Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

Neiskustvo, Lazare, neiskustvo.

 

 

inace jednom sam sreo Jens-a na certu Meshugge u New Yorku, gde je stanovao neko vreme, i rekao da mu je Meshuggah omiljeni bend i da bi hteo sledeci solo album da snimi sa Fredrikom na gitari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace jednom sam sreo Jens-a na certu Meshugge u New Yorku, gde je stanovao neko vreme, i rekao da mu je Meshuggah omiljeni bend i da bi hteo sledeci solo album da snimi sa Fredrikom na gitari :)

 

A, nista cudno. Pa znas da se i ovi iz Evergrey loze na svedsku skolu, i svi su fanovi Mesuganije, pa i Soilworka, Flames-a... Otvoreni ljudi, ne opterecuju se glupostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj nemoj tako, Kamelot i Gardijani ce doci na prolece, znaci posle 2 godine...

Ali slazem sa da nedostaje proga... Dobar, trenutno aktuelan prog je preskup, a na matori ili manje popularan prog dodje 50 ljudi... Realnost

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm ... lepo je čuti da dolazi Strato, ali sam ih gledao 2003. ili 2004. (ako se ne varam) u Budimpešti kad su svirali sa SymphonyX ... ajoj kako su ih tada SX (kao predgrupa) popišali ... hahahhah, bilo mi je žao Stratoavriusa posle njih :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se koncertu radujem pre svega sto je novi Stratovarius super album, i sto samim tim nece biti dosadno na koncertu, kao sto to bude kod vecine tih "starijih bendova", koje prestadoh pratiti pre nekih 4-5 albuma, pa onda cekam neki bis na kojem su pesme koje znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je o Stratovariusu, ali nema jos zvanicnih informacija, pa da kazem da sam nesto siguran da ce prije doci Blind Guardian i Kamelot jos 5 puta, nego At Vance, Royal Hunt, Heaven or Hell, Saxon ikada... (Jos je nebulozno da stavljam Heaven and Hell od 100 i kusur hiljada evra u istu recenicu sa At Vance, ali ajde...). Ovi su svoje pokazali, i jasno je da imaju svoju publiku. Stavise, sami ljudi zele da dodju ovdje, sto nije slucaj sa bas svim bendovima. Takav je otprilike i Evergrey, koji prosto zele da imaju koncert u Srbiji u okviru turneje. Treba to cijeniti, i mislim da ce fanovi znati da tako i postupe. Da jednom godisnje gledam bendove koje najvise volim, malo bi mi bilo, i sve manje idem na koncerte koji me zanimaju "cisto da ih vidim", pa sam tako lijepo propustio i ACDC i Cynic i Amon Amarth...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jel to link sjeban, ili nemogu da nadjem lol... Narucio bih i ja, taman vreme kad se vratim sa odmora iz Swiss, da odmorim na strato. Ah, ja idem da gledam samo Jens-a i da se samo sa njim i fotkam ako ima meet & greet, a za ostale tek kurtuozno... I da kazem ko sto neko vec postovao "Vid'o sam Stratovarius..." lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...