Jump to content

2009.09.25. *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

Nazalost Bobo je upravu...

 

Svi su se zalili i molili da se karta za koncert spusti makar za 1200 na 950, a zamisli da za koncert mora da se placa jos i prevoz do Novog Sada...

 

Na EG od lupam 250ljudi, 150 bi doslo iz BG-a i blize okoline (Pancevo, Vrsac...)

Od tih 150 ljudi ni 20 ne bi islo za Novi Sad jer ih zabole..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj slucajno da beogradjani placaju gorivo... Pa zar smo mi novosadjani gradjani drugog reda pa mi moramo da placamo put za dolazak na koncert svaki put? Mozda ti beogradjani ne bi dosli na koncert,ali bi sigurno doslo puno novosadskih metalaca koji ne bi dosli ovako... Mislim da bi svi mi novosadjani trebali da bojkotujemo posle ovoga koncerte jer ispadamo budale pa bi osetili sta im znace ti novosadski metalci(inace za mejdene je islo vise od 5 autobusa)... Slaze li se neko samnom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo vas rat izmedju Novog Sad i Bg-a. A sta je sa ostalima koji prelaze 3 puta vece udaljenosti, ja mogu prvi da pocnem ali ko ga jebe. Ja ako zelim i mogu da odgledam cert ja odem bio na 30km udaljenosti ili 300km. Ovde uopste nije upitanju ko su veci metalci vec kompromisi koje moramo napraviti. Ako u Bg-u nema mesta nadjite negde drugde. Siguran sam da bendovima nece smetati da sviraju u Novom Sadu ili Indjiji dok god su uslovi dobri, kako za bend, tako i za fanove i organizatora. Razmislite malo, nije Beograd jedino mesto sa prostorom koji zadovoljava uslove bendova, a sta vise, siguran sam da bi ste prosli jeftinije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest animal

Upravo to! Iz Banja Luke se spremalo preko 20 ljudi da dodje na ovaj koncert (vecina, ako ne i skoro svi su bili na prva dva koncerta - vjerujem da nas je bilo vise nego beogradjana).

Sto znaci da mi treba da prevalimo preko 320 km do Bg, a sama povratna karta iznosi oko 25 eura + pare za ulaznicu!!! Vama je pred nosom i jos se zalite (cast izuzecima).

Edited by animal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcija za Banjaluku je bila najrealnija. Ali, ipak je rano za takve poteze. Imamo Paul Di'anna u Banjaluci, pa cemo vidjeti kako ce proci, a on je dosta vece ime od Evergrey-a. I ne znam zasto se sve svelo na Novi Sad, ja pricam isto i za druge gradove. Ako klubovi i postoje, vlasnici vecinom traze bezobrazne uslove, a ne nude gotovo nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam citao ovo od pocetka ali ako je problem premestanja koncerta u drugi grad zato sho neko iz Bga mora da ide do tog nekog drugo grada i placa kintu onda skapajte pokakim se na sve......ja za svaki koncert jeebeeni koji idem moram da predjem trista kilometra do Begejaa i plus ima i taj Novi sad koji je oke za svirke a zamislite i ta Banja luka bez obzira na Pola mejdena sto je i on tamo a ima i jebeni jug to jest Nish.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama, osnovni problem je sto su te sale neuslovne! Da nam zatreba bilo sta u toku dana za koncert nenadano, a cesto se desi, vecinom bi morali u Beograd da jurimo po svaku sitnicu. Tako to ide, ne radi se o tome je li Beogradjanima lijeno, mada ima i toga donekle. Mala nam je zemlja, pa nemamo mi i Milano i Rim, pa da drzimo 2 koncerta u zemlji, a i da jedan bude u drugom gradu, tesko je. Za sada. Nadam se da ce biti situacija kada ce tako nesto biti moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!:udri: Toliko sam se radovao ovom koncertu, konkurisao i za onu njihovu nagradnu igru...Ne mogu da verujem kakva smo mi usrana zemlja. Nije ovde stvar samo

u otkazivanju koncerta već što mi je sad muka kad god pustim Evergrey jer se setim ovog sranja. Znam da ih zabole qrac za sve to, al neka, nek se zna. Jedva čekam da otvore granice sa

Mađarima, pa da idem na koncerte kao čovek! Zbog čije god nesposobnosti se ovo desilo, svaka mu čast! (da, čitao sam ranije postove i dosta tih sranja oko spleta okolnosti). BTW ja sam iz

Novog Sada, i ovo što se piše za ljude i prostore ovde nije korektno stvarno. Ajd'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može u BL jer je jedini mogući klub taj dan zauzet opakim metal festivalom sa sve samim kvltnim imenima:

 

kvltbl.jpg

 

:rockdevil:;)

 

 

EDIT: I da, realan da budem, čemu tolika frka, jedan koncert gore dole... svaki pošten fan gledao je Evergrey već dva puta u Beogradu (od sebe polazim)... Nije baš da je u pitanju oproštajni koncert recimo Queensrychea, pa da ga damo po panici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nesto mnogo potresen sto su otkazali, nema vise sta tu da se cuje sto nismo culi vec.

