Jump to content

ilegalac


Recommended Posts

Kao sto pise u podnaslovu teme. Zbog tog podnaslova imam smelosti da otvorim posebnu temu. Hteo bih jos da dodam, da je roman u elektronskom obliku i moze se preuzeti sa sajta. Pre vise od godinu dana otvorio sam temu o e-books, kada mi ni na kraj pameti nije bilo da takvu sudbinu ceka to sto sam tada pisao. Ovom prilikom vas obavestavam o postojanju romana, a na vama je da odlucite da li cete se upustiti u citanje. Bilo kakav komentar (o procitanom romanu) je prihvatljiv i dragocen. Naravno, podjednako je prihvaljivo i :'odustao sam posle desete strane, tezak smor'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna forma na petnaestoj strani.

Nije na svakoj varijanti teksta (ima cetiri varijante u zavisnosti od vrste i velicine fonta) ta forma na istoj strani, ali takve forme nema cesto u romanu, tako da se zna o kojoj je rec. U mojoj je galvi ta forma generalno interesanta. Ako je i drugima onda, uff ne znam sta da napisem.

 

nisam ga josh nacheo al' sam skinuo. chisto da udovoljim predrasudama, da li ona slika na BIO ima prikrivenu simboliku il' ne? muka mi od gej literature...

Ne znam sta podrazumevas pod gej literaturom, tako da ne mogu da ti odgovorim na pitanje. Te dve slike su predvidjene da idu na korice, ali posto nije doslo do stampanja, ja sam ih jednostavno stavio na sajt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ilegalac bez fortelja

Ako neko zeli da ostavi komentare vezano za roman neka ide na sajt tamo je link ka forumu. Razlog je jednostavan; ja ovde vise necu postovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...