Jump to content

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Brate dedukcija, You know me and I didn't have that phase hahah

Tugaljive pesme, izbacuje selfare vise nego influenserke kako se penje na planinu, kvasi noge u norveskom snegu - potocicu, motivacione misli i slicno, ono bas se ponasa kao zena.

U svakom slucaju nadam se da su ostali u dobrim odnosima, zarad buducih turneja po Srbiji

Einare Srbine ❤️

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sinocni nastup Leprousa nekako mi je bio mlak, Einar ga je preterao sa vokalnim soliranjem, opet lepo je bilo cuti uzivo Thorn, Contaminate me, Celestial Violance... par pesma iz barokne pop leprous faze su tacno spustile energetski aspekt show-a. Tacno se vidi da je bend pomahnitao kada su krenule stare stvari, ergo cak i bend osim Einara ne oseca to sto radi trenutno.

Cak ga je i grand master Ihsahn na finjaka isprozivao sa dobrim referencama na Whiplsah film 'not my tempo' u fazonu sad cemo da krenemo da sviramo A Grave Inversed i Frozen lakes on mars i pokidamo ostatak certa hahhaa

Ovakvi uzivo nastupi me uvek podsete zasto volim Ihsahna. 

Nadam se da ce nakon sinocne infuzije energije i Einar da izadje iz 'faze' i okrene se ne ka eksploraciji popa kao Steva u njegovim 50im, vec modernog proga za koji i imaju potencijal.

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Odgledao sam sinoc Pitfalls nastup i ono je bas bilo zanimljivo.

Posto je ljudima dosadno da to sviraju, morali su da stvari ucine zanimljivijim, pa su svirali i ostale instrumente - Robin udaraljke, Simen klavir. Naravno, Einar nije mogao da dopusti da neko drugi bude zvezda, pa je u jednom trenutku rekao da je "on to svirao na albumu".

Sto se samih pesama tice, I Lose Hope je bas zvucala lose, a Alleviate je prava evrovizijska pesma...pa se zato Einar valjda popeo na neku samlicu dok je pevao.

Sa druge strane, At the Bottom je bas zvucala dobro jer ju je otpevao sa mudima, a na Foreigner-u je toliko pustio glas da sam pomislio da slusam Forced Entry.

Encore su bile Golden Prayers (jes!!!) i Angel (buuu!!!).

Toro i Einar su se prisecali pocetaka i najavili da ce u aprilu u celosti izvesti Bilateral i Coal. Mozda i po poslednji put, jer na strim servisima to skoro niko ne slusa 🙂 .

Inace, bilo je tehnickih problema i tokom nastupa (prve 4 pesme su preskocene), a i odmah posle koncerta (kasnio je upload). Zbog toga su produzili vreme tokom kog je moguce pogledati koncert, a i svi smo dobili encore (planirano je bilo da ga dobiju samo oni koji su kupili bundle).

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...