 

I ja kao Beogradjanin vise volim da idem u NS na koncerte, lepsi grad jbg, tako da mislim da bi super potez bio bukiranje koncerata za NS. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš mi sve ako ne budem našla nekog venture kapitalistu da mu predložim da otvori prostor za koncerte do 1000 ljudi :)

 

Jeb'o beogradjane, 'ocemo koncerte u Zrenjaninu! :)

:) došli bismo mi i u ZR, volim ja ZR :)

 

 

U zamisli ... svaki koncert sipam 2000 dinara goriva da dođem ... zamisli

 

Pa šta to voziš, majka mu stara?? Spejs šatl?

I zamisli, u zamisli, kako je ljudima koji nisu iz BG? Evo ja ću sad ići na Pero Deformero u NS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ns je stvarno mrtav sto se tiche metal svirki,isho sam po celoj Srbiji na koncerte i u nsu jedino uspevaju punk svirke....

Reshenja za bg- bitef teatar(skroz otvoreni ako imas ne komercijalni pristup)...

Mada kapiram ljude iz TN kad se sve izcimash i onda sranje jbg

Bolje je da nema koncerata jedno vreme da se publika priseti kad ih nije bilo pa ce valjda posle da svate

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!:udri: Toliko sam se radovao ovom koncertu, konkurisao i za onu njihovu nagradnu igru...Ne mogu da verujem kakva smo mi usrana zemlja. Nije ovde stvar samo

u otkazivanju koncerta već što mi je sad muka kad god pustim Evergrey jer se setim ovog sranja. Znam da ih zabole qrac za sve to, al neka, nek se zna. Jedva čekam da otvore granice sa

Mađarima, pa da idem na koncerte kao čovek! Zbog čije god nesposobnosti se ovo desilo, svaka mu čast! (da, čitao sam ranije postove i dosta tih sranja oko spleta okolnosti). BTW ja sam iz

Novog Sada, i ovo što se piše za ljude i prostore ovde nije korektno stvarno. Ajd'.

 

Nemoj pogresno da shvatas. Nista ne fali Novom Sadu, niti ljudima odatle, fali samo realan prostor u kome bi se ista moglo odrzati, a da bude dobro i za vlasnika prostora, i organizatora koncerta, i bend, i publiku istovremeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj pogresno da shvatas. Nista ne fali Novom Sadu, niti ljudima odatle, fali samo realan prostor u kome bi se ista moglo odrzati, a da bude dobro i za vlasnika prostora, i organizatora koncerta, i bend, i publiku istovremeno.

 

Fali takav prostor i Beogradu, samo je SKC najbolji kompromis od svega ponuđenog. Ajde molim te pogledaj temu za koncert Sonate. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta to voziš, majka mu stara?? Spejs šatl?

I zamisli, u zamisli, kako je ljudima koji nisu iz BG? Evo ja ću sad ići na Pero Deformero u NS.

 

Nisi shvatila poentu! To je bilo upućeno ljudima iz BG koji se žalili što moraju da plate kartu do NS.

 

A što se tiče troškova, evo: preterao sam na gorivu, treba mi do 1500 dinara, putarina (2x120 dinara) i 4-5 sati u garaži kod Beograđanke, što izađe oko 250-300 dindži, ako se ne varam. Dakle, sve zajedno ispadne ravno 2000 dinara. Plus naravno, da se nešto pojede il popije, al' ajde, to da ne računam

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, i kada ja odavde idem u BG na koncerte situacija je takva da nema sanse da idem bez makar dodatnih 1500 dinara za druge troskove. Pa daj da se ta ravnoteza malo menja, reda radi, kad je vec NS blizu BG-a. ;) I da, niko ne spominje Arkona koncert u Porti u NS-u koji bese super prosao, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi shvatila poentu! To je bilo upućeno ljudima iz BG koji se žalili što moraju da plate kartu do NS.

 

A što se tiče troškova, evo: preterao sam na gorivu, treba mi do 1500 dinara, putarina (2x120 dinara) i 4-5 sati u garaži kod Beograđanke, što izađe oko 250-300 dindži, ako se ne varam. Dakle, sve zajedno ispadne ravno 2000 dinara. Plus naravno, da se nešto pojede il popije, al' ajde, to da ne računam

 

Ah, tako :) pa čekaj odakle si ti?

 

 

Ako ideš starim putem treba ti nula dinara za putarinu :P A i ono, uklapa se u oldskul očekivanja, tadam-tadam, k'o da ideš vozom, nostalgično baš :wub:

 

Ne znam, ja volim da putujem pa mi svako pomeranje iz Beograda dobro dođe kao izgovor da mi dupe vidi put.

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može u BL jer je jedini mogući klub taj dan zauzet opakim metal festivalom sa sve samim kvltnim imenima:

 

kvltbl.jpg

 

:rockdevil:;)

 

 

EDIT: I da, realan da budem, čemu tolika frka, jedan koncert gore dole... svaki pošten fan gledao je Evergrey već dva puta u Beogradu (od sebe polazim)... Nije baš da je u pitanju oproštajni koncert recimo Queensrychea, pa da ga damo po panici ;)

jbt koji kvlt od svirke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iz Šapca, tako da imam oko 95-100 km od moje kuće do SKC-a recimo (u jednom pravcu). Kažem, treba malo prošarati to, mislim koncertna mesta, da ljudi vide da postoji Srbija i van Beograda ... Novi Sad, Zrenjanin, Kragujevac, Šabac, Valjevo itd (da ne krenem sad da nabrajam) ... sve nam je to na pljuvomet, mala smo mi država (al lenja za sve novce) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...