Jump to content

Recommended Posts

Bilateral je ipak mnogo raznovrsniji album. I tamo ima super vokalnih harmonija (Acquired Taste, npr), ali ima i svega ostaloga. Ovaj lijepo teče, ali ništa se ne desi da bi zaokružilo tu klasicnu prog stranu benda, koje itekako ima na prethodniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svesno su to uradili. ko zna kakav ce sledeci da bude. ne verujem da ce biti Coal Pt 2 kao sto nisu snimili Bilateral Part 2 iako su mogli iako bi verovatno bolje proslo kod fanova i generalnih progera

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to sto se tice baritona, ima oni dugu skalu ali ne kao osmica. ako su stimali kao normalnu osmicu (F#) onda je zica verovatno bas "floppy" bila i verovanto se teze i svira i drzi u stimu zbog toga. ali taj floppiness im verovatno dao taj atipican ton za takvu svirku, citaj, ne zvuci kao djent :D

To je to, ja nisam ni obratio pažnju na štim koliko su gitare ostale ispod drugih elemenata. :D Nije mi palo na pamet da su možda išli do F#. Sad kad razmišljam o tome, vrlo je verovatno da su baš to uradili, tačno gitare nemaju oštrinu, nego onaj neodređeni ton labavih žica.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

пошто сам поштено исиловао албум, дошао сам до закључка да је апсолутно феноменалан. Bilateral јесте имао више хитова, али је зато Coal један огроман хит у целини. можда чак и њихово најбоље остварење до сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mali sere, pljuje po Bilateral. Neka se ubije, ili neka te oženi! :D

 

Ne seri druze, znas da volim Bilateral a to sto volim Coal vise od tebe jbga :P

Sha ti kazem pedofilija boles najmilija :haha:

 

Mali prica tako tecno i nacitano i pametno, sramim se. Klinja je bas pametan xD A za Bilateral, ni meni nije legao najbolje. Al Coal zato ...

 

Ja u njegovim godinama ovakave analize nisam bila u stanju da pravim :haha:

I da ponovim gresi za Bilateral, meni licno najbolji album album od Leprous-a do sada... i kako ljubi tatu Ihsahna, jaoj mukica, simpa decko skroz :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...