Jump to content

Pomoc, nestale karte za Sodom + Municipal Waste !


Recommended Posts

jednostavno proglasite te karte za nevažeće i odštampajte novih 2x14 karata... ne vidim u čemu je problem stvarno...

objavite na svim prodajnim mestima i na internetu serijske brojeve tih karata i to je to...

 

pravite frku oko gluposti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je to kul shto hoce karte nazad ali unkul je to shto uvode kao neke mere protiv tog choveka koji je ni kriv ni duzan dobio karte na poklon ,sad ih on proda ili pokloni a oni ispale 15 fanova koji opet posle se zale tom liku shto im je dao karte , umesto da se zale organizatoru i prodavachici .

 

Pa on karte nije dobio na poklon, znaci da je realno da ih vrati.

 

A ako neko kupi kartu preko njega (a ne na nekom zvanicnom mestu), to mu dodje isto kao i da je kupio preko tapkarosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa on karte nije dobio na poklon, znaci da je realno da ih vrati.

 

A ako neko kupi kartu preko njega (a ne na nekom zvanicnom mestu), to mu dodje isto kao i da je kupio preko tapkarosa.

 

Pre par godina sam placala racune u posti, dala sam novac, sluzbenica mi je vratila kusur i isecke placenih racuna. Na istom mestu sam i promenila neke evre pa su mi trazili podatke iz LK. Dodjem kuci i na fixni me zove i preti mi sluzbenica poste s tvrdnjom da sam od nje uzela pare i da joj ih vratim.

Posto je pricala preko telefona lose mi je vratial kusur, tj izgleda da mi je vratila nesto vise para (tipa max 1000 din).

Celo popodne me je zvala i pretila mi da ce da me tuzi za kradju, dok je nisam oterala dodjavola i iskljucila telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravouchenije nikad ne davati opakoj sluzbenici svoje isprave

 

naravouchenije nikad ne davati opakoj sluzbenici svoje isprave

 

ja obichno vratim na licu mesta sav vishak jer imam obichaj da bacim pogleda na kusur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjadnija moguća situacija, što ne znači da je nemoguća:

 

Zabrani se ulaz za ovih 14 karata i onda se naplate pare (taj full iznos, koliko već, 35k) od te što je dala karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bilo bi dobro za male koncerte npr. za koje se pušta 350 karata,da od kupaca uzmete brojeve karata ili barem od onih iz provincije koji nemaju net,da ako se otkaže koncert da im se nekako javi.da ne bacaju pare na prevoz....I tako ne bi došlo do ovakvih sranja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, ako ti je toliko stalo da službenica ne najebe, samo oglasi karte nevažećim i to je to. Ne može i jedno i drugo. Ako karte naplatiš službenici, one su validne, jer je to kao da si ih prodao (praktično si zaradio na njima) i nemaš pravo da ikoga sprečavaš da sa tim karatama uđe na 'cert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba biti kul treba biti urban jer ovo nije situacija u kojoj ce se oni pokazati kao surovi organizatori koji ubogoj sluzbenici uzimaju big mek iz usta niti kao neozbiljna dechurlija koja radi shta hoce chim vide da su nestale pare za njihove nove orginalne diskove .

 

treba naci tu neko optimalno reshenje treba tu pocheti pakleni brainstorming i doci do nekog kvalitetnog zakljuchka a ne neshto preko mojega da se prelama .

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet ispravka: u TOJ koverti je bilo 15kompleta,znaci samo taj koji je kupio danas moze da ispasta!

a za devojku koja je napravila gresku mogu da kazem samo da smo imali nameru da uzimamo pare za te komplete od nje, sigurno ne bi ova tema bila postavljena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan fan danas, armija sutra....

 

Ciganisanje nikad vece.

 

Ma sta se i ja palim na temi ionako vam nikad ne idem na koncerte a tek sad necu.

Rle je sve rekao, nemam sta vise da dodam.

