Jump to content

Recommended Posts

Blagi offtopic, kad Kendall pomenu Aghoru, meni baš oni ne čuče nešto, nem pojma, vokal mi se nešto ne sviđa, one tehnikalije i ritmički preskoci su mi nekako radi reda... da ne serem dalje, al' nije mi nešto posebno, a poslušao sam album više puta. Mada sad kad pogledah na arhivama, nisam siguran jesam li slušao oba albuma ili samo onaj drugi, pustiću opet da vidim je l' se razlikuju drastično...

 

Ontopic: Aeolia jebe keve, ove ostale sam pustio po jednom xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagi offtopic, kad Kendall pomenu Aghoru, meni baš oni ne čuče nešto, nem pojma, vokal mi se nešto ne sviđa, one tehnikalije i ritmički preskoci su mi nekako radi reda... da ne serem dalje, al' nije mi nešto posebno, a poslušao sam album više puta. Mada sad kad pogledah na arhivama, nisam siguran jesam li slušao oba albuma ili samo onaj drugi, pustiću opet da vidim je l' se razlikuju drastično...

 

meni je prvi album bio super je imao taj Cynic vajb, a nije mnogo takve muzike bilo kad je izasao. Riba/pevanje jeste slaba tacka, ali svirka je dovoljno do jaja bila da mi se svidi album.

 

Drugi mi nikako nije odgovarao, ne secam se zasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi album Aghore je stvarno predivan. Čist prog ali na neki jazzy način. Zvuči tako nekako toplo i pitomo a opet metal. :) I, po meni, devojka je prelepo otpevala, šteta što su je zamenili. Možda nema najmoćniji ženski vokal ikada ali vidi se (tj. čuje se) da peva od srca i ima taj neki šmek i zavodljivost u glasu što je meni lično trilijardu puta bitnije od nekih tehničkih kriterijuma (kao npr. broj oktava u kojima pevač/ica može da peva, za mene je to recimo potpuno irelevantna činjenica).

 

Drugi album je onako, dobar je, ali prvi je ipak nešto posebno. Možda je to i zbog vanzemaljske ritam sekcije. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mahom one spotove sto imaju pregledao.

 

Ja ih iznova i iznova gledam i svaki put mi se svedok do te mere uzbudi i ukruti, tako da sam primoran da ga pesnicom udaram po kruni da ga primirim.

Jednom su mi farmerice napukle spreda od silne erotske ekstaze.

Tu je valjda bio kriv onaj momenat na 2:25 u spotu za numeru Restless. Beži, ne smem da se prisećam...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...