Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

@ Elderane

ma pratio onako temu, zanimljivi mi bili neki postovi, pa se pominjalo Kotipelti, pa Timo, pa sam kasnije tek uguglao.

 

A sad, realno, imati priliku da za 200kinti bez cimanja sa obezbedjenjem, preskakanja ograde i sl..., znaci kulturno doci do nekih likova cija ti muzika znaci i koliko-toliko ih upoznati za tih par minuta ili vise je iskreno u najmanju ruku glupo propustiti! Mozda losa stvar moze da bude da se razocaras jer je neko kurton, ali i to je zivot. Svima je jasno da svaki bend moze da zatrazi organizatoru da rascisti sve puteve kojima ce se kretati, a mnogi to i traze! Nista novo, nista posebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, jeste se Kotipelto gore slikao sa ljudima, al' ja to ne bih ni znala da mi nije jedan lik rekao. Mi smo ga cekali dole, i tad je nas par samo uspelo da se slika sa njim. :mrgreen:

Primetila sam da je Lauri izuzetno druzeljubiv i cool lik, za ostale ne znam, al' mislim da je i Timo nesto slican.

 

Sto se tice Sonate, "meet & greet" nije ni trebao. Super smo se druzili sa njima posle koncerta. Nisu svi iz benda druzeljubivi kao sto je na primer, Lauri iz Strato-a, ili Urban iz bloodbound-a, al' su druzeljubivi u nekoj meri (Henkka najvise, cini mi se :haha:). Ostali su da se potpisu na CD-ove, plakate, karte, i sve po redu, islikali su se sa svima, pricali (cak i Marko, koji inace i nije bas nesto pricljiv :haha:), i ostali dok i poslednji fan nije udavio. :da:

Respect za to. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da bi se Lauri slikao i sa 100 ljudi da je bilo toliko zainteresovanih... Lik je totalno opusten i veoma ljubazan... Cak i Kotipelto je veoma korektan, pa slikao se i gore i ispred busa... Verovatno bi se slikao i sa vise ljudi da nije bilo toliko hladno... Sto se mene tice svala cast za stratovarius... M&G mi je bio Ok, sta znam, za 200 din vise sto sam platio dobio sam potpis od svih clanova, usao ranije i stao u prvi red...  Necu vise ni da kupujem obicne karte... 

 

@elderane> jel ostao neki plakat viska za Strato? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti mogu stoti put reci, ta promocija je danas smjesna stvar. Previse je dogadjaja. TV je skup. Svi koje interesuje znaju za koncert, a to ti dovoljno moze potvrditi da je ovaj drugi WASP koncert bez ijednog plakata i odlaska na 202 premasio posjetu proslog i bio najposjeceniji metal koncert u SKC-u 2009-e godine. Strato je imao i plakate, i ja sam nekoliko puta pricao na 202, ali dzaba.

 

U beogradu sviraju ili bendovi koji su vec bili, ili bendovi kao strato koji su 10 godina van svog vrha popularnosti/kvaliteta.

Ovim je sve objasnjeno... jbg steta za tako losu posetu da su bili pre 4-5 god mozda bi bolje prosli.

 

 

Nadoknadicemo na Gamma Ray sigurno!!!  :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.facebook....8&id=1292066324

naleteh slucajno :D

jel ima jos snimaka? kacite li to?? :mrgreen:

Ima Max ona 2 snimka sto sam pomenula, pa rece da ce okaciti kad stigne (ako uspe uopste). Podseticu ga, tj. pitati sta se desava sa tim. :mrgreen:

Aha, eto je ta slika Zareta i cika Jensa. Jadan ga je cekao u tankoj kosulji sve vreme dok smo mi bili tamo, i jos pola sata posle. Ali, zelja mu se ispunila - klavijature potpisane, slika sa cika Jensom je tu. Sad je sve na mestu. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zato chess, sto svako dozivljava koncert na svoj nacin. Neko voli da skace i urla, a neko voli da stoji sa strane i gleda koncert na miru, kao ja :D

 

Sve zavisi i od toga kako se osecas...

Iako mi krstenica zuti :mrgreen: kada me muzika ponese slemujem i skacem kao nekada na Masincu i bas me brige sta ce ko da kaze i misli...

Ako mi nije dan gledacu koncert sa strane ali opet nikako ne mogu da ostanem potpuno staticna...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...