 

Dovidjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da se javi pošteni kupac pa da se završi s ovom pričom i da narod laprda na nekoj drugoj temi :) , al' pošto je ovo Srbistan, na kladionicama kvota 1.25 da karte neće biti vraćene. :)

 

A to da će karte s tim brojevima biti nevažeće... jes' najbolje da će ovi na ulazu da se cimaju da svakome proveravaju broj karte.

 

Bolje da se oglasi neka reward, ako čovek vrati karte npr dobije džabe članstvo u Legacy fan klubu, i džabe ulaz za sledeći koncert po želji, recimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj ti rleta da meshash u te tvoje mutne radnje .

ja volem da oslushnem po koji koncert a sodom je dosta kul umetnik .

 

zasto ti ne idesh na koncerte , chemu takvo gnushanje prema njihovoj organizaciji , priznaj mi sve !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ovako:

 

Proglasiti karte nevažećim, a reći obezbeđenju da privedu 14 ljudi koji imaju karte. I sad, ako nemaju para da plate za karte, da im otmu jakne, satove, mobilni, nešto što je u vrednosti karte i da ih puste (kući, ne na koncert)...

Devojku šalterušu žestoko uceniti da vrati sav novac od budućih plata i tražiti joj još dodatnih 35 hiljada za pretrpljeni stres i strah. Po mogućstvu je dodatno ucenjivati dok ne izgubi kuću i sve prijatelje jer je morala da se zajmi i od njih para da vrati dug. :)

I takve stvari se ne bi dešavale.

 

Šalim se ja opet, iako je ovo realno težak bedak za tu devojku

(da radim u inostranstvu sada i imam par hiljada evra platu, ne bi ni trenuo okom i kupio bih tih 14 karata)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste sigurno bi ochekivao i snoshaj uz tih 15 :)

 

shalim se

 

da ja imama para sve karte bih kupio i ondak bi ih ubedjivao da sviram sa njima u praznoj dvorani , to bi bilo dosta drugachije

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam da li ste vi normalni , da li umete da citate, da li vam u horoskopu pise da volite da izvrcete tudje reci , da pricate gluposti itd...

 

Ko je rekao da ce koncert propasti za 14karata, kakvo ciganisanje spominjete aman ( nama je najlakse da ponistimo te karte kao sto smo i rekli i cao djaci, ne interesuje nas ni kako ce neko doci do karte , ni zasto ce biti vracen sa ulaza ) samo smo trazili pomoc ukoliko bilo ko ima kakvu informaciju ili ako nisu karte kojim slucajem zavrsile kod nekoga ovde... nas su licno ljudi / radnici / vlasnici Living Room-a zamolili ako mozemo da otvorimo temu i pitamo / zamolimo za pomoc ...

 

Nagruvali ste 5 stranica spama , mrsite muda , jedva docekate neku nesrecu , samo da bi spamovali ... ako neko trazi pomoc ja se ne javljam da jedem govna i palamudim .... no nije ni bitno...

 

Sutra , tj. danas cemo verovatno zatvoriti temu i to je to ... rekli smo mi kao organizatori sta smo imali i to je to ... doslo je do greske i to je to ... ali ovde su ljudi pukli ko oblande tako da vam ne zameram .

 

Osvrnite se u proteklih 5 stranica i vidite koliko vas se javilo i ponudilo bilo kakvu pomoc/informaciju ...

 

pozzzz

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bi normalan covek jednostavno precutao. Da li je neko vest ukrao koverat ili prodavacica bila neoprezna ili mu je prodala takvu pricu, to nikog zivog ne zanima. Kao sto rece Smorock (cini mi se, da ne listam), jednostavno kao da su na spisku i idemo dalje... Vrati mi 14 kompleta, a ja cu da ti dam za nagradu dva kompleta :) (a cutacu da si ti 'posteni' nalazac).

 

normalan covek tu ne vidi ciganiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...