Jump to content

Recommended Posts

10 hours ago, Haos sam ja said:

Nemam ja ništa protiv pop muzike ako je dobra, ali ovde je očigledna tranziciona faza pa možda na sledećem albumu ako se ovako nastavi dobijemo i prave radio friendly hitiće gde ništa nije bitno osim da refren oduva.

Laughs in Steven Wilson 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Below" super, "At the Bottom" super, "Foreigner" super i to mislim da je trebala da bude ranije u track order-u da razbije onaj 2-4. pesma metroseksualni niz. "The Sky is Red" je uredna, ostalo previše pati od nekih Einarovih evrovizija nalik kompleksa. Mislim da bi bilo ok da je bila 1-2 više poppy pesme pa da na sledećem odu više u ovaj Disney-friendly fazon, ovako deluje skok prenaglo. Plus veći problem što i kad ide neka konkretnija progština, tipa poslednja, ništa novo u odnosu na poslednji.

Borknagar novi šije ovo samo tako.

Edited by Angelystor
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Below
I Lose Hope
Acquired Taste
The Price
Stuck
Bonneville
From the Flame
Mirage
The Sky Is Red
Encore:
Observe the Train
Alleviate
Distant Bells
3 dobre i 3 lose sa novog. Malo smaraju sa pesmama sa ostalih albuma koje sviraju vec godinama na turnejama, ali verovatno cu ih opet gledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledao sinoc u Frankfurtu uzivo, smorio se do jaja, bas mi krivo... samo Cloak od starijih, jos mozda 2 sa Congregation, ostalo sve novi i nesto Maline. zato su Ocean i Port Noir sabili, ionako sam vise bio popaljen za njihove nastupe, to sam ispratio iz prvih redova. inace, 5 dobre ribe nije bilo na koncertu 😄 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je bar dobro pevao? Meni ovo sa yt zvuci ocajno, ali kontam da nije isto kada slusas uzivo, a i tek je pocetak turneje.

Gledao sam ih pre par godina na istoj turneji u Barseloni i u Beogradu. Dosta bolje je zvucao uzivo ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre iskreno, meni nije uopste zvucao lose, doduse malo sam i popio do Leprousa, mozda je pred kraj nastupa malo olabavio, ali generalno mi se cinilo da dobro odradjuje posao. 
evo imam 1 kratak snimak, doduse nije novi album, pa prosudi, od 50. sekunde doduse mozes najvise mene da cujes 🤣🤣

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo i ja da se javim nakon što je odležalo. Ovo je apsolutno odvratan album. Nisam to hteo sebi da priznam nakon par prvih slušanja novog albuma vrlo dragog benda al ipak. Toliko nijedan eksperiment ne ide nigde, toliko praznog hoda, toliko mediokritetskih pokušaja da se napravi nešto hitično, a hita ni za lek. Nemam ja problem sa tim što je album mlitav i što nije tvrd i žestok, imam problem sa tim što je ovo subpar pop muzika kojoj nedostaje osnovni element za uspeh pop muzike - hitičnost. Nijedan build up ovde ne vodi tamo gde treba, već u užasnu dosadu. Nadam se da će ovaj album ostati upamćen samo kao crna ovca u diskografiji a ne kao album nakon koga su bespovratno krenuli u ambis. Ovo je jako loše, neinspirativno i nedostojno dosadašnje diskografije. Veoma lejm. 

  • Like 1
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Poslednjih nekoliko albuma mi nisu losi, ali sve vreme mi se pomalo ne svidja kuda sve to ide. Kulminiralo je time sto nakon prva dva singla nisam ni poslusao Pitfalls.

E sad, posto Baarda ne mogu da ne gledam, pogledah ovaj video iznad i pesma baaaas kida, pa sam ipak poslusao i album. "By My Throne" i "The Sky Is Red" su mi toliko dobre da cu pustiti album jos nekoliko puta u celini da vidim kako sve to radi zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Atheist said:

Poslednjih nekoliko albuma mi nisu losi, ali sve vreme mi se pomalo ne svidja kuda sve to ide. Kulminiralo je time sto nakon prva dva singla nisam ni poslusao Pitfalls.

E sad, posto Baarda ne mogu da ne gledam, pogledah ovaj video iznad i pesma baaaas kida, pa sam ipak poslusao i album. "By My Throne" i "The Sky Is Red" su mi toliko dobre da cu pustiti album jos nekoliko puta u celini da vidim kako sve to radi zajedno.

obrati paznju na At the Bottom, ona mi je najbolja i mozda jedina sa albuma koju bih stavio na neki Leprous best of. The Sky is Red je dobra, ali nekako imam osecaj da su snimili tu pesmu vec minimum triput. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...