Jump to content

Recommended Posts

Da se nismo pogubili po Pesti, mozda bismo i gledali, a Slobo?

 

:D

 

Zvuk je bio strava, pokidali i AF i Leprous. Leprous naravno jaci i bolji. Dobar im je i celista, pojma nisam imao da im live svira. Kul je i tip, izblejali smo podosta kasnije. Basista Leprousa kaze da ce biti i nastavak turneje i da ce pokusati zemlje koje sada nisu uspeli.

 

Publika je bila kul, pozdrav i svima iz Srbije, dosta kultnih faca, prvi na kojeg sam naleteo u klubu bio je Marcelo :D Ali dobro, znamo da je fan.

 

Vidimo se opet!

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je moguce da je bilo 3000 ljudi u barceloni na Leprousu jel neki festival bio? (posto je kapacitet a38 600) :haha:

 

meni su Agent Fresco maaaalo bolji bili kad sam ih gledao sa Katatoniom, samo su sveziji bili, pocetak turneje bilo, ali nema sta, ubili su i ovde.

 

bas sam bio u fazonu, tesko posle njih svirati, ali Leprousu nije.

 

bas sam jutros razmisljao to sto je Igor rekao, da im ne trebaju televizori uopste vise, bolje samo da napucaju light show jos vise.

 

meni su oni sad na totalno sledecem nivou kad uporedis sa turnejom u srbiji sto je bilo, sviraju bolje, einar cak i bolje peva po meni, cela produkcija je bolje, mislim da je cak i tonac bolji nego onaj joakim sto je ranije radio, a on je medju najboljim u skandinaviji.

 

einar mi samo par puta delovao umoran, refren za The Flood, recimo, ali je i on generalno ubio i nije se stedio. slemovanje mu je idalje jako smesno, trebao bi malo to da dotera u skladu sa cinjenicom da vise nema dredove :D

 

cirkao sam za vreme predgrupa da bi bio u elementu i odmoran za ostatak.

 

pozdrav za srpske vukove, bilo nas je poprilicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolesno je koliko su dobro usvirani, kada sam ih gledao u februaru kao predgrupu Devinu sam skontao da je Einar u najboljoj pevackoj formi do sada, a ovaj nastup je bio jos za klasu bolji. Zanimljiv rearrangement Maline, svakako bolja varijanta za lajv nego studijska verzija. AF takodje za klasu bolji nego ovde, najverovatnije zbog dobrog zvuka i sto je bilo dovoljno ljudi, pa nije izgledalo kao svirka demo benda. A38 zauvek najbolji prostor, na stranu sto su cene karata uvek smesne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...