I onda sta, doce Frubi i Zlaja da ga polome od batina? :mrgreen:

 

 

Mislim da je prica s tim zavrsena. A on kao pa nije do sad ukapirao (ili ocigledno nije, cim i dalje misli da se cima da proda karte)?

Ono oko cega smo se mi natkurivali letnji dan do podne je koliko je principijelna bila njihova reakcija na tu pricu s karama...

 

 

Ajde jos malo ako je neko ostao nedorecen, pa zatvaramo temu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

и реци му да су карте поништене. онда са њима апсолутно неће моћи ништа да ради, и једино што му преостаје је то да их врати.

 

@ Demonic - немој да затвраш тему док не видимо како ће се завршити све.

Edited by Јарослав666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi mozda taj dechko uopshte ni ne zna da su nevazece karte,a i nije na meni da reshavam taj problem.To je Frubijev problem i te devojke koja je to uradila.Ja mogu da mu poshaljem poruku ,a on nek vidi shta ce i kako ce... kraj

 

taj fazon... a kako su oni vec oducili sta ce i kako ce... to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...