Jump to content

Pomoc, nestale karte za Sodom + Municipal Waste !


Recommended Posts

Tek sada vidimo koliko clanova nije normalno ...

@Living

krivicno delo??? ccccc. Hajde da ne pustis te sa validnim kartama, pa ako te tuze, na sudu odgovaraj ti za tvoje nedelo, a oni za svoje, pa da vidimo kako ces da prodjes. Na sudu ne pije vodu da je svako mogao da bude upoznat sa situacijom putem interneta, a i ne mora da bude zrtva tudje greske. Ne znam koliko imas godina, ali valjda bi trebalo da znas da je pravo vrlo rastegljivo i cesto pravda skuplje kosta, nego sam uzrok pokretanja pravde. U tvom slucaju, najjeftinije je da si cutao. Nikom ne bi palo na pamet da Frubi hefta tu salterusu, sada posto je toliko zali, sve je jasno.

 

zanimljivo.. i ja to tek sada vidim...

 

tolko toga si napisao a nista pametno nisi rekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi rekao da nesto nije pametno, moras sa necim da uporedis.

Bez obzira sto nije pametno, ali i dalje smatram da je rec o Romanisanju. Ponasas se kao drzavni vrh, kada zeli da skrene paznju sa nekih dogadjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Boli me...

E, kod mene je koverta i svih vasih 14 kompleta...ja dolazim sutra u Beograd na TERROR.Ima li potrebe da se nadjemo da vam vratim iste, posto ste ih vec proglasili nevazecim, ili...?

 

p.s.drugarica iz KG-a mi je javila za ovu temu danas, tako da sam je tek sad video.A 14 kompleta sam video tek kad ih mi je sestra donela u Pozarevac, tj., juce...inace ne visim na yu metalu i i'am bend :www.myspace.com/indolenceband

 

p.p.s. Vidimo se svi na terror-u, ako ide ko odavde -\m/

 

 

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je lizni me da te liznem, sto se svodi na Romanisanje.

@Boli me...

Sto bi im davao karte? Reci samo koji komplet zadrzavas za sebe i reseno. A onaj neka stoji na vratima za svaki slucaj da se ti ne predomislis. Daj budi malo taktican...

p.s

sto pokvari ovo Romanisanje?

Edited by otišao

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kod mene je koverta i svih vasih 14 kompleta...ja dolazim sutra u Beograd na TERROR.Ima li potrebe da se nadjemo da vam vratim iste, posto ste ih vec proglasili nevazecim, ili...?

 

p.s.drugarica iz KG-a mi je javila za ovu temu danas, tako da sam je tek sad video.A 14 kompleta sam video tek kad ih mi je sestra donela u Pozarevac, tj., juce...inace ne visim na yu metalu i i'am bend :www.myspace.com/indolenceband

 

p.p.s. Vidimo se svi na terror-u, ako ide ko odavde -\m/

 

Eto, konačno da se završi ova priča.

(pod uslovom da se neko nije (double-)registrovao da zajebava :) )

 

I dalje mislim da je glupo da oni tamo nešto proveravaju ser. brojeve na ulazu, tako da je najbolje da im vratiš, a i dalje mislim da bi onda i oni trebalo da ti se oduže na neki način.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јавио се, напокон!

 

Дохватио сам да листам тему од прве странице. Убедљиво најјача на форуму. Не стављајте катанац. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kod mene je koverta i svih vasih 14 kompleta...ja dolazim sutra u Beograd na TERROR.Ima li potrebe da se nadjemo da vam vratim iste, posto ste ih vec proglasili nevazecim, ili...?

 

p.s.drugarica iz KG-a mi je javila za ovu temu danas, tako da sam je tek sad video.A 14 kompleta sam video tek kad ih mi je sestra donela u Pozarevac, tj., juce...inace ne visim na yu metalu i i'am bend :www.myspace.com/indolenceband

 

p.p.s. Vidimo se svi na terror-u, ako ide ko odavde -\m/

 

 

Vrati im, jebale ih karte. Kukaju tu već pet dana kao pizde neke, hoće da se poubijaju zbog nekoliko ulaznica. Oni su napravili grešku, a onda štetu hoće da nadoknađuju preko tuđih leđa. Jadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kod mene je koverta i svih vasih 14 kompleta...ja dolazim sutra u Beograd na TERROR.Ima li potrebe da se nadjemo da vam vratim iste, posto ste ih vec proglasili nevazecim, ili...?

 

p.s.drugarica iz KG-a mi je javila za ovu temu danas, tako da sam je tek sad video.A 14 kompleta sam video tek kad ih mi je sestra donela u Pozarevac, tj., juce...inace ne visim na yu metalu i i'am bend :www.myspace.com/indolenceband

 

p.p.s. Vidimo se svi na terror-u, ako ide ko odavde -\m/

 

 

Nemoj da im vracas jer su karte vec ponistene. Ne vredi da ih vracas obrisace bulju s njima jos ce i da te izvredjaju sto im nisi ranije vratio. Podeli karte ljudima iz policije koji vole metal i nek dodju svih 14 zajedno da vidimo kako Zlatko nece da ih pusti unutra onako raskalasne :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZNACI JAVIO SE LIK.

 

Covek niti je preprodavao niti nista, vi digli bunu ovde.

Ovo samo pokazuje kakvi ste cigani, da bi se jebali za svaku paru.

 

Znaci nije problem sto su karte nevazece, nego sto se vi ponasate kao da su ti fanovi neki kriminalci.

A oni nebi ni bili svesni da su kupili karte, koje ste VI VASOM KRIVICOM izgubili.

 

citiram:

"ja cu licno da stojim i da zaustavljam ljude sa tim brojevima, a vi vidite sta cete. boli me kurac"

Sramota, da se tako ponasa neko kome fanovi daju platu.

 

 

dovidjenja.

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...