Jump to content

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ova pesma sa Einarom mi je zapravo losija sa njim, kao da mu je glas umixan preglasno u odnosu na ceo bend, nesto sve strci na sve strane, ne uklapa mi se uopste u vibe pesme. Barem prva dva refrena, kasnije u pesmi je nekako prisutniji u harmonijama umesto guest lead vokala i u tim momentima mi bolje zvuci. Kapiram da bi mi pesma mnogo bolje zvucala bez njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Every member of Leprous will be giving lessons on tour as well as Skype lessons if you can't attend any shows. PM if you want the following:
- Singing or composition lessons with Einar
- Guitar lessons with TorO or Robin
- Drum lessons with Baard
- Bass lessons with Simen
- Cello lessons from Raphael

 

Platio bih Baardu iako ne sviram bubnjeve 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slusanje zvuci bas dobro (osim vokala na kraju koji previse vuku na Lejdi Gaga nana-lala gluposti za moj ukus).

Ali sam siguran da cu premotavati prvih nekoliko minuta za par nedelja.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

prvi utisak je pola pola. Volim sve singlove, posledenje dve su ok na prvu loptu, i ona At the Bottom mi dobra za sad. 

ali ostale su bas ravne, nekako tapkaju u mestu, nista se ne desava konkretno. razumem da bi glupo bilo da svaka ima neki boom na kraju, ali konkretno taj niz 2,3,4 pesma, slabo me rade.

A i opet su tekstovi bas veliki cringe u nekim mestima.  

sreca pa sam ove nedelje otkrio svoj novi omiljeni bend, DREAM TROLL!

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo meni zvuči kao neki Einar Solberg band gde instrumentalisti tek na momente dobiju prostora da dišu i pokažu šta znaju. Nemam ja ništa protiv pop muzike ako je dobra, ali ovde je očigledna tranziciona faza pa možda na sledećem albumu ako se ovako nastavi dobijemo i prave radio friendly hitiće gde ništa nije bitno osim da refren oduva. Below, Distant Bells, povremeni segmenti sa poslednje i kraj na At the bottom i to je to, što se mene tiče. E da, i not quite there pokušaj hita za Delta city butike sa I lose hope. Ostalo bolje da nisam slušao. Ne pomažu ni tekstovi koje kao da je pisao Jonathan Davis iz Korna. Daleko najslabiji njihov album u dosadašnjoj diskografiji, eto to je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Haos sam ja said:

 Nemam ja ništa protiv pop muzike ako je dobra, ali ovde je očigledna tranziciona faza pa možda na sledećem albumu ako se ovako nastavi dobijemo i prave radio friendly hitiće gde ništa nije bitno osim da refren oduva.

Mislim da bi im bio najmanji problem da snime takav album, jer i kad su bili full prog refreni su uvek bili jaki. Ovde ocigledno nesto drugo zele, samo mi nije skroz jasno sta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...