Jump to content

2009.08.12-16. *Usce, Beograd* Beer Fest


Recommended Posts

Ha ha jesam... on kao da je na esidu...samo je tumarao gore dole, pridruzivao se grupicama ljudi koji ni8su znali ni da postoji a onda mi je prisao sa zvakom ;Cisto hocu da upoznam sve sa yumetala'...Dobar je Tesa...samo malo nedorecen... Da i jedan moderator me je prepoznao ali sam mu rekla da ne sme da oda moj identitet :)

 

ja se ponekada tako ponasam,zavisi od raspolozenja i svega.te veceri nisam bio u najboljem raspolozenju

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

јеботе, шта су се сви наложили на Пауланер?! па било га је и прошлих година. ја сам пио неко много добро словачко пиво. а и црвено је до јаја.

 

 

Paulaner mutno je tačan odgovor na beogradski vruć asfalt. :pivopije:

paulaner_hefe_weizen_bg_bigger.jpg

 

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма бре... ништа без Јелена. нисам ја у фазону "у до јаја, дошао Бир Фест, ајд' сад да идем да пробам све што нисам". пробаћу нешто што ме занима, и што знам да не може да буде очајно. ево на пример, ови коктели са пивом. јесте ме заинтригирало, морам признати, али нисам пробао, јер ми је то скрнављење пива. и никад ми неће бити јасни вински штандови на пивском фестивалу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno. To je jevtina alkoholičarska fora, to s tim sirupima.

 

 

Isto kao i razblaživanje vina :udri:

 

 

 

Nego, udario mi čežnju Paulaner od mog prvog susreta sa njim... jednom davno, bejah u Austriji, išli smo u jedan od onih njihovih tradicionalnih mesta gde se služi supa za 4 osobe u loncu i vadi rinflajš iz iste, te klopa uz pivo. Kafanče se zvalo "Paulaner" a pivo nikad bolje!

 

Godinama iza toga, propustim let u Minhenu za Beograd i čekajući neki naredni počnem da lutam onim sterilnim aerodromom (inače jedan od najsterilijih aerodroma na svetu! Minhenski) i negde u podnožju gejtova naletim na Paulaner kafić. :) Ukrcala sam se podobro nacvrcana na svoj let. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paulaner ima gadan ukus.

 

Cheshka piva su mi se dopala. Super je kako ta njihova pena bude gusta i kremasta... ma svak njihovo pivo je nekako gushce od nashih.

 

Zajecharskog nije bilo, tu sam popizdeo. Jebalo ih ono Pils plus ili kako se vec zvashe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

није било ни Јагодинско. бар мислим да није било. али зато, било је - ЛЕДЕНО!!!! :):):):)

ко то није пробао, не зна шта је пропустио! а рећи ћу вам шта сте пропустили (ако нисте пробали) - јебено најгадније пиво!!! :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni meni se nije svideo paulaner, a svi su ga ishajpovali ove godine. na kraju sam se najvise motao oko jelena i amstela

 

kelti osrednji,gobac ispricao los vic...ali sam zato naleteo na par ljudi koje izgleda samo na beer festu i vidjam

 

 

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje je to sranje od festivala

hibrid vasara i septicke jame.

 

svi sabani iz kraja nalozili se na dzabe pivo

pa su isli po kraju i gurali se sa gancijima ko ce da isceprka vise limenki iz kontejnera.

ladno idem po kraju i vidim idiote kako svi srecni skupljaju limenke po ulici.

 

vazno da je bila esma redzepova

:puke:

vrh kombo sa onom ciganijom u guchi.

:puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje je to sranje od festivala

hibrid vasara i septicke jame.

 

svi sabani iz kraja nalozili se na dzabe pivo

pa su isli po kraju i gurali se sa gancijima ko ce da isceprka vise limenki iz kontejnera.

ladno idem po kraju i vidim idiote kako svi srecni skupljaju limenke po ulici.

 

vazno da je bila esma redzepova

:puke:

vrh kombo sa onom ciganijom u guchi.

:puke:

Jebi ga.... Tako je organizator to zamislio sa tim muzickim programom... Ta masa donosi vise love, a oni su , logicno, hteli da zarade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...