Jump to content

2009.08.12-16. *Usce, Beograd* Beer Fest


Recommended Posts

Los Niños de los Ojos Rojos :) :) :)

 

oni su meni najzanimljiviji na Beer Festu ove godine

Pa i jest mnogo logicnije!:D Ali tako pisalo u programu, pa ja samo prekucala!:)

 

Anyway, program jeste sarenolik, ali ja mislim da je mnogo bolji nego proslih godina, dolazi gomila bendova koje nikada nisam cula, ako ne uopste, onda barem uzivo, a besplatno je... tako da, ne znam zasto se ljudi zale, kada se ulaz na festival ne placa! Barem ne svira Van Gogh po hiljaditi put!:D

Sto se tice Kikija i Valentina, morate shvatiti da nisu metalci jedini koji piju pivo!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ne mogu da verujem dolazi odjila najbolji sastav ikada koji izvodi muziku ruskih cigana, to :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

bice ludnica,ovaj ber fest je bolji od exita zato sto svira odjila

znaci Teso 13 nadji mene tad mi rodj da te castim :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom mislim da je ovo dokaz da su metalci muzicki ograniceni ono dolaze legende muzicke vlatko stefanovski,darko rundek,laibach i najvise od svega kralj tamburaskih i starogradskih pesama zvonko bogdan i vi samo pricate kako ne valja kako vam se svidja samo magma i rapidforce

magma i rapidforce su trecerazredni bendovi,slusao sam pre 8 meseci magmu uzivo i samo sto nisam zaspao koliko im je muzika dosadna i neorginalna,znaci zivi uzas,ne valjaju ni zasta da dva benda

 

all due respect, ali kenjas previse :)

 

E da, zaboravio si na Esmu, ona je isto legenda i kraljica. Sledece godine Brena i Mitar Miric na Beerfestu, you heard it here first :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

all due respect, ali kenjas previse :)

 

E da, zaboravio si na Esmu, ona je isto legenda i kraljica. Sledece godine Brena i Mitar Miric na Beerfestu, you heard it here first :rockdevil:

 

mitar i brena prave djubre od muzike.a esma je dobra za cigansku muziku.drago mi je sto cu je cuti na bir festu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psihomodo Pop, Kelti, Kiki, i jos par onih tribute-a (mogli bi Queen tribute ubaciti :da: , nisam ih cula jos od pretproslog Beer-a), al' nije bas nesto posebno dobar program.

Mada, Kiki bas i nije za Beer Fest, al' dobro, nema veze. Znala sam jos odavno da ce on biti u programu.

 

Edit: Tek sad vidim Divlje Jagode. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psihomodo Pop, Kelti, Kiki, i jos par onih tribute-a (mogli bi Queen tribute ubaciti :da: , nisam ih cula jos od pretproslog Beer-a), al' nije bas nesto posebno dobar program.

Mada, Kiki bas i nije za Beer Fest, al' dobro, nema veze. Znala sam jos odavno da ce on biti u programu.

 

Edit: Tek sad vidim Divlje Jagode. :bigblue:

 

ladno postoji osoba koja slusa kikija,nemogu da verujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehe pa dobro, vidis da je zensko od probably ne vise od 15-16, to se da prerasti :)

 

Enivej, ja se secam Kikija iz nekog uber mracnog spota iz vremena Nika Slotera, tad su bili Piloti. A dens scenom dominirali su DZogani, DZi i Tap 011. Ne ponovilo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da upravu si.to su te godinice kada devojcice slusaju kikija ili mozda nekog takodje emo izvodjaca za koga je culo vise od sto ljudi

Zanimljivo je to da optuzujes " metalce" da su ograniceni, a onda etiketiras druge koji slusaju nesto sto je tebi glupo...

Beer Fest je bas zato raznovrstan, kako bi svi mogli da dodju kada ima odgovara i uzivaju u pivu i muzici koja sa njima svidja. Dobro je kada se ne forsira samo jedno, onda ljudi zaista imaju izbora!

Uzivajte ljudi, svi smo razliciti! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je to da optuzujes " metalce" da su ograniceni, a onda etiketiras druge koji slusaju nesto sto je tebi glupo...

Beer Fest je bas zato raznovrstan, kako bi svi mogli da dodju kada ima odgovara i uzivaju u pivu i muzici koja sa njima svidja. Dobro je kada se ne forsira samo jedno, onda ljudi zaista imaju izbora!

Uzivajte ljudi, svi smo razliciti! :pivopije:

 

pa ko se je zalio na program bir festa.ja sam totalno zadovoljan programom i mnogo mi se vise svidja od exita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о их Вибратор у рикверц. :udri:

 

baš vala :udri:

 

Jedino vredi doci zbog Rapid force-a i Magme. I nije mi jasno: ko uopste slusa Kikija Lesendrica?

 

Ja :P

 

 

Psihomodo Pop, Kelti, Kiki, i jos par onih tribute-a (mogli bi Queen tribute ubaciti :da: , nisam ih cula jos od pretproslog Beer-a), al' nije bas nesto posebno dobar program.

Mada, Kiki bas i nije za Beer Fest, al' dobro, nema veze. Znala sam jos odavno da ce on biti u programu.

 

Edit: Tek sad vidim Divlje Jagode. :bigblue:

 

Divlje Jagode, Kelti, Kiki, Rambo, biće dobro......................... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Possessed:

Pise da u nedelju Helga zavrsava u 18:50 a da Magma pocinje u 18:30. WTF? :ph34r:

 

da to je greshka u zapisu... izgleda da smo mi oko 19h al ja mislim da ce to malo da kasni i taman.. usvakom sluchaju smo treci 16og avgusta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam na komentar o Kikiju!;)

Ni ja ga ne volim, pa mi je malo bez veze sto su zene uvek te koje vole slatkaste pesmice! :meshuggah: Ko voli nek izvoli, ali nemojmo generalizovati... :pivopije:

Ziveli! :pivopije: :pivopije:

 

slazem se u tome,ne vidim zasto su zene te koje vole gej muziku vishe nego mushkarci.kladim se da jednaki broj muskaraca slusa kikija koliko i zena :pivopije: ziveli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...