Jump to content

2009.08.12-16. *Usce, Beograd* Beer Fest


Recommended Posts

Malo pre sam se cuo sa Igorom i pitao ga zasto Dehumanizer nije svirao. Covek koji je namestao Igoru tj. Dehumanizeru da svira na BF-u je uslovio Igora da njegov sin mora da svira drugu gitaru u Dehumanizeru na BF-u. Igor je rekao uredu ali mora malo da dolazi na probe da se uvezbamo. Medjutim klinac nije dolazio na probe nego se samo pojavio na BF-u sa svojim bendom i upao umesto Dehumanizera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo znam ako budem isao u nedelju da cu kupovati iskuljicivo konzerve...preterase ga sa razblazivanjem gadovi prokleti!

 

 

Paulaner mutno je zakon, samo jeste bilo razblaženo.

 

Drugo, ona pena :mad: što bre nismo Britanci, svaku bih kriglu vraćala na popravni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pre sam se cuo sa Igorom i pitao ga zasto Dehumanizer nije svirao. Covek koji je namestao Igoru tj. Dehumanizeru da svira na BF-u je uslovio Igora da njegov sin mora da svira drugu gitaru u Dehumanizeru na BF-u. Igor je rekao uredu ali mora malo da dolazi na probe da se uvezbamo. Medjutim klinac nije dolazio na probe nego se samo pojavio na BF-u sa svojim bendom i upao umesto Dehumanizera.

Ne seri?? haha Još se Vule iz Kule i ja pitamo otkud Max u Dehumanizeru. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wizard

 

aj da ne cepidlacimo :)

 

 

 

 

akcija "Biram da recikliram"

 

a recikliralo se u pizdu materinu..

 

kantu za smece nisam video kilometrima po Uscu..

 

al dobro,bar su kondome delili,malopre bila ludnica na Keltima,nagutao se prasine...

 

ceka se Valentino.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се спремио за лудило на келтима, али морам признати да сам се прилично разочарао. Првих 5-6 песама Аца није певао него само изговарао текст, а и много су смарали са баладама, али су зато задњих 15-20 минута поштено одрадили и у знатној мери подигли атмосферу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kelti rasturili.

 

Drugo, ona pena :mad: što bre nismo Britanci, svaku bih kriglu vraćala na popravni...

Realno,pojma nemaju da toče.

 

kantu za smece nisam video kilometrima po Uscu..

Mi smo izbrojali čak tri sada kada smo odlazili...

 

al dobro,bar su kondome delili,malopre bila ludnica na Keltima,nagutao se prasine...

Sada sam istresao nos,sve crno.Isto bilo i prošle godine. :)

 

na keltima je bio POKOLJ!!!!!!!!!!!!!!111111111111111

Toliko sam bio izgažen da mi čarapa sad bila krvava...

Ali šutke su stvarno bile vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Montenegrina za promociju, imas pivo na festu :pivopije: , a vi ostali dovlacite vase cinicne guzice na RF, a Tesu ako vidimo ima nasilno da mu ispletemo dredove... a pre toga da ga nalijemo kao srednjoskolku da ne skrnavi Beer Fest sa svojim strejtisanjem :D

 

 

Hvala, vrlo lep gest ali ... stid me priznat' ne pijem pivo :redface: u stvari, ne pijem alkohol, uopste.

eto, rekoh pa nek' mi sude troo metalci :wink:

 

Edit: ma, lazem - pila sam, nedavno, ali samo sa jednom osobom, koja mi puno znači.

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam poslednja tri dana. Zvonko Bogdan je bio super. :)

Ramba nisam gledao, zaspao sam na lazy begu, al je darko rundek bio dobar.

A sinoc smo skoro celo vece blejali na lazy begovima, samo za kelte sam bio malo u masi, na pocetku. Odlicno je bilo sve u svemu. :)

Edited by matija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pre sam se cuo sa Igorom i pitao ga zasto Dehumanizer nije svirao. Covek koji je namestao Igoru tj. Dehumanizeru da svira na BF-u je uslovio Igora da njegov sin mora da svira drugu gitaru u Dehumanizeru na BF-u. Igor je rekao uredu ali mora malo da dolazi na probe da se uvezbamo. Medjutim klinac nije dolazio na probe nego se samo pojavio na BF-u sa svojim bendom i upao umesto Dehumanizera.

 

LoL

 

gomila gluposti.. bar koliko sam ja upucen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...