Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

ajde nemoj da si smarac, ja sam na Prog Nationu u vreme kad je slava mojim kumovima, jesi li metalac ili vernik :)

 

edit: naravno da se zezam, posto veceras svi forumi po kojima vrsljam su puni butthurt korisnika koji ne znaju za malo zejebancije

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neke set liste od pre par dana...

 

01. Destiny

02. Hunting High and Low

03. Speed of Light

04. Kiss Of Judas

05. Deep Unknown

06. A Million Light Years Away

07. Legions

08. Winter Skies

09. Phoenix

10. Bass/Guitar Solos

11. Forever Is Today

12. Twilight Symphony

13. Eagleheart

-------

14. Father Time

15. Black Diamond

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa! Pa nije lose... Bitno da su tu "Hunting High And Low", "Eagleheart" i "Black Diamond". :bigblue:

Da ubace jos Millennium, i super!

Bilo bi fino preslusati natenane novi album, posto nije bas da sam ga preslusala... :haha:

 

Slobo, zahvaljujem na setlisti. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna vijest:

 

Upravo nam je stiglo obavestenje da smo dobili dozvolu da se uradi meet & greet sa clanovima benda na dan koncerta, za 50 kupaca specijalnih karata preko naseg sajta ili maila. Te karte ce kostati 2200 dinara. Mozete ih naruciti odmah.

Kupci karata ce na dan koncerta moci u dogovoreno vrijeme i mjesto da se upoznaju sa clanovima benda, koji ce im tom prilikom potpisivati CD-ove, karte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:veseli:

Evo odmah narucujem!

Pretpostavljam da treba na jedan od ona 2 maila sto pisu na sajtu, tako da odmah saljem mail! :bigblue:

 

Edit: Mislim da je onaj mail na koji sam slala za Sonatu drugaciji od ova 2, al' svejedno saljem, pa ako treba neki drugi, uputite me.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna vijest:

 

Upravo nam je stiglo obavestenje da smo dobili dozvolu da se uradi meet & greet sa clanovima benda na dan koncerta, za 50 kupaca specijalnih karata preko naseg sajta ili maila. Te karte ce kostati 2200 dinara.

 

A koliko ce koshtati obichne karte? Poshto mi je samo bitno da prodjem jeftinije (ako je neka veca razlika), nije mi bitan M&G...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: Mislim da je onaj mail na koji sam slala za Sonatu drugaciji od ova 2, al' svejedno saljem, pa ako treba neki drugi, uputite me.

Meni danima vec niko ne odgovara na mail, pa bih htela da pitam na koji mail treba da se naruce karte.

Ja sam narucila preko jednog od ona 2 sto pisu na sajtu, al' nije mi taj isti bio za Sonatu (kog ne mogu tacno da se setim kako ide).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad planirate da pocnete da saljete postom? Cisto da znam jer mi je posta greskom vratila karte za sonatu pa sam morao opet da narucujem,pa da ne bih ostao be M&G... To su one karte za Ratkovo...

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam videla da je Elderane online, pa sam morala da pitam.

Hvala za informaciju, evo kopirala sam text onog poslatog maila u novi, i poslala sam na [email protected] (da, sad se secam, to je taj mail preko kog sam narucivala za Sonatu). Nisam se ranije bila setila da pogledam u sent messages, tamo sam mogla naci mail, al' nema veze. Karte su narucene malo pre. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, redovne karte za Stratovarius kostaju 1800 dinara, i mozete ih kupiti na blagajni SKC-a (karte sa slikom benda), i na eventimovim prodajnim mjestima (eventimove karte)!

Meet & Greet karte mozete samo naruciti preko nas, a one su skuplje za 400 dinara, kostaju 2200 dinara.

 

@StormLord

 

Tvoja je karta poslata, tek su izradjene u utorak popodne, nije ni moglo ranije.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...