Jump to content

2009.08.12-16. *Usce, Beograd* Beer Fest


Recommended Posts

Pa što nisi pio pivo iz Kornjače? :razz:

 

Probala sam neke koktele s pivom. Da mi je ko rekao prije toga da su ukusni, ne bih mu vjerovala. Pivo s mentom, pivo s tekilom, pivo na sve moguće načine :)

 

Krugher je bilo odvratno ove godine, previše miriše na kafu :)

 

Češko je ok, Nikšićko standardno (ni previše dobro, ni previše loše), šta znam... nisam bila u fazonu ispijanja, što se ne bi baš reklo :)

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Reki aj ne piši sFirka više,mnogo gej zvuči. :)

 

ABBA tribjut je realno rasturio drugi dan,skinuli su ih do jaja.

Odlični i Laibach,Vlatko,Kelti,Magma,i svi oni DJ-evi,pogotovo ovi što su sada bili.

I Piloti,za onu jedno pesmu što znam,Zaboravljeni. :wub:

 

U svakom slučaju odlična je bleja bila.Jedino 4. dan nisam bio.

poslednji DJ-evi su jebeni carevi svaka im cast sve hitovi :D :D :D

a najace sto ortak dobio na RATM-u od nekog fensera pesanaju u vugla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лет 3 је сабио!!! свака им част!

 

 

:uhoh:

 

 

ja veću glupost od tog benda skoro ne videh :da:

 

Slazem se sa Vizardom.Zesce sam se smorio.

 

MAgma je super bila samo je bilo malo ljudi.

Vlatko je Vlatko,ne treba njega ni hvaliti.Uvek je fantastican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznala sam sinoc Bryn! I videla sam Tesu na Lajbahu, umalo da ga pipnem! Oh, my fucking god, umalo da ga pipnem! :)

 

:redface: .mene ljudi zele da pipaju,i muski :angry: i zenski :mhihi:

 

 

Meni je i dalje čudno kako je mene neko u onom mraku prepoznao. :) Nisam znala da sam toliko upečatljiva. :)

 

i ja sam te video u mraku za vreme koncerta laibacha

 

 

Ja mislim da sam sinoć video rogozuba. :)

 

ja sam blejao sa rogozubom i lik je super.ono totalno je opusten i zajebava se

 

bas me cudi sto Teshu nisam video...

 

meni se cini da sam te video jednom na drugom kraju ali sam bio u zurbi pa nisam ti prisao

 

 

de je Tesa nema ga

 

jebiga prva dva dana bir festa nisam nesto blejao tamo nego sam bio van

 

 

U 00:04 vidjen kod ulaza najblizeg Uscu u setnji sa maloletnicom.

Over.

 

ta devojka uopste nije maloletnica vec je 89 godiste

 

 

 

a Tesu ako vidimo ima nasilno da mu ispletemo dredove... a pre toga da ga nalijemo kao srednjoskolku da ne skrnavi Beer Fest sa svojim strejtisanjem :D

 

vec su bili probali da mi urade oba dve stvari.srecom izvukao sam se

 

 

uh.. u nedelju Valentino stari ljubavnik :wub: i Kiki Lesendric...bice to najbolji dan na Exit-u..

 

da kako gej muzika

 

 

 

e ako se pitate shta je s TEshom video sam ga juche pre 00.00h. zhiv je xD

 

ziv je tesa umruo nije

 

 

 

 

Ja sam prekjuce upoznao Tesu. :rockdevil:

 

i ja sam tebe :rockdevil: sada vidis koliko su ljudi drugacija prica nego na forumu

 

 

мени је било до јаја. иначе, срео сам Тешу, и морам признати да је скроз ок лик.

 

da i ti si pravi tr00 tresh metalac.imas i tr00 pivski stomak

 

Jeste, samo je na forumu nenormalan :P

 

pa ja uglavnom trolujem na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, jebem ti i beer fes', i magmu, i SMF, i zoricu, i petarde, i cigane sa zelenjaka, desna saka mi je crna koliko je modra i duplo je veca od leve :mad:

MJETAL!!! :rockdevil:

rekla mi doktorka da drzim ladno pivo u toj ruci da mi splasne otok :)

 

sto se tice laze i njegovog angazmana u rapid forcetu, mogu da kazem da mu savrseno lezi i da mi je zvucao bolje nego ikad, a gledao sam ga (i slusao, jel) jedno 5-6 puta

 

p.s.

primetio sam da svaki put kad uletim u sutku (i na magmi i na RFu), svi se razbeze... ljudi, nemojte da se plasite, ja jesam veliki i cupav, ali sam vrlo pazljiv u sutkama, i jedino povredjujem sebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bir fest je bio tesko sranje... Zaista... Najvece razocarenje... Ortodox Celts...Jedino sto u tom bendu valja je Acina kosa...Ne mogu da verujem da je covek u sred Srbije izasao na binu i poceo da se obraca ljudima na engleskom?! WTF? Kao ima puno stranaca... Kako da ne... I odjednom su ti svi stranci vaznjiji od...U stvari...Nije bitno...Pivo je bilo razvodnjeno... I zvanicno ostavila sam pljuge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bir fest je bio tesko sranje... Zaista... Najvece razocarenje... Ortodox Celts...Jedino sto u tom bendu valja je Acina kosa...Ne mogu da verujem da je covek u sred Srbije izasao na binu i poceo da se obraca ljudima na engleskom?! WTF? Kao ima puno stranaca... Kako da ne... I odjednom su ti svi stranci vaznjiji od...U stvari...Nije bitno...Pivo je bilo razvodnjeno... I zvanicno ostavila sam pljuge...

 

da nisi možda i ti upoznala Tešu Tešanovića? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nisi možda i ti upoznala Tešu Tešanovića? :D

 

 

Ha ha jesam... on kao da je na esidu...samo je tumarao gore dole, pridruzivao se grupicama ljudi koji ni8su znali ni da postoji a onda mi je prisao sa zvakom ;Cisto hocu da upoznam sve sa yumetala'...Dobar je Tesa...samo malo nedorecen... Da i jedan moderator me je prepoznao ali sam mu rekla da ne sme da oda moj identitet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...