Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

Kontam da su neki Prog/Symphonic/Death,procitao sam negde da se oni tako definisu....

 

Moguce, jbem li ga stvarno, oni gitarski riffovi mi dosta vucu na Bullet for my vallentine i tako te metal core bendove... Nznm, sve jedno, mozda budu i sutke na stratovarius :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, ajde... Sta odmah na Srbiju svi pljuju. Gdje si kupio kartu? Imas pravo na ovaj popust za 2 obicne karte, ili mijenjaj, preko nas sve moze direktno da se sredi, ljudi smo.

 

I, zvanicno:

 

Trenutne cijene karata:

 

Stratovarius - parter 1800 dinara

Stratovarius Meet & Greet 2200 dinara

Gamma Ray - 1800 dinara

 

Paketi:

 

20 paketa Stratovarius M&G i Gamma Ray - 3600 dinara (400 dinara popusta)

20 paketa Stratovarius - parter i Gamma Ray - 3400 dinara (200 dinara popusta)

 

Narucuje se samo na [email protected]

 

Chek', chek'... Kupila sam obichnu za Strato u Skc-u. Je l' to znachi da sad mogu da je zamenim za M&G ako kupim i kartu za Gamma Ray?

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! A ja sam se tako nadala da cu cuti Dream Evil!!!! :( Izgleda za to moram da skupljam pare za neki festival na leto...

Mislim , ne odustajem od Strato, naravno...ali opet, nadala sam se da ce dogadjaj biti kompletniji.

Edited by Burning_Blade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predgrupe Winters Verge i Tracedawn.

http://www.myspace.com/wintersverge

http://www.myspace.com/tracedawn

 

Zaobisli nas Dream Evil i Mystic Prophecy... Moglo je i bolje, ali svakako se ide zbog Stratovariusa.

 

E kake smo mi srece kurate. Pored zivi' Drim Ivla i Profesija, nama dolaze neke kiparske shushumige, znaci dodje mi da ne dodjem na ovo samo zbog ove uvrede sa predgrupama :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno je lose ispalo. Ali zato se nadoknadilo na Gamma Ray. Iskreno, ipak je to Stratovarius, predugo se ceka da bi sad predgrupe pokvarile utisak. Da je neko uradio ovaj koncert 2002-2003, napunio bi Halu Sportova bez problema, a da ne pricam sta bi bilo da smo potrefili turneju Stratovarius/Symphony X, ili onu Stratovarius/Rhapsody/Sonata Arctica :)

Samo mi nije jasno kako tada nije nikome ni palo na pamet da radi power metal koncerte u Srbiji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stratovarius/Symphony X/Thunderstone :D Bio na ovoj turneji u madjarskoj.

 

Inace, meni je sad tako svejedno ko je predgrupa, svakako bi bilo bolje da je Dream Evil ali netreba oko toga sad lupati glave. Treba sad samo cekati mail koji ce reci vreme i mesto sastanka sa bendom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...