Jump to content

2009.08.12-16. *Usce, Beograd* Beer Fest


Recommended Posts

Ejndžel spamuješ :P

 

Eh, kad bi opet neke iduće godine moglo na Beer festu da se popije Pećko pivo.. jel' zna neko, šta je sa tom pivarom?

 

ако га је било ове, ваљда ће бити и следеће. пробао сам га, и скроз је добро!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoL

 

gomila gluposti.. bar koliko sam ja upucen ;)

 

Max otkad ti ne radis vise sa nama, priseti se malo ako ti mozak ne funkcionise. Svirali ste zahvaljujuci Andreji a za zloupotrebu imena cemo razgovarati.

 

Budite ljudi i posteni pa priznajte da ste zloupotrebili nase ime i nastupili.

Nas sto se tice BF i Maidena boli nas qrac

 

Igor- Dehumanizer

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoL

 

gomila gluposti.. bar koliko sam ja upucen ;)

 

Igor je do malo pre sedeo kod mene i rekao mi da je Andrijin otac koji je valjda direktor gradskog zelenila i funkcioner DS-a, namestio Dehumanizeru da svira na BF-u, a sa Dehumanizerom je trebao i Andrija da svira. Dan pre BF-a Andrija zove Igora i kaze mu da je BF otkazan i da nema svirke. Igoru drugi izvor kaze da BF nije otkazan i da Dehumanizer sutra svira na BF-u. Dehumanizer naravno odlazi na BF i Andrija pita Igora "Sta ces ti ovde, ti danas ne sviras sviram ja sa svojim bendom". Znaci taj Andrija je svesno iskoristio Igora i njegov bend i sad se vidi da je Andrijin otac sredio Andriji da svira na BF-u, a ne Dehumanizeru ali su iskoristili ime Dehumanizer. To je Igorova prica ali ja mislim da uvek treba saslusati i onu drugu stranu pa bih voleo da cujem tvoju pricu ovog dogadjaja. Nemoj samo "to je gomila gluposti". Bio si tamo i sigurno znas sta se desavalo i mozes nesto da napises vise osim onog "gomila gluposti"

Share this post


Link to post
Share on other sites

M live@beerfest icon_wink.gif

 

odlichno!

kako mi je jebeno zhao shto nisam bio.. <_<

 

 

Igor je do malo pre sedeo kod mene i rekao mi da je Andrijin otac koji je valjda direktor gradskog zelenila i funkcioner DS-a, namestio Dehumanizeru da svira na BF-u, a sa Dehumanizerom je trebao i Andrija da svira. Dan pre BF-a Andrija zove Igora i kaze mu da je BF otkazan i da nema svirke. Igoru drugi izvor kaze da BF nije otkazan i da Dehumanizer sutra svira na BF-u. Dehumanizer naravno odlazi na BF i Andrija pita Igora "Sta ces ti ovde, ti danas ne sviras sviram ja sa svojim bendom". Znaci taj Andrija je svesno iskoristio Igora i njegov bend i sad se vidi da je Andrijin otac sredio Andriji da svira na BF-u, a ne Dehumanizeru ali su iskoristili ime Dehumanizer. To je Igorova prica ali ja mislim da uvek treba saslusati i onu drugu stranu pa bih voleo da cujem tvoju pricu ovog dogadjaja. Nemoj samo "to je gomila gluposti". Bio si tamo i sigurno znas sta se desavalo i mozes nesto da napises vise osim onog "gomila gluposti"

ja ne bi imao pojma, nego zlaja, koji je svirao u dehjumenajzeru, bio tu, prichao s ljudima iz benda kolko sam provalio, i onako samo prokomentarisao kako nije u redu shta rade, ispaljuju ljude, i ja kao shta, i tu chujem od ljudi otprilike istu ovu prichu...a jebga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne bi imao pojma, nego zlaja, koji je svirao u dehjumenajzeru, bio tu, prichao s ljudima iz benda kolko sam provalio, i onako samo prokomentarisao kako nije u redu shta rade, ispaljuju ljude, i ja kao shta, i tu chujem od ljudi otprilike istu ovu prichu...a jebga..

 

Brate, ne verujem... Ako je to istina mislim da likove treba ugravirati u beton....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ReachOut

Pozdrav svima,

Evo i ja da se javim ja sam Andreja o kome ste pricali.. Prvo video sam gomilu gluposti i raznih prica o Dehum BF temi.. Pa evo ovako.. Dehumanizer koji je zakazan za beer pre 4 meseca nije svirao tu nego moj drugi tribute Maidena.. Nazalost plakati i reklamni materijal su stampani jos odavno i nije moglo da se promeni ime, iako mi u ni jednom trenutku nismo rekli da smo Dehumanizer.. Naravno organizacija BF-a je bila obavestena o tome i svi ljudi koji su hteli da nas cuju..Medjutim s obzirom da sam ja u medjuvremenu prestao da saradjujem sa Dehumanizerom ja sam njima javio da cu svirati sa svojim sadasnjim bendom umesto sa njima i tako je bilo.. Kao sto rekoh sa obzirom da je reklamni materijal stampan odavno, pretopstavljam da niko nije mogao ni da zna da Dehum ne svira nego mi i ja se izvinjavam za to... A ovih par ljudi koje pljuje po forumima neka me slobodno kontaktira ako zeli da prica o tome, a ne da se kriju iza kompa sa izmisljenim user name-om pricajuci totalne gluposti..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja s obzirom da nisam chlan ovog benda, nemam apsolutno ni najmanju potrebu da ishta kazhem niti objashnjavam.. Poshto sam sa Andrejom veci prijatelj nego sa "Dokom", njemu i vishe verujem.. Ali opet, svejedno mi je i ko je u pravu, ja sam samo bio tu da pomognem i uspeo sam u svojoj nameri.. Zhivi bili :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...